Oferujemy kuchnie na wymiar na terenie miasta Ostrów Wielkopolski. Kuchnie realizujemy kompleksowo: od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, transport, montaż, obsługę po transporcie.

Na każdym etapie realizacji służymy radą, wsparciem, najwyższymi standardami pracy. Kuchnie wykonujemy od 23 lat, podczas których odbyliśmy ogromną ilość szkoleń i wypracowaliśmy umiejętności, które pozwalają stworzyć dla Ciebie kuchnie która będzie wizytówką Twojego domu.

 

Naszym celem jest przekuć Twoje marzenia w rzeczywistość. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, doskonale wiemy jak ważna jest dla Ciebie Twoja kuchnia.

o właśnie dlatego poświęcimy każdą potrzebną ilość czasu, by nadać jej drugie tchnienie, by stała się reprezentatywną, funkcjonalną i przede wszystkim piękną wizytówką Twojego domu. Szanujemy Twój czas i pieniądze, stąd zawsze dostarczamy najlepsze rozwiązania.

Jeśli posiadasz już pomysł na wykonanie kuchni, przeniesiemy go na projekt. Jeśli szukasz inspiracji, służymy radą i doświadczeniem. Doskonale wiemy jak najlepiej wykorzystać każdy zakątek Twojego pomieszczenia.

Sprawimy, że czas spędzony w kuchni będzie przyjemnością. Wszystko będzie pod ręką, oraz zmieścisz znacznie więcej rzeczy niż dotąd mogłeś sobie wyobrazić. Dodatkowo z rozmów z dotychczasowymi klientami wiemy, że projektowane przez nas kuchnie budzą podziw wśród gości odwiedzających ich domostwa. Kuchnia jest jednym z tych pomieszczeń, które jeżeli wyglądają dobrze, to cały dom wygląda dobrze.

Meble kuchenne pochodzą z uznanych polskich fabryk, posiadają najnowsze certyfikaty i produkowane są w oparciu o najnowsze trendy, technologie. W ofercie posiadamy również sprzęt AGD i akcesoria meblowe. Każdy z elementów używanych w Twojej kuchni posiada co najmniej 24 miesiące gwarancji, a prowadnice marki bum posiadają dożywotnią gwarancję jakości.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy z wiodących stylów. Niezależnie, czy interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, z wyspą, rustykalne, angielskie, w stylu francuskim, prowansalskim – zawsze wpasujemy się w Twoje oczekiwania.

Dodatkowo służymy doradztwem na każdym etapie realizacji kuchni, nawet jeśli już po jej zamontowaniu będziesz chciał dokonać zmian lub miał dodatkowe pytania, naszym nadrzędnym celem jest Twoje zadowolenie, więc będziemy szczęśliwi mogąc ich dokonać. Wszystko dlatego, że wierzymy w sposób projektowania, który opiera się próbie czasu. Zapewniamy również projektowanie wnętrz.  Serdecznie zapraszamy do współpracy, działamy również na terenie Ostrowa Wielkopolskiego.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami Klasyczna kuchnia angielska zawsze jest...

Przestronna francuska kuchnia z wyspą

Przestronna francuska kuchnia z wyspą Modnym rozwiązaniem jest tworzenie kuchni na otwartym...
Kuchnia z białym marmurem 1

Kuchnia z białym marmurem

Kuchnia z białym marmurem Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do...

Biała francuska kuchnia z ciemną wyspą

Biała francuska kuchnia z ciemną wyspą. Biały kolor idealnie pasuje do drewnianych mebli...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

5 + 8 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123