Prestiżowe kuchnie na zamówienie w Wieliczce

Od 23 lat oferujemy wyjątkowe kuchnie na wymiar, które realizujemy kompleksowo. Od wymiarowania, przez projektowanie, transport, montaż i obsługę po nim. Meble kuchenne w naszej ofercie pochodzą z uznanych polskich fabryk, wszystkie produkowane są przy użyciu najnowszych technologii z wszystkimi wymaganiami potwierdzonymi certyfikatami.

 

Projektujemy kuchnie piękne, trwałe, solidne, funkcjonalne i na długie lata. Każda z naszych kuchni jest unikalna, tak jak każdy klient jest wyjątkowy, każdy ma swoje potrzeby i cel w jakim zmienia kuchnie.

Dodatkowo szanujemy czas i pieniądze klienta, dlatego właśnie w imię odchodzącej w przeszłość reguły z branży meblarskiej, wolimy coś komuś odradzić, aniżeli miałby potem żałować. Dodatkowo wiele materiałów posiada swoje tańsze zamienniki, które pozwalają uzyskać bardzo zbliżony wygląd. To dlatego współpracując z nami otrzymujesz najlepszą kuchnię w preferowanym przez siebie budżecie, który również pomożemy określić, jeśli nie wiesz. Gdy masz pomysł na kuchnię, połączenie Twojej kuchni marzeń z naszą ekspercką wiedzą i umiejętnościami pozwoli przenieść ją z marzeń do rzeczywistości. Gdy interesują Cię pomysły na kuchnie, projekty mebli kuchennych, aranżacje, szukasz inspiracji, z przyjemnością doradzimy.

Od 23 lat mogliśmy pomóc ogromnej ilości klientów, z rozmów z którymi wiemy, które rozwiązania się sprawdziły, a które nie. Wiemy jak dane elementy sprawują się w praktyce.

Pomożemy drugie tchnienie dla Twojej kuchni, być może nawet nie spodziewałeś się, że aż tyle można zmieścić w niej rzeczy, czy też, że aż tak może wyglądać. Meble pochodzą z renomowanych fabryk i jesteśmy w stanie zaprojektować na światowym poziomie kuchnie w każdym pożądanym przez Ciebie stylu. Od kuchni nowoczesnych po klasyczne, czy nawet kuchnie w stylu angielskim.

Stylowe kuchnie na wymiar w Wieliczce

Naszą mocną stroną jest to, że ściśle współpracujemy z każdym z klientów, by w rezultacie otrzyma piękną i funkcjonalną kuchnię, w której przyjemnością będzie gotować, spędzać czas, czy pracować. Jeśli chodzi o kuchnie, jesteśmy prawdziwymi pasjonatami i zawsze pragniemy dostarczyć Ci najlepszych opcji, które zmaksymalizują Twoją przestrzeń i sprawią, że gotowanie, jedzenie i spędzanie czasu w kuchni stanie się ogromną radością. Działamy również na terenie miasta Wieliczka i serdecznie zapraszamy do współpracy, byśmy w praktyce mogli zaprezentować nasze umiejętności.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

klasyczne_meble_kuchenne_styl_angielski_na_zamowienie_1

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni

Drewniana wyspa oraz ponadczasowa biel w tradycyjnej kuchni Całość sprawia wrażenie zarówno...

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...

Stonowane piękno

Stonowane piękno Przede wszystkim możemy tu zauważyć połączenie charakterystyczne dla angielskich...
klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

2 + 9 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123