Oferujemy kuchnie na wymiar w mieście Radomsko. W branży działały od 23 lat, przez co Twoja nowa kuchnia będzie wyjątkowa, trwała, solidna, funkcjonalna, ale przede wszystkim piękna.

Kuchnie wykonujemy w sposób kompleksowy, od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, transport, montaż i obsługę po nim. Cały nasz zespół na każdym etapie realizacji dba o najwyższe standardy jakości pracy – wszystko co robimy wynika z tego, że rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Jesteś dla nas najważniejszy. Właśnie dlatego uważnie wysłuchamy Cię, zmierzymy pomieszczenie, poznamy oczekiwania i sprostamy nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom przedstawiając nasze propozycje zaprojektowania.

 

. Jeśli wiesz już, jak Twoja wymarzona kuchnia miałaby wyglądać, z przyjemnością przeniesiemy ją z marzeń do rzeczywistości.

Jeśli szukasz inspiracji, pomysłu na kuchnię, nie wiesz do końca jak wykorzystać pomieszczenie – na bazie ogromnej ilości dotąd wykonanych kuchni, przedstawimy Ci możliwie najlepsze rozwiązania. Z nami Twoja kuchnia zyska drugie życie, wykorzystamy każdy skrawek Twojego pomieszczenia, wszystko będzie pod ręką, praca w kuchni będzie przyjemnością, ale najważniejsze – będzie piękna i stylowa.

Potrafimy tak dobrać materiały, kolorystykę, wzornictwo, oraz ogólny układ kuchni, by w odwiedzających Twoje domostwo gościach wywołać efekt „wow”. Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja.

Zawsze spełniamy Twoje oczekiwania, niekiedy nawet dajemy Ci znacznie więcej niż mogłeś się spodziewać. Wszystko przez to, że projektowanie jest naszą pasją i z oddaniem poświęcamy się każdej realizacji. Polecamy nasze ekskluzywne kuchnie na wymiar.

W ofercie posiadamy zarówno meble kuchenne, jak i sprzęt AGD, akcesoria meblowe. Szczególnie polecamy kuchnie art deco i meble kuchenne angielskie.

Dlatego wspieramy Cię na każdym kroku zmiany kuchni, dodatkowo służąc fachową radą. Z nami nie musisz porównywać i dopasowywać dziesiątek elementów, gdyż stworzymy zestawienie idealne dla Ciebie. Polecamy również nasze eleganckie meble kuchenne. Szanujemy Twój czas i pieniądze, więc wszystko dobierzemy tak, byś zmieścił się w preferowanym budżecie. Na każdy z elementów użytych w Twojej kuchni są co najmniej 24 miesiące gwarancji, a na okucia marki Blum gwarancja jest dożywotnia. Serdecznie zapraszamy do współpracy, z przyjemnością podejmiemy się realizacji Twojej kuchni i zaprezentujemy swoje umiejętności w praktyce.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Akcenty zieleni w kremowej angielskiej kuchni

Akcenty zieleni w kremowej angielskiej kuchni Przestronne pomieszczenie, świetnie doświetlone oraz...

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem

Angielska kuchnia z wyspą oraz ciekawym akcentem Wygląd tej angielskiej kuchni jest stonowany, a...
Otwarta kuchnia pełna szyku 1

Otwarta kuchnia pełna szyku

Otwarta kuchnia pełna szyku Przestrzeń kuchenną można idealnie wkomponować jako piękną ozdobę...
Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym - 3

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym

Piękna francuska kuchnia w domu jednorodzinnym Pewnie wzory i układy francuskich kuchni są...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

14 + 12 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123