Jeśli interesują Cię ekskluzywne kuchnie na wymiar w mieście Puławy, z przyjemnością oferujemy nasze usługi.

W branży działamy od 23 lat, podczas których uczestniczyliśmy w dziesiątkach specjalistycznych szkoleń, uczyliśmy się i szlifowaliśmy warsztat. Wszystko po to, by obecnie móc dostarczając wyjątkowe, trwałe, piękne i reprezentatywne kuchnie na wymiar. wykonywane przez nas kuchnie na wymiar posiadają styl, dzięki czemu nie są tylko zwykłymi meblami, lecz dzięki odpowiedniemu połączeniu faktur i materiałów, tworzą one wyjątkowe, funkcjonalne i piękne wnętrza.

To właśnie dlatego klienci tak chętnie polecają nas swojej rodzinie i znajomym. Eleganckie meble kuchenne realizujemy kompleksowo, oznacza to, że wspieramy Cię na każdym etapie kuchni. Od wymiarowania, przez opracowanie projektów, aranżację, transport, montaż. Na każdym kroku wzajemnie się motywujemy by dostarczyć Ci najwyższych jakości rozwiązań.

Szanujemy Twój czas i szanujemy Twoje pieniądze, oraz klientów traktujemy po partnersku. To właśnie dlatego dostarczamy Ci najlepsze rozwiązania, a jeśli z czegoś mógłbyś być niezadowolony, nie boimy się tego odradzić.

To podejście z minionej epoki, jednak to właśnie nasza recepta na gwarancję satysfakcji. Jeśli posiadasz budżet, który możesz przeznaczyć na kuchnię – pomożemy Ci tak dobrać rozwiązania, by otrzymać najlepsza jakość w preferowanym przez Ciebie budżecie.

Gdy posiadasz pomysł, przeniesiemy Twoją kuchnię z marzeń do rzeczywistości.

Posiadamy meble kuchenne pochodzące z uznanych fabryk. Między innymi odnajdziesz tu oprócz mebli kuchennych na zamówienie, angielskie meble kuchenne

Kuchnie na wymiar w mieście Turek.

Jeśli szukasz inspiracji, interesują Cię pomysły na kuchnię, z przyjemnością na bazie doświadczenia przedstawimy Ci wstępne sugestie. Z opinii klientów wiemy, że kuchnie które mieliśmy okazję dostarczać tworzą efekt „wow”. Wszystko to dlatego, że każdy z elementów perfekcyjnie ze sobą współgra i żaden nie jest tam przypadkiem. Oprócz mebli kuchennych, blatów, oświetlani, dostarczamy również sprzęt AGD, osprzęt meblowy, akcesoria. Wszystko po to, by sprawnie stworzyć kuchnię, która na długie lata stanie się wizytówką Twojego domu. Zapraszamy do współpracy, działamy również na terenie Puław.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Otwarta kuchnia pełna szyku 1

Otwarta kuchnia pełna szyku

Otwarta kuchnia pełna szyku Przestrzeń kuchenną można idealnie wkomponować jako piękną ozdobę...

Piękne oblicze klasycznej kuchni

Piękne oblicze klasycznej kuchni Duże drzwi oraz okna świetnie oświetlają całe pomieszczenie....
Kuchnia z białym marmurem 1

Kuchnia z białym marmurem

Kuchnia z białym marmurem Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do...

Unikalna elegancja w wiktoriańskiej kuchni

Unikalna elegancja w wiktoriańskiej kuchni Bardzo elegancka kuchnia, która z pewnością będzie...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

11 + 6 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123