Nowoczesna kuchnia ze stylem

Coraz częściej kuchnia przestaje być wyłącznie pomieszczeniem w którym gotujemy obiady, odizolowanym od reszty wnętrza. Nowoczesna kuchnia najczęściej otwarta jest na salon, stanowiąc integralną część domu. Takie rozwiązanie sprawia, że niezwykle ważny staje się jej kształt i wygląd. Tak też jest i w tym przypadku. Na pierwszy rzut oka całość wygląda jak niezwykle elegancki mebel będący piękną ozdobą salon. Pomagają w tym dwie rzeczy. Pierwszą jest perfekcyjne dobranie kręgowego lakieru wraz z drewnem, co przywodzi na myśl stylowe meble do pokoju dziennego. Drugą rzeczą jest ukrycie elementów przypominających kuchnię. W przypadku wysokiej szafy dopiero po jej otwarciu widzimy, co skrywa wnętrze.

Prawdziwym unikatem jest również ukrycie piekarnika za rozsuwanymi drzwiami.

Dzięki temu nadal jest on na wygodnej wysokości, dzięki której nie musimy się schylać, ale dodatkowo także jest on ukryty wewnątrz mebli dzięki czemu nie zaburza spójnego wyglądu wysokiego rzędu szaf stojących. Skrywa bardzo wiele, mimo iż na pierwszy rzut oka to wyłącznie piękna wysoka szafa wykończona drewnem wysokiej jakości. Okazuje się, że wewnątrz mamy ukrytą lodówkę, ale także szuflady i dodatkowy blat roboczy.Wewnątrz szafy znajdziemy również półki, które ozdobić możemy naszymi ulubionymi rzeczami, jak choćby książką kucharską. Podczas gotowania możemy mieć wszystkie drzwi rozwinięte, co stworzy mm bardzo praktyczną kuchnię wprost z dobrej restauracji.

Po zakończeniu gotowania natomiast kuchnia idealnie wpasuje się w pokój dzienny będąc jego ozdobą i integralnym elementem.

Jednocześnie nie zdradzając za bardzo swojego charakteru. Jest na niej dodatkowo znajdziemy zlewozmywak, a także szeroką płytę grzewczą. Z całą pewnością przy takiej wyspie miejsca do gotowania będziemy mieli pod dostatkiem, jednocześnie wszystko mając pod ręką. Wszystko to bardzo dobrze obrazuje fakt, że dobrze zaplanowana kuchnia na otwartym planie jest tak samo piękna, jak i praktyczna.

Podobne projekty:

Francuska przestronna kuchnia z wyspa-3

Francuska przestronna kuchnia z wyspą

Francuska przestronna kuchnia z wyspą. Na przestrzeni lat sposób projektowania, oraz wykonywania...
Szlachetna angielska kuchnia 1

Szlachetna angielska kuchnia

Szlachetna angielska kuchnia Przestronna kuchnia w klasycznej formie. Masywna wyspa stanowi...

Kreatywnie i w dobrym guście

Kreatywnie i w dobrym guście Bardzo nowoczesna kuchnia, która jednak ma w sobie sporo przytulnego...

Rewelacyjna angielska kuchnia w atrakcyjnym kształcie

Pomieszczenie składa się z dwóch części niczym w tradycyjnej angielskiej kuchni. Jadalni z...