Oferujemy kuchnie na wymiar w mieście Tarnobrzeg. Kuchnie kompleksowo realizujemy od 23 lat. Współpracę zaczynamy od wymiarowania, przez projektowanie, aranżację, transport, montaż i obsługę po nim.

Jeśli rozglądasz się za wykonaniem kuchni na zamówienie w Tarnobrzegu, która będzie solidną inwestycją podnoszącą wartość mieszkania i dającą wiele radości z jej posiadania, oraz użytkowania, z przyjemnością oferujemy swoje usługi. Wykonujemy kuchnie trwałe, piękne, funkcjonalne, a przy tym opierające się próbie czasu.

 

Naszą filozofią jest oferowanie najwyższej jakości usług i profesjonalizmu na każdym etapie realizacji Twojej kuchni, jak i już po jej zamontowaniu.

To dlatego z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, czy też nawet po czasie dokonamy potrzebnych zmian. Wszystko po to, byś był w pełni usatysfakcjonowany. Jeśli interesują Cię kuchnie na wymiar w mieście Tarnobrzeg, z przyjemnością podejmiemy się współpracy. Klientów traktujemy po partnersku, więc doradzimy też w kwestii budżetu i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania w preferowanym przez Ciebie budżecie, tak byś nie musiał przepłacać, zamiast tego otrzymał możliwie najlepszą kuchnię w preferowanym przez siebie budżecie.

Niezależnie od preferowanego stylu kuchni, wykonujemy ją od projektu po zamontowanie.

Posiadamy meble kuchenne z uznanych polskich fabryk, produkowane w oparciu o najnowszą technologię i wiodące światowe trendy, w dużej mierze opierane na wzornictwie włoskim. Dodatkowo posiadamy w ofercie sprzęt AGD, jak i doradztwo w jego doborze. Dzięki temu nie musisz już przeglądać dziesiątek porównań. Akcesoria meblowe ułatwią Ci codzienne korzystanie z kuchni. Wiedza, pasja, umiejętności, pozwalają zaprojektować dla Ciebie funkcjonalną i piękną kuchnie w dowolnym preferowanym przez Ciebie stylu. Niezależnie od tego czy interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, z wyspą, rustykalne, w stylu angielskim, prowansalskim, francuskim – zawsze dołożymy wszelkich starań by sprostać Twoim wymaganiom, a nawet dać Ci więcej niż mogłeś liczyć. Znajdziesz u nas również kuchnie art deco.

Nasza współpraca nie kończy się wraz z zakończeniem montażu.

Również po niej dokładamy wszelkich starań, byś był szczęśliwy korzystając z ekskluzywnych kuchni na wymiar. W naszej ofercie znajdują się między innymi kuchnie Stolzen, kuchnie Prestigio,. Oraz inni czołowi producenci.Twoja nowa kuchnia nie tylko będzie funkcjonalna i reprezentatywna, ale przede wszystkim będzie miejscem w którym będziesz miał niezliczoną ilość radosnych chwil.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Pasjonujące wzornictwo w nowoczesnej kuchni

Pasjonujące wzornictwo w nowoczesnej kuchni. Modne kuchnie coraz częściej przestają przypominać...

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni Proste kształty mebli zapewniają ponadczasowy wygląd....

Nowoczesna bryła stylowej kuchni

Nowoczesna bryła stylowej kuchni Łączą się tutaj dwa elementy pierwszym jest marmurowy blat,...
Elegancka biel oraz stal w kuchni 1

Elegancka biel oraz stal w kuchni

Elegancka biel oraz stal w kuchni Modna biała kuchnia świetnie komponuje się z podłogą z betonu...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

11 + 4 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123