Nr. 100 – Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży. 

Cena: -40% (42100zł -40% = 25260zł)

 

Meble kuchenne z wyprzedaży powinny służyć do przygotowywania posiłków.

Jest to główne zadanie, dla którego umieszczamy meble kuchenne w naszych mieszkaniach. Drewniana kuchnia z ekspozycji dodatkowo atrakcyjnie wygląda. Mamy tutaj standardowe wyposażenie, takie jak piekarnik i zlewozmywak. Jest także lodówka, ogromna ilość szafek i blatów roboczych. Wszystko to zostało utrzymane w minimalistycznej strukturze. Składają się na nią wysokie szafy zbudowane jako jedna bryła. Drugą bryłę stanowi wyspa kuchenna. Jest to najprostszy, a zarazem najbardziej przemyślany układ. Dzięki niemu kuchnia z wyprzedaży ekspozycji może dopasować się do każdego pomieszczenia. Wystarczy jedna wolna ściana i wystarczająco miejsca na wyspę kuchenną. Należy jednak pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu przyłączy. Płyta grzewcza wymaga zasilania elektrycznego. Aby zainstalować zlewozmywak, niezbędne jest wykonanie dopływu i odpływu wody. Dlatego warto skonsultować się ze specjalistą, który zadba o wszystkie szczegóły. Pomożemy także dokonać potrzebne przeróbki, aby dopasować meble kuchenne do Twojego pomieszczenia.

Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży

W zależności od potrzeb, kuchnia z ekspozycji może pełnić wiele funkcji.

Wystarczy postawić krzesła przy wyspie kuchennej, aby przemienić ją w jadalnie. Całe wyposażenie zostało odpowiednio wybrane pod kątem funkcjonalności. Możemy bez problemu przygotować ogromny obiad. W tym celu można wykorzystać dużą ilość blatu roboczego. Dookoła jest też mnóstwo szuflad. Ułatwią one przechowywanie rzeczy i utrzymanie czystości. Wszystko będzie miało swoje miejsce. Zyskamy dzięki temu łatwy dostęp do każdej z potrzebnych rzeczy. Warto stosować akcesoria meblowe, ponieważ znacznie ułatwiają one korzystanie z kuchni. Wykorzystujemy wtedy całe wnętrze szafek kuchennych. W standardowych kuchniach często wysokość mebli jest niewykorzystana. My dbamy aby dobrze zagospodarować każdy centymetr. Dlatego w wysokich szafach zastosowaliśmy wysuwane kosze. Wysuwają się one na całą swoją długość. Poprzez odpowiedni projekt wnętrza staramy się optymalizować jego przestrzeń. Trzymamy się zasad dotyczących odległości kluczowych stref i odpowiednich proporcji mebli.

Pojedynczy blok mebli spotykany jest zazwyczaj w otwartych kuchniach z wyspą.

Jest to nowoczesne rozwiązanie. Używa się go zazwyczaj w modnych wnęrzach. Piekarnik mamy umieszczony w bloku wysokich mebli. Drugim elementem jest wolnostojąca wyspa kuchenna. Nie miałoby to zbyt dużego sensu gdyby kuchnia nie był otwarta na pokój dzienny. Dlatego to zazwyczaj w tego typu pomieszczeniach stosujemy taką zabudowę. Daje to wystarczająco przestrzeni aby gotować, jeść i miło spędzać czas. Pomaga w tym odpowiedni wybór materiałów. Zapewniają one kuchni z wyprzedaży rewelacyjny wygląd. Okazją są stalowe blaty. Są one łatwe w utrzymaniu czystości. Takie rozwiązanie zazwyczaj spotykamy w restauracjach. W domu stosuje się je tylko w przypadku wysokiej jakości wzornictwa. Tak zaplanowane pomieszczenie spełni wszystkie Twoje potrzeby. Staramy się dopasować do wszystkich z nich. Unikamy jednak zbędnych dodatków, które pozostałyby nieużyte. Całość tworzy idealną kompozycję pod względem zarówno wyglądu, jak i funkcjonalności.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 78 – Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 78 - Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycjiCena: -40% (58940zł -40% = 35360zł) Układ...

Nr. 60 – Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną przestrzeń.

Nr. 60 - Meble kuchenne powinny być zaprojektowane tak, aby wykorzystać dostępną...

Nr. 62 – Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. 

Nr. 62 - Stylowe meble kuchenne z ekspozycji w szarym kolorze. Cena: -30% (68800zł -60% = 27740zł)...

Nr. 103 – Zestaw mebli kuchennych z rozsuwanym blatem

Nr. 103 - Zestaw mebli kuchennych z rozsuwanym blatem.Cena: -50% (63900zł -50% = 31950zł)...