Minimalistyczna kuchnia z wyspą

Geometryczne, a zarazem eleganckie kształty świetnie pasują do nowoczesnych kuchni. Zwłaszcza jeżeli zbudowana jest ona na otwartym planie, zamiast być osobnym pomieszczeniem. Ważne wtedy jest aby meble świetnie wyglądały, oraz dobrze komponowały się z wnętrzem. Jest to szczególnie istotne w przypadku połączenia kuchni z salonem. Tutaj celowo jest on minimalistyczny, ponieważ główny efekt w zakresie wzornictwa robią meble kuchenne. Reszta została dobrana z umiarem aby uniknąć przesytu.

Bardzo wyraźna struktura drewna łagodzona jest przez super cienki blat z corianu, oraz ciekawy panel naścienny.

Bardzo wyraźna struktura drewna łagodzona jest przez super cienki blat z corianu, oraz ciekawy panel naścienny. Panel ten pozwala zamieszać akcesoria, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też zwiększają funkcjonalność. Jest on także atrakcyjnie oświetlony, co z pewnością dodaje mu uroku. Obok mamy wyspę kuchenną nad którą znajduje się świetny żyrandol, idealnie pasujący do pomieszczenia. Jest on niczym atrakcyjna ozdobą, ma formę biżuterii, jednak nadal świetnie komponuje się z nowoczesnymi pozostałymi elementami. Na blacie została wkomponowana płyta grzewcza. Powyżej jest pochłaniacz powietrza, jednocześnie spełniający funkcję oświetlenia. Działa on na filtry węglowe, zatem nie istnieje potrzeba montażu go bezpośrednio do wentylacji. Filtry co jakiś czas wymieniamy, są bardzo wydajne. Dzięki temu możemy cieszyć się rewelacyjnym wyglądem, nie muszą godzić na żadne kompromisy.

Dalszy rząd to wysokie szafy z zabudowaną lodówką i piekarnikiem.

Wyglądem nawiązują one do pozostałej części zabudowy mając formę drewna. Wkomponowane są we wnękę, dzięki czemu nie zasłaniają światła dziennego. Pomieszczenie jest pięknie oświetlone, a okno umiejętnie wkomponowane do układu. Po jednej stronie wysokich szaf mamy także odsłonięte i widoczne półki, możemy ba nich dowolnie ustawić preferowane dodatki.

Podobne projekty:

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni 3

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni

Eleganckie połączenie we Francuskiej Kuchni Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w...

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym...

Tradycyjna angielska kuchnia

Tradycyjna angielska kuchnia Kuchnia jest miejscem w którym gotujemy, spożywamy posiłki, czy po...

Klasyczna wiktoriańska kuchnia

Klasyczna wiktoriańska kuchnia.   Klasyczna kuchnia w angielskim stylu wiktoriańskim. Całość...