Oferujemy ekskluzywne kuchnie na wymiar w miejscowości Rybnik. Jesteśmy dumni z tego, że od 23 lat mogliśmy wykonać setki realizacji dla wdzięcznych klientów, z którymi nawiązaliśmy relacje które trwają do dziś.

To dlatego tak chętnie polecają nas rodzinie i znajomym, gdyż jesteśmy gwarancją solidnej, trwałej, pięknej i stylowej kuchni. Od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, transport, montaż, a także obsługę po nim – świadczymy Ci najwyższej jakości usługi, oraz służymy doświadczeniem i radą.

 

Dodatkowo szanujemy Twój budżet, dlatego zawsze staramy się dostarczyć Ci możliwie ekskluzywną i wyjątkowo zaprojektowaną kuchnię w preferowanym przez Ciebie stylu.

W ofercie posiadamy szeroki zakres mebli kuchennych, sprzętów AGD, akcesoriów meblowych. Na każdy z elementów dostępnych w naszej ofercie jest minimum 24 miesięczna gwarancja, a na okucia Blum dożywotnia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać kuchnię każdym wiodącym stylu. Niezależnie, czy interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, rustykalne, industrialne, glamour, w stylu angielskim, francuskim – nasz doświadczony projektant pozwoli Ci uzyskać efekt o jakim marzysz.

Pomagamy tchnąć drugie życie w Twoją kuchnię i przenieść ją z marzeń do rzeczywistości.

O jakości naszych prac świadczą nie tylko rekomendacje i relacje z klientami, ale również certyfikaty i co najważniejsze – umiejętności. Dobra, solidna praca, świadczy sama za siebie. Polecamy w szczególności meble kuchenne w stylu angielskim.

Jesteś dla nas najważniejszy, klientów traktujemy po partnersku, więc nie tylko solidne zaprojektujemy i zamontujemy, ale przede wszystkim doradzimy.

Z nami nie musisz dziesiątki godzin porównywać wszystkich specyfikacji, wyznajemy podejście z minionej epoki, w którym lepiej czegoś nie polecić klientowi, niż potem miały żałować że korzysta z danej rzeczy. To dlatego służymy fachowym doradztwem, które pomoże ci wybrać najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojej kuchni. Działamy również na terenie Rybnika i serdecznie zapraszamy do współprac

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Biała francuska kuchnia z ciemną wyspą

Biała francuska kuchnia z ciemną wyspą. Biały kolor idealnie pasuje do drewnianych mebli...

Szykowna nowoczesna kuchnia

Szykowna nowoczesna kuchnia Nowoczesna kuchnia nie zawsze musi być biała, sterylna i...
Modny granit w naturalnej kuchni 1

Modny granit w naturalnej kuchni

Modny granit w naturalnej kuchni     Niezwykle nowoczesne, choć przy tym wyważone...
Naturalne piękno dębu w kuchni 1

Naturalne piękno dębu w kuchni

Naturalne piękno dębu w kuchni Nowoczesne kuchnie słyną z prostych brył i niezwykle modnych w...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

8 + 6 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123