Modna francuska kuchnia

Po jednej stronie mamy tutaj narożną zabudowę rozpoczynającą się od wysokiego kredensu. Zaraz obok niego umieszczony jest okap, dyskretnie obudowany w taki sam sposób jak reszta mebli. Jest on dużych rozmiarów, dlatego wydajnie pochłonie wszystkie zapachy z pomieszczenia. Ukryty jest on we wnęce, która wyłożona została glazurą. Poniżej znalazło się miejsce na kuchenkę gazową połączoną z piekarnikiem. Pozwala ona przygotować posiłki nawet na duże przyjęcie. Dla lepszego wykorzystania miejsca po obu stronach piekarnika znajdziemy pionowy rząd szuflad. Całość uzupełnia duża listwa z masywnymi wspornikami.

Dalsza część to szafki dolne wraz z górnymi. 

Możemy tutaj przechowywać naczynia, czy też składniki niezbędne do przygotowywania posiłków. Bardzo przydatnym elementem jest także praktyczny granitowy blat, trwały oraz odporny na wszelkie uszkodzenia. Został on specjalnie wyprofilowany przy zlewozmywaku. Specjalne wgłębienia umożliwią odprowadzenie rozlanej wody. Obok zlewozmywaka znalazły się także dwie ozdobne kolumny. Nadają one temu miejscu unikalnego kształtu. Są one specjalnie rzeźbione by nabrać gładką, atrakcyjną formę.

W środkowej części znajdziemy obszerną wyspę z grubym drewnianym blatem.

 Został od dodatkowo wsparty czterema rzeźbionymi wspornikami. Zmieniają one prostą bryłę w atrakcyjny kształt. Dodatkowo drewno na blacie zostało impregnowane na inny kolor, który świetnie oddziela linię blatu od mebli tej kuchni w francuskim stylu.. Miejsca z pewnością jest tutaj wystarczająco by wszyscy domownicy w jednej chwili mogli gotować, rozmawiać, czy zjeść szybki posiłek.

Zaraz obok wyspy wykonana została wysoka zabudowa, której centralnym punktem jest lodówka. Nie została ona ukryta wewnątrz, zamiast tego również stanowi ozdobny element. Dookoła niej znajdują się ozdobne pilastry czy kolumny ze specjalnymi rzeźbieniami. Tutaj mają one różną głębokość, co w połączeniu z listwą wieńczącą daje spektakularny efekt.

Podobne projekty:

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...
angielskie_kuchnie2

Szykowna angielska kuchnia

Szykowna angielska kuchnia Kremowa angielska kuchnia o niezwykle szykownym oraz stylowym...

Dyskretnie i stylowo

Dyskretnie i stylowo Kuchnia jednocześnie bardzo sterylna, minimalistyczna, a także przestronna....

Inspirująca i jasna angielska kuchnia

Inspirująca i jasna angielska kuchnia Bardzo często klasyczne kuchnie wykonywane są w odcieniach...