Oferujemy najwyższej jakości kuchnie na wymiar na terenie miasta Świdnica. Posiadamy 23 letnie doświadczenie w profesjonalnym i kompleksowym wykonywaniu kuchni. Oznacza to, że otrzymujesz nasze wsparcie na każdym etapie realizacji.

Zapewniamy wymiarowanie, projektowanie, aranżację, doradztwo, transport, montaż i obsługę po nim. Nawet gdy po czasie będziesz chciał dokonać jakiejkolwiek zmiany w kuchni swoich marzeń, czy też będziesz miał jakiekolwiek pytania, z radością na nie odpowiemy i zrobimy wszystko co potrzebne, byś był w pełni usatysfakcjonowany.

 

Dzięki doradztwu pomożemy Ci przebrnąć przez tysiące elementów i zestawić je ze sobą tak, byś otrzymał piękną trwała i funkcjonalną kuchnie na lata.

Sprawimy, że kuchnia będzie Ci przez lata służyła w sposób, jaki sobie wymarzyłeś. Wierzymy, że kuchnia jest sercem domu i jednym z tych miejsc, które jeśli dobrze wyglądają, to cały dom wygląda dobrze. Dlatego też zajmujemy się nie tylko projektowaniem i wykonywaniem kuchni na wymiar, ale przede wszystkim tworzymy miejsca radosne, szczęśliwe, tętniące życiem. Dodatkowo każdy z odwiedzających Twój dom dostrzeże nową kuchnie, oraz odruchowo przejdzie mu przez myśl „wow”.

Oferujemy również projektowanie architektury wnętrz.
Meble kuchenne będące w ofercie pochodzą z renomowanych polskich fabryk. Zapewniamy również sprzęt AGD, okucia, akcesoria.

Jeśli interesują Cię projekty mebli kuchennych, inspiracje, aranżacje, projekty, meble na wymiar lub po prostu pomysł na kuchnię, fachowo doradzimy w każdym z tych elementów. Zapewniamy kuchnie rustykalne, nowoczesne, klasyczne, włoskie, niemieckie, meble na zamówienie. Do tego działamy na terenie miasta Świdnica.

Współpraca z nami zaczyna się od naszej wizyty w Twoim pomieszczeniu. Dzięki temu zaprojektowana kuchnia będzie w pełni zgodna z Twoim pomieszczeniem, oraz wykorzystamy wszystkie jego atuty, a wady zamienimy w zalety.

Z radością i niecierpliwością oczekujemy by móc rozpocząć z Tobą współpracę. Otrzymasz dokładnie taką kuchnie jaką sobie wymarzyłeś, którą dodatkowo starannie zamontujemy. Wszystko co wykonujemy związane jest z jakością i dbałością o Ciebie. Jesteś dla nas ważny, niezależnie, czy Twoja kuchnia jest niewielka, czy też ogromna. W każdą włożymy tyle sam serca, ponieważ projektowanie to nasza pasja, a motywacje czerpiemy z Twojego uśmiechu.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Doskonała forma nowoczesnej kuchni

Doskonała forma nowoczesnej kuchni Wspaniała kuchnia w której punktem centralnym jest rozsuwana...

Sterylna elegancja nowoczesnej kuchni

Sterylna elegancja nowoczesnej kuchni Szary kolor stali dobrze oddaje klimat nowoczesnej kuchni....

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...
Naturalny kolor drewna w klasycznym stylu-1

Naturalny kolor drewna w klasycznym stylu

Naturalny kolor drewna w klasycznym stylu Drewno samo w sobie posiada atrakcyjny kolor. W tej...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

9 + 1 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123