Prestiżowe kuchnie na zamówienie w Wieliczce

Od 23 lat oferujemy wyjątkowe kuchnie na wymiar, które realizujemy kompleksowo. Od wymiarowania, przez projektowanie, transport, montaż i obsługę po nim. Meble kuchenne w naszej ofercie pochodzą z uznanych polskich fabryk, wszystkie produkowane są przy użyciu najnowszych technologii z wszystkimi wymaganiami potwierdzonymi certyfikatami.

 

Projektujemy kuchnie piękne, trwałe, solidne, funkcjonalne i na długie lata. Każda z naszych kuchni jest unikalna, tak jak każdy klient jest wyjątkowy, każdy ma swoje potrzeby i cel w jakim zmienia kuchnie.

Dodatkowo szanujemy czas i pieniądze klienta, dlatego właśnie w imię odchodzącej w przeszłość reguły z branży meblarskiej, wolimy coś komuś odradzić, aniżeli miałby potem żałować. Dodatkowo wiele materiałów posiada swoje tańsze zamienniki, które pozwalają uzyskać bardzo zbliżony wygląd. To dlatego współpracując z nami otrzymujesz najlepszą kuchnię w preferowanym przez siebie budżecie, który również pomożemy określić, jeśli nie wiesz. Gdy masz pomysł na kuchnię, połączenie Twojej kuchni marzeń z naszą ekspercką wiedzą i umiejętnościami pozwoli przenieść ją z marzeń do rzeczywistości. Gdy interesują Cię pomysły na kuchnie, projekty mebli kuchennych, aranżacje, szukasz inspiracji, z przyjemnością doradzimy.

Od 23 lat mogliśmy pomóc ogromnej ilości klientów, z rozmów z którymi wiemy, które rozwiązania się sprawdziły, a które nie. Wiemy jak dane elementy sprawują się w praktyce.

Pomożemy drugie tchnienie dla Twojej kuchni, być może nawet nie spodziewałeś się, że aż tyle można zmieścić w niej rzeczy, czy też, że aż tak może wyglądać. Meble pochodzą z renomowanych fabryk i jesteśmy w stanie zaprojektować na światowym poziomie kuchnie w każdym pożądanym przez Ciebie stylu. Od kuchni nowoczesnych po klasyczne, czy nawet kuchnie w stylu angielskim.

Stylowe kuchnie na wymiar w Wieliczce

Naszą mocną stroną jest to, że ściśle współpracujemy z każdym z klientów, by w rezultacie otrzyma piękną i funkcjonalną kuchnię, w której przyjemnością będzie gotować, spędzać czas, czy pracować. Jeśli chodzi o kuchnie, jesteśmy prawdziwymi pasjonatami i zawsze pragniemy dostarczyć Ci najlepszych opcji, które zmaksymalizują Twoją przestrzeń i sprawią, że gotowanie, jedzenie i spędzanie czasu w kuchni stanie się ogromną radością. Działamy również na terenie miasta Wieliczka i serdecznie zapraszamy do współpracy, byśmy w praktyce mogli zaprezentować nasze umiejętności.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni 1

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni

Kwintesencja piękna nowoczesnej kuchni Nowoczesny wygląd nie zawsze musi kojarzyć się ze sterylną...

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...

Minimalistyczna kuchnia z wyspą

Minimalistyczna kuchnia z wyspą Geometryczne, a zarazem eleganckie kształty świetnie pasują do...

Ciekawe rozwiązania francuskiej kuchni

Ciekawe rozwiązania francuskiej kuchni Drewno samo w sobie ma szlachetną barwę, jednak odpowiednia...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

 

13 + 3 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123