Prestiżowe kuchnie na zamówienie w miejscowości Zakopane

Od 23 lat projektujemy i montujemy stylowe, indywidualne kuchnie na wymiar. Cechujemy się najwyższymi standardami obsługi klienta, jakością i partnerskim nastawieniem do klienta. To dlatego pomożemy Ci otrzymać możliwie najlepsza kuchnię w preferowanym przez Ciebie budżecie.
Każda kuchnia na wymiar jest inna, tak jak każdy klient jest inny. Dlatego więc do każdego podchodzimy indywidualnie, niezależnie czy jest to niewielka, czy też ogromna realizacja. Naszym celem jest wysłuchać, zaproponować rozwiązanie, doradzić i dać Ci nawet więcej niż mogłeś się spodziewać. Tchniemy drugie życie w Twoją kuchnie. Od teraz wszystko będzie funkcjonalne, piękne i trwałe. W kuchni zmieścisz znacznie więcej rzeczy, wszystko będzie pod ręką, a czas spędzony w niej będzie przyjemnością.

 

Jesteśmy w stanie wykonać kuchnię w każdym preferowanym przez Ciebie stylu.

Niezależnie czy interesują Cię kuchnie nowoczesne, klasyczne, w stylu prowansalskim, angielskim, francuskim, z drewna, na wysoki połysk, lakierowane, laminowane, z wyspą, czy bez – zawsze dostarczymy Ci najlepsze rozwiązanie, które pokochasz.

Meble kuchenne będące w naszej ofercie pochodzą z uznanych polskich fabryk, w których rygorystyczne normy potwierdzone stosownymi certyfikatami, łączą się z najnowszą technologią.

Działamy również na terenie miasta Zakopane. Do oferowanych mebli zapewniamy sprzęt AGD, akcesoria meblowe, osprzęt, jak i doradztwo w jego doborze. Na przestrzeni 23 lat wykonaliśmy ogromną ilość kuchni, przez co dokładnie wiemy, które rozwiązania się sprawdzają, a które są bardziej zbędnym dodatkiem. Dlatego otrzymasz kuchnię, w której przebywanie będzie prawdziwą przyjemnością. Zapewniamy również usługi architekta wnętrz.

Kuchnia od dawna przestała być jedynie miejscem przygotowywania posiłków. Dziś służy również przyjmowaniu gości, spędzaniu czasu, czy piciu porannej kawy.

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie Twoja kuchnia i zapewniamy, że dla nas również jest ona ważna. To dlatego zaprojektujemy ją tak, by odwiedzający Cię goście chwalili każdy jej aspekt i Twój gust. Dodatkowo na każdy z elementów jest co najmniej 24 miesięczna gwarancja, a na okucia marki Blum dożywotnia. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy, gdzie w praktyce zaprezentujemy nasze umiejętności i pokażemy jak bardzo Twoja kuchnia może się zmienić na lepsze.

NAJNOWSZE REALIZACJE:

Jasna angielska kuchnia z wyspą-1

Jasna angielska kuchnia z wyspą

Jasna angielska kuchnia z wyspą Pomieszczenie jest bardzo jasne dzięki światłu padającemu z...
Klasyczne kształty angielskiej kuchni 2

Klasyczne kształty angielskiej kuchni

Klasyczne kształty angielskiej kuchni. W dzisiejszych czasach tradycyjne kuchnie wyposażone są we...
Naturalne piękno dębu w kuchni 1

Naturalne piękno dębu w kuchni

Naturalne piękno dębu w kuchni Nowoczesne kuchnie słyną z prostych brył i niezwykle modnych w...
piękne_kuchnie_z_wyspa_1

Perfekcyjnie stonowana elegancja

Perfekcyjnie stonowana elegancja Piękna kuchnia z wyspą w bardzo stonowanej kolorystyce...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

8 + 12 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123