Modna ekologiczna kuchnia z wyspą

Modne jest wzornictwo na bazie geometrycznych brył, prostych kształtów oraz jednolitych kolorów. Modna jest również moda na ekologię. Dlatego świetnie wygląda połączenie drewna i białego lakieru. Drewno jako naturalny materiał świetnie wygląda, a także jest bardzo trwałe. Ono również zostało odpowiednio obrobione, zaimpregmowane, a następnie pokryte kilkoma warstwami bezbarwnego lakieru. Możemy więc cieszyć się widokiem naturalnych słojów.

Blat z corianu pięknie prezentuje się w nowoczesnej kuchni z wyspą.

Cała wyspa kuchenna jest biała, z dodatkami drewnianymi. składa się ona z kilku sześciennych brył. W dolnej części drewno przypomina półkę. Są tutaj również wiklinowe kosze, które stanowią piękny dodatek. Podobnie jak krzesła ustawione po boku. Biały kolor jest świetną podstawą, do której dobierać możemy stosowne dodatki. Idealnie do wyspy pasuje wiszący okap wyspowy, również o geometrycznym kształcie i w takim samym kolorze. Wygląda on jak integralna część mebli.

Dookoła wyspy umieszczone są wysokie szafy z drewna. Po jednej ścianie są wyłącznie niskie szuflady, dając miejsce na ułożenie dodatków na blacie.

Wzorem pokoju dziennego jest tutaj nawet telewizor. Środkowa cześć pod oknem jest już wyższa. Mamy tutaj nawet zlewozmywak, dzięki czemu możemy podziwiać piękne widoki podczas zmywania naczyń. Po jednej stronie blatu znajdziemy dyskretnie wkomponowaną kuchenkę mikrofalową. Czarny kolor idealnie wtapia się w wysokie szafy. Zostały one zabudowane od podłogi po sufit. Zawierają w sobie zabudowaną lodówkę, oraz piekarnik. Dzięki niestandardowej wysokości mamy tutaj ogromną ilość miejsca aby przechowywać potrzebne rzeczy. Pomieścimy tutaj wszystko co będzie przydatne przy gotowaniu. W górnej przestrzeni możemy przechowywać rzeczy, których używany rzadziej. W dolnej znajdziemy miejsce na wysuwane kosze, które mieścić mogą bardziej potrzebne i częściej używane rzeczy.

Podobne projekty:

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...
Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni 1

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni Pomieszczenie zostało zaprojektowane w sposób...

Tradycyjna angielska kuchnia

Tradycyjna angielska kuchnia Kuchnia jest miejscem w którym gotujemy, spożywamy posiłki, czy po...
Elegancka biel oraz stal w kuchni 1

Elegancka biel oraz stal w kuchni

Elegancka biel oraz stal w kuchni Modna biała kuchnia świetnie komponuje się z podłogą z betonu...