Oferujemy kuchnie na wymiar w mieście Tarnobrzeg. Kuchnie kompleksowo realizujemy od 23 lat. Współpracę zaczynamy od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, transport, montaż i obsługę po nim.

Jeśli rozglądasz się za wykonaniem kuchni na zamówienie w Tarnobrzegu, która będzie solidną inwestycją podnoszącą wartość mieszkania i dającą wiele radości z jej posiadania, oraz użytkowania, z przyjemnością oferujemy swoje usługi. Wykonujemy kuchnie trwałe, piękne, funkcjonalne, a przy tym opierające się próbie czasu.

 

Naszą filozofią jest oferowanie najwyższej jakości usług i profesjonalizmu na każdym etapie realizacji Twojej kuchni, jak i już po jej zamontowaniu.

To dlatego z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, czy też nawet po czasie dokonamy potrzebnych zmian. Wszystko po to, byś był w pełni usatysfakcjonowany. Jeśli interesują Cię kuchnie na wymiar w mieście Tarnobrzeg, z przyjemnością podejmiemy się współpracy. Klientów traktujemy po partnersku, więc doradzimy też w kwestii budżetu i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania w preferowanym przez Ciebie budżecie, tak byś nie musiał przepłacać, zamiast tego otrzymał możliwie najlepszą kuchnię w preferowanym przez siebie budżecie.

Niezależnie od preferowanego stylu kuchni, wykonujemy ją od projektu po zamontowanie.

Posiadamy meble kuchenne z uznanych polskich fabryk, produkowane w oparciu o najnowszą technologię i wiodące światowe trendy, w dużej mierze opierane na wzornictwie włoskim. Dodatkowo posiadamy w ofercie sprzęt AGD, jak i doradztwo w jego doborze. Dzięki temu nie musisz już przeglądać dziesiątek porównań. Akcesoria meblowe ułatwią Ci codzienne korzystanie z kuchni. Wiedza, pasja, umiejętności, pozwalają zaprojektować dla Ciebie funkcjonalną i piękną kuchnie w dowolnym preferowanym przez Ciebie stylu. Niezależnie od tego czy interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, z wyspą, rustykalne, w stylu angielskim, prowansalskim, francuskim – zawsze dołożymy wszelkich starań by sprostać Twoim wymaganiom, a nawet dać Ci więcej niż mogłeś liczyć. Znajdziesz u nas również kuchnie art deco.

Nasza współpraca nie kończy się wraz z zakończeniem montażu.

Również po niej dokładamy wszelkich starań, byś był szczęśliwy korzystając z ekskluzywnych kuchni na wymiar. W naszej ofercie znajdują się między innymi kuchnie Stolzen, kuchnie Prestigio,. Oraz inni czołowi producenci.Twoja nowa kuchnia nie tylko będzie funkcjonalna i reprezentatywna, ale przede wszystkim będzie miejscem w którym będziesz miał niezliczoną ilość radosnych chwil.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Kuchnia z białym marmurem 1

Kuchnia z białym marmurem

Kuchnia z białym marmurem Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do...
Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia 1

Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia

Piękna, wygodna nowoczesna kuchnia   Duża nowoczesna kuchnia łącząca ze sobą fantastyczny...

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...
Otwarta kuchnia pełna szyku 1

Otwarta kuchnia pełna szyku

Otwarta kuchnia pełna szyku Przestrzeń kuchenną można idealnie wkomponować jako piękną ozdobę...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

3 + 4 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123