Jako Studio-Kuchni.eu zapewniamy najwyższej jakości kuchnie na zamówienie w miejscowości Zamość.
Posiadamy wizję, umiejętności i doświadczenie, wszystko to pozwala przenieść Twoją kuchnię z marzeń do rzeczywistości. Dzięki naszej wiedzy wyniesionej z 23 letniego doświadczenia, gwarantujemy najwyższy poziom obsługi, projektów, oraz wykonania na każdym etapie realizacji. Kuchnie realizujemy kompleksowo, od wymiarowania, przez projektowanie aranżację, transport, montaż i obsługę po nim. Dzięki staranności i wysokiej motywacji napędzanej pasją, otrzymujesz wyjątkową, funkcjonalną i piękną kuchnię. Przy tym cenimy Twój budżet i traktujemy Cię po partnersku.

 

Wyznajemy starą zasadę branży meblarskiej, która głosi, że lepiej komuś coś odradzić, aniżeli miałby być niezadowolony. Dzięki postępowi techniki wiele materiałów posiada tańsze zamienniki, które pozwalają uzyskać mocno zbliżony efekt, często nie do odróżnienia.
Dlatego z nami otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości wykonanie, ale przede wszystkim najlepszą kuchnię w preferowanym przez siebie budżecie, jak i doradztwo. Jeśli posiadasz pomysł na kuchnię, z przyjemnością przeniesiemy go do rzeczywistości. Jeśli to my mamy Ci doradzić, bazując na ogromnej ilości realizacji, doświadczenia, setek godzin szkoleń, jesteśmy w stanie zagwarantować drugie tchnienie dla Twojej kuchni.
Wykonamy tak, jak nawet nie spodziewałeś się, że Twoja kuchnia może wyglądać. Jeśli interesują Cię nie tylko same meble kuchenne, ale też projekty, aranżacje, pomysły na kuchnie, oferujemy swoje usługi.
Zapewniamy również usługi architekta wnętrz. Z nami Twoja kuchnia będzie wyjątkowa, oraz nigdy nie zostanie pominięta przez żadnego z gości. Przede wszystkim jednak będzie taka jak Ty chcesz, bo to Ty jesteś dla nas najważniejszy i to Tobie ta kuchnia ma służyć, to Ty masz czuć się w niej dobrze.
Jeśli interesują Cię kuchnie na wymiar w miejscowości Zamość, gwarantujemy że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Meble kuchenne pochodzą z uznanych fabryki zapewniają możliwość wykonania najwyższej jakości kuchni w każdym preferowanym przez Ciebie stylu. Od kuchni w stylu klasycznym, przez meble kuchenne angielskie, po nowoczesne kuchnie glamour i inne. Wszystkie projektowane w oparciu o wypracowaną latami kulturę pracy, najnowsze technologie i rygorystyczne normy potwierdzane Jesteśmy w stanie wykonać kuchnię na zamówienie w każdym stylu, kuchnie nowoczesne, klasyczne, z wyspą, z drewna, w stylu angielskim, francuskim. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.
Pomożemy Ci określić Twoje wymagania i potrzeby względem kuchni, następnie przedstawimy jak je spełnimy. Przy pomocy komputerowego oprogramowania dostarczymy Ci dokładny plan nie tylko kuchni, ale również jej aranżacji, podłogi, oraz ścian. Nasza doświadczona ekipa montażowa zamontuje meble dokładnie tak, jak są na projekcie. Meble kuchenne, sprzęt AGD, jak i akcesoria meblowe objęte są co najmniej 24 miesięczną gwarancją.  Kuchnie projektujemy od 23 lat, przez cały ten czas uczestniczyliśmy w ogromnej ilości szkoleń, oraz uczyliśmy się przez praktykę. Zapraszamy do współpracy, a z przyjemnością zaprezentujemy Ci nasze umiejętności dostarczając kuchnię którą pokochasz. Działamy również na terenie miasta Turek.
NAJNOWSZE REALIZACJE:

Rustykalne detale oraz klasyczna elegancja

Rustykalne detale oraz klasyczna elegancja W dobrze zaprojektowanej angielskiej kuchni gotować...
Kuchnia z białym marmurem 1

Kuchnia z białym marmurem

Kuchnia z białym marmurem Od zawsze spotykamy marmur wewnątrz naszych domów. Używano.go zarówno do...
Modna otwarta kuchnia 1

Modna otwarta kuchnia

Modna otwarta kuchnia Kuchnia utrzymana w stonowanej, ciepłej kolorystyce, dobrze komponuje się z...

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni

Stonowana elegancja w angielskiej kuchni Proste kształty mebli zapewniają ponadczasowy wygląd....
Dołącz do nas na Facebooku
Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

8 + 6 =

 

Studio-Kuchni.eu

Wyjątkowe kuchnie na wymiar,

centralna i południowa Polska, oraz cała Unia Europejska według ustaleń,

kontakt@studio-kuchni.eu || +48 737 470 123