Nowoczesna bryła stylowej kuchni

Łączą się tutaj dwa elementy pierwszym jest marmurowy blat, drugim białe matowe fronty. Meble nie mają uchwytów, a całość zaprojektowana jest w formie jednej spójnej bryły. W ostatnich latach jest to najmodniejsze rozwiązanie, które z każdym dniem zyskuje nowych zwolenników. Na pierwszy plan wysuwa nam się szykowne wyspa kuchenna obudowana marmurem, w środku której znajdziemy szafki. Blat kuchenny został wykonany z tego samego kamienia, przez co perfekcyjnie wtapia się w powierzchnię. Wszystkie sprzęty oprócz piekarnika zostały dokładnie schowane by nie zaburzać bryły mebli.

Prestiżowy minimalizm jest tu najlepszym określeniem.

Tłem pięknej wyspy jest rząd szafek, po obu stronach zakończony wysokimi szafkami. Nigdzie nie ma uchwytów, panuje bardzo jednostajna atmosfera. Wszystko to ma za zadanie zwrócić uwagę na wyspę wykonaną z pięknego kamienia. Pomimo, że oprócz baterii nigdzie nie znajdziemy zbędnych krawędzi czy dodatków, wnętrza szafek kryją w sobie ogromną ilość udogodnień. Dzięki perfekcyjnemu rozplanowaniu udało się zarówno uzyskać efekt minimalizmu cieszący oko, jak i umieści w kuchni wszystko to co potrzebne jest do jej normalnego użytkowania.

Zatem po otwarciu szafek zyskujemy dostęp do wysuwanych koszy, wkładów do szuflad, czy choćby zabudowanej zmywarki.

Zbudowana jest na otwartym planie, więc gotując można rozmawiać z osobami będącymi w salonie. Nie spotkamy tu żadnych kompromisów na rzecz minimalistycznego wyglądu. Dzięki temu nowoczesna kuchnia jest jednocześnie perfekcyjnie piękna, oraz niezwykle wygodna w codziennym użytkowaniu. Została wkomponowana tak by być prawdziwą ozdobą pomieszczenia, a zarazem jego integralną częścią.

Podobne projekty:

Znakomita zdobiona kuchnia francuska

Znakomita zdobiona kuchnia francuska Jasny kolor malowania drewna idealnie podkreśla jego...

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia

Tradycyjna wiktoriańska kuchnia Ponadczasowy wygląd można połączyć z praktycznościom. Wystarczy...

Nowoczesne, oraz ciekawe połączenie

Nowoczesne, oraz ciekawe połączenie Połączenie matowej szarości z drewnem może wyjść niezwykle...

Starannie wykonana angielska kuchnia

Starannie wykonana angielska kuchnia Wygląd tradycyjnej angielskiej kuchni można umiejętnie...