Minimalistyczna kuchnia z wyspą

Geometryczne, a zarazem eleganckie kształty świetnie pasują do nowoczesnych kuchni. Zwłaszcza jeżeli zbudowana jest ona na otwartym planie, zamiast być osobnym pomieszczeniem. Ważne wtedy jest aby meble świetnie wyglądały, oraz dobrze komponowały się z wnętrzem. Jest to szczególnie istotne w przypadku połączenia kuchni z salonem. Tutaj celowo jest on minimalistyczny, ponieważ główny efekt w zakresie wzornictwa robią meble kuchenne. Reszta została dobrana z umiarem aby uniknąć przesytu.

Bardzo wyraźna struktura drewna łagodzona jest przez super cienki blat z corianu, oraz ciekawy panel naścienny.

Bardzo wyraźna struktura drewna łagodzona jest przez super cienki blat z corianu, oraz ciekawy panel naścienny. Panel ten pozwala zamieszać akcesoria, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też zwiększają funkcjonalność. Jest on także atrakcyjnie oświetlony, co z pewnością dodaje mu uroku. Obok mamy wyspę kuchenną nad którą znajduje się świetny żyrandol, idealnie pasujący do pomieszczenia. Jest on niczym atrakcyjna ozdobą, ma formę biżuterii, jednak nadal świetnie komponuje się z nowoczesnymi pozostałymi elementami. Na blacie została wkomponowana płyta grzewcza. Powyżej jest pochłaniacz powietrza, jednocześnie spełniający funkcję oświetlenia. Działa on na filtry węglowe, zatem nie istnieje potrzeba montażu go bezpośrednio do wentylacji. Filtry co jakiś czas wymieniamy, są bardzo wydajne. Dzięki temu możemy cieszyć się rewelacyjnym wyglądem, nie muszą godzić na żadne kompromisy.

Dalszy rząd to wysokie szafy z zabudowaną lodówką i piekarnikiem.

Wyglądem nawiązują one do pozostałej części zabudowy mając formę drewna. Wkomponowane są we wnękę, dzięki czemu nie zasłaniają światła dziennego. Pomieszczenie jest pięknie oświetlone, a okno umiejętnie wkomponowane do układu. Po jednej stronie wysokich szaf mamy także odsłonięte i widoczne półki, możemy ba nich dowolnie ustawić preferowane dodatki.

Podobne projekty:

Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...
Piękna otwarta kuchnia 5

Piękna otwarta kuchnia

Piękna otwarta kuchnia Kuchnia zbudowana na otwartym planie, świetnie komponująca się z salonem....
elegancka_otwarta_kuchnia_1.jpg

Elegancka otwarta kuchnia

Elegancka otwarta kuchnia Charakterystyczna zieleń przeplata się z drewnianymi akcentami. Tworzy...