Oferujemy najwyższej jakości kuchnie w mieście Włoszczowa. Nasza filozofia jest prosta i jesteśmy z niej bardzo dumni. Stawiamy Ciebie, klienta, na pierwszym miejscu, a nasza firma oparta jest na trzech podstawowych zasadach.

Pierwsza to dostarczać kuchnie wyjątkowe pod względem stylu i wyglądu, potrafimy robić to poprzez nabywane latami doświadczenie, umiejętności – wszystko to pozwala nam tak zestawić materiały z wzornictwem, że kuchnia nabiera stylu.

 

Drugą podstawową zasadą jest cena. Oferujemy kuchnie trwałe, solidne, wyjątkowe, jednak nadrzędnym celem jest  dostarczyć Ci najlepsze możliwe rozwiązanie, a nawet więcej.

Trzecią zasadą jest dostarczyć Ci dokładnie taką kuchnie, jakiej pragniesz. Każda kuchnia jest inna, tak jak każdy klient jest inny. Jednak do każdej podchodzimy z taką samą pasją i zaangażowaniem, niezależnie czy to niewielka realizacja, czy ogromna kuchnia. Zawsze uważnie wsłuchamy się w to, czego oczekujesz od kuchni, jeśli masz już pomysł – pomożemy przenieść kuchnie z marzeń do rzeczywistości. Jeżeli dopiero szukasz inspiracji, pomysłu na kuchnie, aranżacje, z przyjemnością bazując na długoletnim stażu i doświadczeniu doradzimy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie.

To wszystko w połączeniu z dokładnie wyselekcjonowanym asortymentem, takim jak meble kuchenne z uznanych fabryk, sprzętem AGD, akcesoria meblowe i osprzęt, daje nam przepis na wyjątkową, trwała i solidną kuchnię na zamówienie.

Odwiedzający Cię goście w pierwszej kolejności pomyślą „wow”, gdy tylko spojrzą na kuchnie.

Do tego właśnie dążymy. Zapewniamy również usługi architekta wnętrz.

Ważnym jest dla nas również, by kuchnia była Ci bliska, dlatego nadamy drugie tchnienie dla Twojej obecnej kuchni i pomożemy Ci wykorzystać ją w sposób, o jakim być może nawet nie pomyślałeś, że może być wykorzystana. Działamy również na terenie Włoszczowej i serdecznie zapraszamy do współpracy, gdzie w praktyce będziemy mogli zademonstrować Ci nasze umiejętności.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Wyspa w kuchni 1

Intrygująca wyspa w kuchni

Intrygująca wyspa w kuchni Obie ściany zawierają wbudowane szafy, w których widoczny od zewnątrz...
Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni 1

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni

Unikalne połączenie w nowoczesnej kuchni Spójny i piękny wygląd, jakość materiałów, wyrafinowana w...
wyspy_kuchenne_nowoczesne_2

Piękna grafitowa kuchnia

Piękna grafitowa kuchnia Geometryczne kształty nadają nowoczesny wygląd charakterystyczny dla...
piękne_kuchnie_z_wyspa_1

Perfekcyjnie stonowana elegancja

Perfekcyjnie stonowana elegancja Piękna kuchnia z wyspą w bardzo stonowanej kolorystyce...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

11 + 15 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123