Jako Studio-Kuchni.eu od 23 lat wyjątkowe kuchnie na wymiar, działamy również na terenie miasta Szklarska Poręba, a nasz doświadczony zespół z oddaniem i pasją dokłada wszelkim starań, by przenieść Twoją kuchnię z marzeń do rzeczywistości.

To właśnie dlatego tak wielu klientów poleca nas swoim znajomym i rodzinie. Sprawiamy, że Twoja nowa kuchnia będzie nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna i trwała. Przy tym szanujemy Twój budżet i wierzymy w partnerskie relacje z klientem, gdzie wolimy coś odradzić, niż miałbyś być niezadowolony z wyboru. To dlatego otrzymujesz najlepszą jakościowo kuchnie w preferowanym przez siebie budżecie.

Każda tworzona przez nas kuchnia na zamówienie zgodna jest z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. To dlatego praca i przebywanie w niej będzie prawdziwą radością.

Wszystko będzie stylowo zaprojektowane przez dobór wzorów i materiałów, wewnątrz pomieścisz ogromną ilość produktów, a dzięki rozsądnemu zaplanowaniu przestrzeni roboczej, szybko i sprawnie przyrządzisz posiłki. Jeśli masz pomysł, wykonamy według tego pomysłu. Jeśli interesują Cię inspiracje i aranżacje kuchni, służymy fachową radą i rozwiązaniami, o których być może nawet nie pomyślałeś.

Pierwszym pytaniem, które zadajemy rozpoczynając projektowanie jest to, jak kuchnia ma być używana.

Czy kuchnia ma być miejscem w którym będziesz gotował, czy jedynie spędzał przyjemnie czas i tworzył niezapomniane, świetne wspomnienia. Nie chcemy byś przebywając w kuchni miał tylko dobre odczucia, ale chcemy by były one świetne. Wierzymy, że kuchnia jest sercem w każdym domu – to najważniejsze pomieszczenie w domu. Właśnie dlatego, gdy mamy zaprojektować Ci kuchnię, tak poważnie do tego podchodzimy.

Regularnie od 23 lat uczestniczymy w licznych szkoleniach, podnosimy kwalifikacje, poznajemy nowe metody i rozwiązania pozwalające tańszym kosztem dawać jeszcze lepsze rozwiązania.

To dlatego Twoja kuchnia będzie wyjątkowa. Tchniemy nowe życie w Twoją kuchnię, zgodne z Twoimi oczekiwaniami, gustem, wymaganiami. Każdy produkt objęty w naszej ofercie posiada gwarancje. Meble kuchenne pochodzą z uznanych fabryk. W ofercie posiadamy między innymi kuchnie Stolzen, Prestigio. Twoja kuchnia na zamówienie będzie trwała, solidna, na długie lata. Oferujemy między innymi meble kuchenne angielskie i kuchnie stylowe na wymiar Przy tym doradzamy również w zakresie budżetu, wiele materiałów posiada swoje tańsze zamienniki dające bardzo zbliżony efekt, przez co otrzymujesz najlepszą jakość w preferowanej przez siebie cenie. Działamy również na terenie Szklarskiej Poręby, zapraszamy do współpracy.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Komfort połączony z elegancją francuskiej kuchni

Komfort połączony z elegancją francuskiej kuchni W przypadku tej klasycznej francuskiej kuchni...
Kuchnia z białym marmurem 1

Kuchnia z białym marmurem

Kuchnia z białym marmurem Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do...

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami

Zachwycająca klasyczna kuchnia z rustykalnymi elementami Klasyczna kuchnia angielska zawsze jest...

Klasyczna wiktoriańska kuchnia

Klasyczna wiktoriańska kuchnia.   Klasyczna kuchnia w angielskim stylu wiktoriańskim. Całość...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

14 + 4 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123