Najwyższej jakości kuchnie na zamówienie w mieście Turek.

Tworzymy wyjątkowe kuchnie na wymiar, potrafimy przemienić każde pomieszczenie w dzieło sztuki. Przy tym szanujemy Twój czas i pieniądze, więc pomożemy Ci całość dobrać tak, byś nie przepłacał za rzeczy który nie potrzebujesz i otrzymał maksymalnie funkcjonalną kuchnię w preferowanym przez siebie budżecie.

 

Prestiżowe meble kuchenne na zamówienie w mieście Turek

To dlatego klienci tak chętnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie. Jesteś dla nas najważniejszy. Stworzymy dla Ciebie kuchnię, która będzie trwała, solidna, piękna, funkcjonalna, oraz przetrwa długie lata. Jeśli masz pomysł, pomożemy przenieść go do rzeczywistości. Jeśli nie masz i interesuje Cię pomysł na kuchnie, szukasz inspiracji, interesują Cię aranżacje kuchni, nasz doświadczony projektant pomoże Ci wybrać rozwiązania maksymalnie podnoszące walory Twojego pomieszczenia. Pomożemy tchnąć drugie tchnienie w Twoją dotychczasową kuchnię.

Meble kuchenne na zamówienie w mieście Turek

Zatroszczymy się o Twoją kuchnię od całego procesu projektowania, po montaż i obsługę po nim. Twoje marzenia w połączeniu z naszą wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem i zdolnościom do nietypowych rozwiązań, sprawią że każdy kto odwiedzi Twoją kuchnię mimowolnie pomyśli „wow”. Nawet po tym gdy kuchnia będzie zamontowana, jesteśmy otwarci na wszelakie zmiany, czy też chętnie odpowiemy na wszystkie trapiące Cię pytania. Wszystko po to, by nowa kuchnia była bliska Twojemu sercu i budziła w Tobie taki sam entuzjazm, jak budzi w nas. Każdy klient jest dla nas ważny, niezależnie czy jest to mała, czy też ogromna kuchnia.

Kuchnie na wymiar w mieście Turek.

Pomożemy Ci określić Twoje wymagania i potrzeby względem kuchni, następnie przedstawimy jak je spełnimy. Przy pomocy komputerowego oprogramowania dostarczymy Ci dokładny plan nie tylko kuchni, ale również jej aranżacji, podłogi, oraz ścian. Nasza doświadczona ekipa montażowa zamontuje meble dokładnie tak, jak są na projekcie. Meble kuchenne angielskie, sprzęt AGD, jak i akcesoria meblowe objęte są co najmniej 24 miesięczną gwarancją.  Kuchnie projektujemy od 23 lat, przez cały ten czas uczestniczyliśmy w ogromnej ilości szkoleń, oraz uczyliśmy się przez praktykę. Znajdziesz również art deco kuchnie. Zapraszamy do współpracy, a z przyjemnością zaprezentujemy Ci nasze umiejętności dostarczając kuchnię którą pokochasz. Działamy również na terenie miasta Turek.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...
Natura w nowoczesnej kuchni 1

Natura w nowoczesnej kuchni

Natura w nowoczesnej kuchni Nowoczesna kuchnia nie zawsze musi mieć kształt prostej, podłużnej,...

Stonowane piękno

Stonowane piękno Przede wszystkim możemy tu zauważyć połączenie charakterystyczne dla angielskich...

Stylowe połączenie we francuskiej kuchni

Stylowe połączenie we francuskiej kuchni Jest pewien ponadczasowy układ i stylistyka, która nigdy...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

10 + 1 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123