Nr. 10 – Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży świetnie łączy w sobie jasne barwy z drewnem.

Cena: -30% (48930zł -30% = 36350zł)

Wyspa kuchenna od boku zawiera białe lakierowane meble. Nie posiadają one uchwytów dzięki czemu wyglądają modnie oraz atrakcyjnie. Od góry posiadają specjalny kształt za który łapiemy chcąc je otworzyć. Dlatego same w sobie są uchwytem. Od dołu znajduje się praktyczna stalowa listwa cokołowa, bardzo trwała. Jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wody, dzięki czemu posłuży przez dziesiątki lat. Do tego posiada fenomenalny wygląd. U góry natomiast znajduje się marmurowy blat. Jeśli będzie odpowiednio konserwowany, również jest niezwykle trwały. Z całą pewnością jest to kuchnia, która będzie służyć przez długi czas. Znalazło się tutaj także miejsce na stalowy zlewozmywak z wysoką baterią kuchenną. Jest ona tak wysoka dlatego, abyśmy łatwo mogli wstawić tutaj garnek aby nalać do niego wodę. Możemy również z łatwością umyć owoce czy naczynia. Końcówka baterii kuchennej jest wysuwana na wzór prysznica, dzięki czemu mamy możliwość wygodnie nią obracać w każą stronę.

Obok na meblach kuchennych z ekspozycji znajduje się szeroka płyta grzewcza

 Możemy tutaj postawić kilka garnków na raz, z całą pewnością jest to wygodne rozwiązanie. W dalszej części jest drewniana nakładka na wyspę kuchenną. Wykonana jest ona z drewna a pod nią znajdują się dwa krzesła. Jest to świetne miejsce aby usiąść i zjeść posiłek. Wyprzedaż mebli kuchennych z wystawy zawiera zarówno wyspę kuchenną jak i pozostałe meble. Nad wyspą zawieszone są lampy, których klosze mają ciekawe wzory. Taki wzór czyni kuchnię bardziej atrakcyjną, ponieważ jako ciekawy dodatek urozmaica wygląd. W tle znajdują się wysokie szafy o symetrycznym kształcie, które wchodzą w skład ekspozycji więc jest to okazja. Po środki niego są otwarte białe półki ze srebrnymi i jasnymi dodatkami. Możemy je zmieniać dowolnie według potrzeb i gustu,

Wyprzedaż ekspozycji mebli kuchennych obejmuje również wysokie szafy dookoła. 

Te zawierają w sobie lodówkę, oraz bardzo ciekawe rozwiązanie w postaci szeregu wysuwanych szuflad. Wysuwają się one na całej wysokości, dzięki czemu w jednej szafce mamy aż pięć szuflad o różnej wysokości. Dodatkowo są też dwie półki. Szuflady są również w wyspie kuchennej, dodatkowo wyposażone w cztery pojemniki do przechowywania rzeczy. Ciekawie wygląda szuflada pod płytą grzewczą. Posiada ona specjalne wycięcie na wentylację płyty, a przy tym wykorzystuje pozostałe dostępne miejsce. Od boku szafy znajduje się piekarnik, co jest dość niecodziennym rozwiązaniem. Jednak dzięki temu nie zaburzamy wyglądu mebli stylizowanego na nowoczesny mebel z pokoju dziennego. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które dobrze sprawuje swoją funkcję.

Podobne projekty:

Nr. 22 – Nowoczesne meble kuchenne z ekspozycji nie posiadają uchwytów.

Nr. 22 - Nowoczesne meble kuchenne z ekspozycji nie posiadają uchwytów.Cena: 22 (59200zł -20% =...

Nr. 97 – Kuchnia z wyspą do siedzenia

Nr. 97 - Nowoczesna kuchnia z wyspą do siedzenia. Cena: -40% (42700zł -40% = 25620zł) Przy wyspie...

Nr. 67 – Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.

Nr. 67 - Geometryczne kształty nadają kuchni z ekspozycji nowoczesny charakter.Cena: -30% (49890zł...

Nr. 14 – Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie pasuje do nowoczesnych kuchni.

Nr. 14 - Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie...