Modny granit w naturalnej kuchni

 

 

Niezwykle nowoczesne, choć przy tym wyważone połączenie. Centralnym punktem jest wyspa kuchenna wykonana w całości z granitu. Jest ona ogromna i pełni wiele funkcji. Na jej blacie znajdziemy wbudowaną płytę grzewczą. Dzięki niej i ogromnej przestrzeni możemy komfortowo przygotowywać posiłki. Ciekawym elementem jest również drewniany element znajdujący się na wyspie. Dzięki niemu możemy na wygodnej wysokości spożywać posiłki bezpośrednio przy wyspie, oraz dostawić dodatkowe krzesła. Drewno jest ciepłe, zatem możemy również oprzeć się o nadstawkę dłońmi. Natomiast granit jest praktyczny, idealnie nadaje się do przygotowania na nim posiłków ponieważ nie brudzi się i nie chłonie wody.

Dzięki temu przy jednej wyspie łączymy wiele elementów.

 Od funkcji jadalni, do typowej kuchni gdzie gotujemy i przygotowujemy jedzenie. Zewnętrzna dolna strona wyspy obudowana jest tym samym granitem co blat. We wnętrzu wyspy znajdziemy przestronne drewniane szafki które to otwieramy po stronie wewnętrznej. Bardzo interesującym elementem jest tutaj płyta grzewcza, która wbudowana jest w kamień, jednak możemy nią sterować z poziomu frontów meblowych. Przyciski do sterowania wbudowane są w zewnętrzną cześć szafki dzięki czemu zamiast stalowego panelu, mamy ten sam mebel co w pozostałych częściach. Ciekawym elementem są otwarte półki, które dają ogromne pole do popisu by ułożyć na nich zarówno ozdoby nadające charakter całej kuchni, jak i rzeczy ważne dla użytkownika, jak choćby komplet ulubionych naczyń. 

Przy drugiej ścianie mamy rząd wysokich szafek, pośród których znajdziemy piekarniki i zabudowaną lodówkę.

Ciekawa książka kucharska również może znaleźć swoje miejsce na tej półce. Część pod oknem składa się ze zlewozmywaka, który zamontowany jest pod blatem, więc w ogóle nie zaburza jego linii. Ściana nad blatem pokryta jest tym samym granitem co w pozostałych częściach kuchni. Dzięki temu przy drobnych zachlapaniach nie musimy martwić się o ściany, a dodatkowo wygląda to fenomenalnie w połączeniu z resztą kamiennych elementów. Jest ona w kolorze drewna, w pełni neutralna kolorystycznie do wyspy kuchennej, przez do idealnie dopełnia cały wygląd. Wnętrza szafek wyposażone są we wszystkie najnowsze rozwiązania z zakresu wykorzystania dostępnej przestrzeni. Zatem kryją one wiele sortowników, koszów, czy też innych akcesoriów. Pod każdym względem jest to kuchnia niepowtarzalna, oraz nietuzinkowa. Smaku dodają drewno i kamień pełne naturalnego piękna.

Podobne projekty:

Wyrazista-kuchnia-we-francuskim-stylu-1

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu

Wyrazista kuchnia we francuskim stylu. Pierwszą rzeczą przyciągającą wzrok jest relaksująca...
Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni 1

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni Pomieszczenie zostało zaprojektowane w sposób...

Rewelacyjna angielska kuchnia w atrakcyjnym kształcie

Pomieszczenie składa się z dwóch części niczym w tradycyjnej angielskiej kuchni. Jadalni z...
modna_kuchnia_z_wyspa_1

Modna kuchnia z wyspą

Modna kuchnia z wyspą Naturalne piękno drewna połączone zostało z matową bielą. Charakterystyczne...