Lekkość bieli prestiżowej kuchni w stylu angielskim

Lekka biel idealnie pasuje do kuchni w tym typie. Jest to klasyczne po mi pomieszczenie, jednolita kolorystyka pomaga utrzymać wizualny porządek. Do tego kolor podkreśla piękno drewna. W razie potrzeby wygląd możemy urozmaicać różnymi dodatkami, co jakiś czas kompletnie go odmienjajac. Natomiast cała baza w postaci mebli pozostanie niezmienna, ponieważ jest ponadczasowa. Podobnie jak jasny kolor który jest świetną podstawą, ponieważ moda na inne barwy jest cykliczna. Dobrze komponuje się on z drewnem, z którego wykonany jest blat kuchenny. Nie jest on natomiast jednokolorowy, lecz odpowiednio zaimpregmowany albo podkreślić jego naturalną linię.

Sam układ mebli także jest typowy.

Po środku jest wyspa, obok niej narożne meble kuchenne oraz wysoką szafa. Taki ciąg meblowy zapewnia łatwą, wygodną komunikację. Nikt nie wchodzi sobie w drogę, wszystko co potrzebujemy ma swoje właściwe miejsce. Pomieścimy tutaj mnóstwo rzeczy za sprawą licznych szafek wraz z szufladami. Do tego miejsca na blacie roboczym starczy nawet aby gotować posiłki w większym gronie.

Dookoła wyspy jest zabudowa meblowa, po boku monumentalna wysoka szafa.

Na górze posiada ona piękną, ozdobną koronę. Dookoła niej znajdują się drewniane panele ozdobne. Na ścianie położone zostały kafelki w ciekawym, eleganckim wzorze. Wszelkie ozdoby zostały wyrzeźbione w drewnie a następnie pomalowane kilkoma warstwami specjalnego lakieru. Dzięki temu fenomenalnie wyglądają, do tego mogą mieć fantazyjne kształty. Jest to styl mebli który nie zmienia się od lat s kwestii wizualnej. Natomiast zmienia się technologia produkcji, oraz elementy wyposażenia. Dzięki czemu mamy dostęp do ogromnej ilości udogodnień, począwszy od sprzętu do zabudowy, po szuflady ze specjalnymi wkładami. Warto więc wykorzystać wiele rozwiązań projektując swoją kuchnię, ponieważ będzie nam ona służyła przez długie lata.

Podobne projekty:

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym...
klasyczne_meble_kuchenne_1

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni

Ponadczasowa forma klasycznej, zdobionej kuchni Piękna i ponadczasowa francuska kuchnia wykonane z...

Ekscytująca podłużna kuchnia

Ekscytująca podłużna kuchnia Często słyszymy, że dany rozmiar pomieszczenia wymusza małą ilość...