Jako Studio-Kuchni.eu od 23 lat wyjątkowe kuchnie na wymiar, działamy również na terenie miasta Szklarska Poręba, a nasz doświadczony zespół z oddaniem i pasją dokłada wszelkim starań, by przenieść Twoją kuchnię z marzeń do rzeczywistości.

To właśnie dlatego tak wielu klientów poleca nas swoim znajomym i rodzinie. Sprawiamy, że Twoja nowa kuchnia będzie nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna i trwała. Przy tym szanujemy Twój budżet i wierzymy w partnerskie relacje z klientem, gdzie wolimy coś odradzić, niż miałbyś być niezadowolony z wyboru. To dlatego otrzymujesz najlepszą jakościowo kuchnie w preferowanym przez siebie budżecie.

Każda tworzona przez nas kuchnia na zamówienie zgodna jest z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. To dlatego praca i przebywanie w niej będzie prawdziwą radością.

Wszystko będzie stylowo zaprojektowane przez dobór wzorów i materiałów, wewnątrz pomieścisz ogromną ilość produktów, a dzięki rozsądnemu zaplanowaniu przestrzeni roboczej, szybko i sprawnie przyrządzisz posiłki. Jeśli masz pomysł, wykonamy według tego pomysłu. Jeśli interesują Cię inspiracje i aranżacje kuchni, służymy fachową radą i rozwiązaniami, o których być może nawet nie pomyślałeś.

Pierwszym pytaniem, które zadajemy rozpoczynając projektowanie jest to, jak kuchnia ma być używana.

Czy kuchnia ma być miejscem w którym będziesz gotował, czy jedynie spędzał przyjemnie czas i tworzył niezapomniane, świetne wspomnienia. Nie chcemy byś przebywając w kuchni miał tylko dobre odczucia, ale chcemy by były one świetne. Wierzymy, że kuchnia jest sercem w każdym domu – to najważniejsze pomieszczenie w domu. Właśnie dlatego, gdy mamy zaprojektować Ci kuchnię, tak poważnie do tego podchodzimy.

Regularnie od 23 lat uczestniczymy w licznych szkoleniach, podnosimy kwalifikacje, poznajemy nowe metody i rozwiązania pozwalające tańszym kosztem dawać jeszcze lepsze rozwiązania.

To dlatego Twoja kuchnia będzie wyjątkowa. Tchniemy nowe życie w Twoją kuchnię, zgodne z Twoimi oczekiwaniami, gustem, wymaganiami. Każdy produkt objęty w naszej ofercie posiada gwarancje. Meble kuchenne pochodzą z uznanych fabryk. W ofercie posiadamy między innymi kuchnie Stolzen, Prestigio. Twoja kuchnia na zamówienie będzie trwała, solidna, na długie lata. Oferujemy między innymi meble kuchenne angielskie i kuchnie stylowe na wymiar Przy tym doradzamy również w zakresie budżetu, wiele materiałów posiada swoje tańsze zamienniki dające bardzo zbliżony efekt, przez co otrzymujesz najlepszą jakość w preferowanej przez siebie cenie. Działamy również na terenie Szklarskiej Poręby, zapraszamy do współpracy.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni 1

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni Nowoczesny wygląd nie zawsze musi kojarzyć się ze sterylną...

Starannie wykonana angielska kuchnia

Starannie wykonana angielska kuchnia Wygląd tradycyjnej angielskiej kuchni można umiejętnie...

Piękne oblicze klasycznej kuchni

Piękne oblicze klasycznej kuchni Duże drzwi oraz okna świetnie oświetlają całe pomieszczenie....
Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

8 + 13 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123