Meble kuchenne powystawowe, zmiana wystawy

Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroką gamę mebli kuchennych w mieście Zielona Góra.

Wesprzemy Cię fachową wiedzą i umożliwimy odkrycie wszystkich wspaniałych produktów. Oferujemy nie tylko meble kuchenne w mieście Zielona Góra, ale również ogromny wybór blatów kuchennych. Mogą być one wykonane ze standardowej płyty meblowej pokrytej folią PVC. Istnieje również możliwość wykonania kamiennych blatów. Posiadamy ogromną paletę barw granitu. Dla osób szukających nietypowych rozwiązań, mamy jeszcze inne materiały. Ciekawą alternatywą jest dekton, który jest bardzo wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Do tego jest odporny na temperaturę do tysiąca dwustu stopni, oraz wszelkie wstrząsy. Oferujemy także blaty kuchenne powstałe na bazie kwarcu. Możemy także użyć szkła lub ceramiki. Wszystko zależy od preferencji klienta, oraz możliwości pomieszczenia. Postaramy się pomóc dobrać to czego szukasz w jak najlepszej cenie.

kuchnie_na_wymiar_1

Spełnimy wszystkie Twoje wymagania, tworząc unikatową zabudowę kuchenną.

Staramy się tworzyć modne wnętrza, nastawione na funkcjonalność. Ułatwiamy codzienne życie klientów, poprzez wykonywanie praktycznych projektów. Oprócz zabudowy kuchennej, często używamy także wyspę kuchenną. Szczególnie w otwartym pomieszczeniu zapewni to piękne połączenie z salonem. Harmonia możliwa jest do uzyskania dzięki odpowiednim liniom i stylistyce. Odpowiednio zaprojektowana wyspa kuchenna nada charakteru Twojej kuchni i będzie stanowić jej centralny punkt. Możemy przy niej gotować lub zorganizować przyjęcie. Możemy także przy niech umieścić sprzęt kuchenny, dzięki czemu zyskamy dodatkowe miejsce do gotowania. Jeśli będzie wystarczająco duża, będziemy mogli gotować po obu jej stronach. Jeśli lubisz gotować wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi, warto zdecydować się na kuchnię z wyspą. Jest to modne i nowoczesne rozwiązanie, które bardzo urozmaica układ mebli kuchennych w Zielonej Górze.

Chcesz znaleźć specjalistów w tworzeniu kuchni na wymiar w Zielonej Górze?

Odnajdziemy się dobrze w klasycznych, oraz nowoczesnych projektach. Stolarz wykona Twoją kuchnię na wymiar w Zielonej Górze według profesjonalnego projektu. Na bazie wymiarów pomieszczenia przygotujemy wszelkie szkice. Ustalimy również wiele detali, takich jak uchwyty. Istnieje także możliwość zastosowania systemów bez uchwytowych. Wtedy front kuchenny będzie posiadał odpowiedni kształt. Zaprezentujemy Ci zarówno projekt, jak i wszelkie wzorniki. Postaramy się aby wybór był łatwy. Nie musisz znać wszelkich szczegółów technicznych. Zapewniamy także projekt techniczny zawierający plany hydrauliki i elektryki. Nasz zespół monterów gwarantuje szybki montaż mebli. Zapytaj nas o szczegółową i spersonalizowaną ofertę. Z pewnością wykonamy projekt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Najnowsze realizacje:

Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...
Ciekawy kontrast czerni z bielą 2

Ciekawy kontrast czerni z bielą

Ciekawy kontrast czerni z bielą Klasyczny układ w którym po środku jest wyspa kuchenna otoczona...

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym...

Modna francuska kuchnia

Modna francuska kuchnia Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od...

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku:

Dołącz do nas na Facebooku

Naszą największą dumą są klienci, którzy polecili nas innym i polubili na Facebooku: