Modna kuchnia z wyspą

Naturalne piękno drewna połączone zostało z matową bielą. Charakterystyczne cechy to minimalistyczny wygląd, oraz duża ergonomia. Bardzo uniwersalny styl, który można uczynić bardziej barwnym dodatkami według własnej koncepcji. Jest tutaj duże pole do popisu przy wykorzystywaniu dodatków, które możemy zmieniać co sezon kompletnie odmieniając wygląd całości. Możemy też postawić na bardziej stonowany wygląd, kuchnia zachowa wtedy nadal modny styl.

Nad wyspą został ukryty w suficie okap. Jest on bardzo dyskretny, dobrze pasuje do modnej nowoczesnej kuchni.

 Nie widzimy z zewnątrz niczego poza ładnie wyglądającym stalowym panelem. Cała reszta ukryta jest w środku ściany. Takie rozwiązanie pasuje do minimalistycznego charakteru. Pod nim jest sporych rozmiarów wyspa kuchenna. Jej środek to szuflady w kolorze matowej bieli. Są one wysokie, oraz bardzo pojemne. Dzięki odpowiednim wkładom możemy trzymać w nich duże garnki lub nawet talerze, wykorzystując całą dostępną wysokość. Od góry wyspa posiada drewnianą dokładkę będąca drugim poziomem. Nawiązuje on wyglądem do dużych szafek pod ścianą, ponieważ wykonany jest z takiego samego materiału. Drewno jest przyjemne w dotyku, możemy zatem przyjemnie oprzeć dłonie czytając o poranku gazetę. Po boku jest także niższy poziom, nie służy on jako jadalnia, natomiast jest przeznaczony aby gotować na nim posiłki. Pomocny w tym będzie zlewozmywak oraz płyta grzewcza, obie te rzeczy także znajdują się na wyspie kuchennej.

Znajdziemy tutaj również dużo blatu roboczego.

 Jest on bardzo potrzebny ponieważ nie mamy go w pozostałej części układu. Natomiast mamy go bardzo dużą ilość na obu poziomach wyspy. W zupełności wystarczy aby przygotować dowolne danie. W tle znajduje się rząd wysokich szaf. Wszystkie one wykończone są stylowym drewnem. W ich wnętrzu znajdziemy zarówno wysuwane kosze, jak i lodówkę do zabudowy. Z zewnątrz widzimy jedynie jedną spójną bryłę mebli kuchennych oraz piekarnik z mikrofalą.

Podobne projekty:

Kremowa angielska kuchnia 1

Kremowa angielska kuchnia

Kremowa angielska kuchnia To co charakteryzuje klasyczne kuchnie to najczęściej jasna lub kremowa...

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie

Przestronna klasyczna kuchnia na otwartym planie Od dawna kuchnia przestała być zamkniętym...

Pasjonujące wzornictwo w nowoczesnej kuchni

Pasjonujące wzornictwo w nowoczesnej kuchni. Modne kuchnie coraz częściej przestają przypominać...

Znakomita angielska kuchnia

Znakomita angielska kuchnia   Staranność i perfekcję widać na każdym kroku. Wszystkie...