Nowoczesna kuchnia ze stylem

Coraz częściej kuchnia przestaje być wyłącznie pomieszczeniem w którym gotujemy obiady, odizolowanym od reszty wnętrza. Nowoczesna kuchnia najczęściej otwarta jest na salon, stanowiąc integralną część domu. Takie rozwiązanie sprawia, że niezwykle ważny staje się jej kształt i wygląd. Tak też jest i w tym przypadku. Na pierwszy rzut oka całość wygląda jak niezwykle elegancki mebel będący piękną ozdobą salon. Pomagają w tym dwie rzeczy. Pierwszą jest perfekcyjne dobranie kręgowego lakieru wraz z drewnem, co przywodzi na myśl stylowe meble do pokoju dziennego. Drugą rzeczą jest ukrycie elementów przypominających kuchnię. W przypadku wysokiej szafy dopiero po jej otwarciu widzimy, co skrywa wnętrze.

Prawdziwym unikatem jest również ukrycie piekarnika za rozsuwanymi drzwiami.

Dzięki temu nadal jest on na wygodnej wysokości, dzięki której nie musimy się schylać, ale dodatkowo także jest on ukryty wewnątrz mebli dzięki czemu nie zaburza spójnego wyglądu wysokiego rzędu szaf stojących. Skrywa bardzo wiele, mimo iż na pierwszy rzut oka to wyłącznie piękna wysoka szafa wykończona drewnem wysokiej jakości. Okazuje się, że wewnątrz mamy ukrytą lodówkę, ale także szuflady i dodatkowy blat roboczy.Wewnątrz szafy znajdziemy również półki, które ozdobić możemy naszymi ulubionymi rzeczami, jak choćby książką kucharską. Podczas gotowania możemy mieć wszystkie drzwi rozwinięte, co stworzy mm bardzo praktyczną kuchnię wprost z dobrej restauracji.

Po zakończeniu gotowania natomiast kuchnia idealnie wpasuje się w pokój dzienny będąc jego ozdobą i integralnym elementem.

Jednocześnie nie zdradzając za bardzo swojego charakteru. Jest na niej dodatkowo znajdziemy zlewozmywak, a także szeroką płytę grzewczą. Z całą pewnością przy takiej wyspie miejsca do gotowania będziemy mieli pod dostatkiem, jednocześnie wszystko mając pod ręką. Wszystko to bardzo dobrze obrazuje fakt, że dobrze zaplanowana kuchnia na otwartym planie jest tak samo piękna, jak i praktyczna.

Podobne projekty:

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu.

Przestronna biała kuchnia we francuskim stylu. Zaprojektowana jest w ponadczasowy sposób. Układ...

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu

Ponadczasowa elegancja francuskiego stylu Dobrze widoczna jest monumentalna zabudowa nad piecem z...
Piękna otwarta kuchnia 5

Piękna otwarta kuchnia

Piękna otwarta kuchnia Kuchnia zbudowana na otwartym planie, świetnie komponująca się z salonem....
Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni 1

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni

Ekscytujące klasyczne piękno francuskiej kuchni Pomieszczenie zostało zaprojektowane w sposób...