Jako Studio-Kuchni.eu z 23 letnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu kompleksowych kuchni na wymiar (od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, doradztwo, transport, montaż i obsługę po nim) oferujemy kuchnie na zamówienie w mieście Skarżysko Kamienna.

Tworzymy Twoją kuchnię. Przestrzeń stworzoną specjalnie dla Ciebie. Zgodną z Twoim stylem życia, z oczekiwaniami, z gustem. Tworzymy to miejsce z pasją, umiejętnościami i wiedzą ekspercką. Wszystko po to, by kuchnia była dostosowana w pełni do Twoich wymagań, a przy tym unikalna, piękna i trwała.

Twoja wizja na kuchnie jest przez nas zawsze mile widziana. Oferujemy kuchnie na wymiar w mieście Skarżysko Kamienna. Z radością ją odtworzymy i przeniesiemy kuchnię z Twoich marzeń do rzeczywistości.

 

Jeśli jej nie posiadasz, projektant w oparciu o swoją wieloletnią wiedzę i pasję, z pewnością pomoże Ci przebrnąć przez często trudny proces zmiany kuchni.

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie Twoja kuchnia, to Ty będziesz jej używał każdego dnia i to Ty jesteś jej inwestorem. Właśnie dlatego naszym nadrzędnym celem jest zrobić wszystko co możliwe, by na Twojej twarzy gościł uśmiech w momencie gdy spojrzysz na swoją kuchnię po zamontowaniu.

Nasz doświadczony i kreatywny zespół projektantów, jak i montażystów jest do Twojej dyspozycji.

Z radością zrealizujemy Twój projekt. Dobrze zaprojektowana kuchnia to gwarancja tego, że cały dom będzie uważany za dobrze zaprojektowany. To jedno z kluczowych pomieszczeń i jego serce. Dawno minęły czasy, gdy w kuchni jedynie przyrządzano posiłki. Dziś prócz gotowania spędzamy tam mnóstwo czasu, pijemy poranną kawę, czy przyjmujemy gości. Kuchnie zrealizujemy w każdym stylu, meble kuchenne pochodzą z uznanych fabryk. zapraszamy do zapoznania się z ofertą kuchni na zamówienie. Dodatkowo nasi klienci szczególnie chętnie wybierają klasyczne kuchnie angielskie.

Warto więc, by czas spędzany w niej był przyjemny. Pomagamy w tym w każdym calu.

Wygląd kuchni zaprojektowanej przez nas jest stylowy i unikalny, gdyż umiejętnie dobieramy materiały, układ wzornictwo. Do tego układ jest funkcjonalny, więc unikniemy robienia dziesiątek kilometrów w toku codziennej pracy, oraz oszczędzimy kręgosłup. Wszystko będziemy mieli pod ręką, pomieścimy mnóstwo rzeczy, a klienci widząc naszą kuchnię często niekontrolowanie powiedzą „wow”, a przynajmniej tak pomyślą, gdyż kuchnia wywoła taki efekt.  Działamy również na terenie Skarżysko Kamiennej.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Tradycyjne francuskie meble kuchenne

Tradycyjne francuskie meble kuchenne. Klasyczna francuska kuchnia z wyspą na której znajduje się...

Klasyczna wiktoriańska kuchnia

Klasyczna wiktoriańska kuchnia.   Klasyczna kuchnia w angielskim stylu wiktoriańskim. Całość...

Nowoczesna kuchnia ze stylem

Nowoczesna kuchnia ze stylem Coraz częściej kuchnia przestaje być wyłącznie pomieszczeniem w...

Piękna pół okrągła kuchnia

Piękna pół okrągła kuchnia Ponadczasowa biel idealnie komponuje się z pół okrągłym kształtem...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

15 + 2 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123