Nr. 1 – Nowoczesna kuchnia z ekspozycji w której szafy o niestandardowej wysokości stanowią ciekawe tło.

 

Cena: -60% (41100zł -60% = 16440zł)

 Została tutaj w pełni wykorzystana dostępna przestrzeń na całej wysokości. Dzięki temu mamy mnóstwo miejsca do przechowywania rzeczy, ale całość mebli nie zajmuje dużej powierzchni. Bardzo ważne w przypadku kuchni na wymiar jest aby dobrze dopasowała się do pomieszczenia wykorzystując jego zalety. Wówczas zyskujemy maksymalną wygodę. A jeśli pomaga nam ktoś doświadczony to unikamy również wszelkich błędów. To bardzo istotne ponieważ meble wymieniamy średnio co dwadzieścia lat.

 

Rewelacyjnie wygląda również brak widocznych uchwytów.

Szafki dotykają się na dotyk lub tak jak w przypadku szuflad to front jest ich uchwytem. Gładki wygląd oraz geometryczne kształty są istotne w przypadku modnych i nowoczesnych kuchni z wyprzedaży ekspozycji. Minimalizm kształtów w tych powystawowych meblach kuchennych łączy się tutaj z maksymalną wygodą różnych udogodnień.  Jednymi z nich są wysokie szuflady biegnące na całej szerokości wyspy, również przy płycie grzewczej. Dzięki temu, że są one wysokie i specjalnej wyprofilowane, możliwe było umieszczenie ich bezpośrednio pod płytą.  umożliwia to jej właściwą wentylację a także wykorzystanie przestrzeni dookoła.

Po drugiej stronie wyspy kuchennej są szafki.

Dzięki temu możemy w niej pomieścić wszystko czego potrzebujemy. Z wyglądu  ma ona strukturę drewna połączoną z białym kompozytowym blatem. Taka kolorystyka ociepla pomieszczenie, sprawia że jest ono jednocześnie przytulne i eleganckie.  Taka wyprzedaż ekspozycji to prawdziwa okazja.  Jest tutaj również duża ilość blatu roboczego. Dzięki czemu na wyspie kuchennej możemy wykonać wszystko co potrzebujemy w kuchni. Mamy także bliską odległość do szaf w których umieszczony jest piekarnik i lodówka w zabudowie. Jest to obecnie najbardziej popularny układ zapewniający maksymalną wygodę. Ciekawym akcentem jest drewniana nakładka na wyspę. Pełni ona zarówno funkcję atrakcyjnego dodatku, jak i możemy przy niej spożywać posiłki jak w jadalni. Zapewnia również dodatkową przestrzeń roboczą.  

Podobne projekty:

Nr. 2 – W tle znajduje się ściana na której są meble kuchenne dębowe z ekspozycji.

Nr. 2 - W tle znajduje się ściana na której są meble kuchenne dębowe z ekspozycji.Cena: -60%...

Nr. 70 – Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.

Nr. 70 - Fronty kuchenne z nadrukowaną grafiką to rewolucja w branży meblarskiej.Cena: -30%...

Nr. 21 – Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i drewna.

Nr. 21 - Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i...

Nr. 22 – Nowoczesne meble kuchenne z ekspozycji nie posiadają uchwytów.

Nr. 22 - Nowoczesne meble kuchenne z ekspozycji nie posiadają uchwytów.Cena: 22 (59200zł -20% =...