Nr. 101 – Mat i kamień w meblach kuchennych z ekspozycji. 

Cena: -40% (43800zł -40% = 26280zł)

 

Kuchnia poekspozycyjna dostępna na wyprzedaży wykonana jest z drewna i kamienia.

Są to dwa główne materiały, użyte w odpowiednich proporcjach. Urozmaica je dodatkowo metal. Wszystko to perfekcyjnie pasuje do nowoczesnej kuchni ze ekspozycji. Jeśli jesteś w trakcie remontu, warto rozważyć taki wybór. Świetnym pomysłem jest kuchnia z wyspą. Warto najpierw sprawdzić wymiary pomieszczenia i rozmieszczenie instalacji. Przeróbki są możliwe, zatem dopasujemy meble do wymiarów Twojej kuchni. Mamy tutaj dwa główne elementy. Wysokie szafy, oraz wyspę kuchenną. Może stać ona być wolnostojąca lub dosunięta do ściany. Mamy tutaj też dostawiany stół. Jest on naturalnym przedłużeniem blatu. Jest to pomysłowy sposób na miejsce do jedzenia. Możemy go odsunąć lub przystawić w razie potrzeb. Świetnie pasuje także stal, która posłużyła jako budulec. Tworzy ona proste kształty, które idealnie dekorują nowoczesne wnętrze. Powierzchnia musi być łatwa w czyszczeniu i sterylna. Mamy tutaj styczność z żywnością, więc jest to istotne. Odpowiedni dobór kształtu i materiału mebli nie przeminie wraz z modą.

Cena: -40% (42700zł -40% = 25620zł)

Ukryte blaty kuchenne mogą prezentować się elegancko.

Jest to dodatkowy blat kuchenny umieszczony we wnętrzu wysokich szaf. Został wykonany z drewna, aby jeszcze lepiej pasować do reszty pomieszczenia. Nad nim znajdziemy półki, poniżej są szuflady. Zawierają one odpowiednie systemy, wyciszające meble przy zamykaniu. Mamy tutaj także wkłady na sztućce, pozwalające utrzymać porządek do talerzy. Odpowiednie akcesoria pomagają zaplanować miejsce we wnętrzu szuflady. Ekstrawaganckim rozwiązaniem jest przeszklona wysoka szafa. Możemy w niej umieścić dowolne dodatki. Sprzęt kuchenny posiada standardowe wymiary. Blat kuchenny posiada wycięcia na baterię i płytę grzewczą. Zlewozmywak został wykonany z takiego samego materiału. Pod spodem są szuflady z widocznym prześwitem. Jes to celowy zabieg, mający nadać wrażenie lekkości. Ułatwia też dostęp do potrzebnych rzeczy, ponieważ wszystkie widzimy od razu. Ekspozycję kuchenną możemy połączyć z salonem, ponieważ ma dogodny układ.

Zestaw mebli kuchennych z wyprzedaży zawiera wyspę kuchenną.

Tworzy ona jedną całość z wysokimi szafami. Mamy tutaj podział na kluczowe strefy. Zmywamy, gotujemy i przechowujemy jedzenie w każdej z nich. Ułatwia to odpowiednia odległość pomiędzy każdą ze stref. Spokojnie może tutaj gotować kilka osób. Znajdzie się również miejsce na wypicie kawy, czy poczytanie gazety. Zestaw mebli kuchennych zawiera także wyspę. Zapewnia ona łatwy dostęp od każdej ze stron. Możemy wykorzystać każdy centymetr blatu roboczego. W razie potrzeby możemy także dostawić stół i wysunąć dodatkowy blat we ukryty we wnętrzu szafy. Mamy tutaj zatem pełnowymiarową kuchnię o wydajności zbliżonej do tych z restauracji. Wszystko wykonane zostało jednak w dobrym guście. Dlatego jest to idealne rozwiązanie do pomieszczenia otwartego. Warto wtedy pomyśleć o wydajnym okapie. Zestaw mebli kuchennych będzie wtedy pełnił funkcję dekoracji. Odpowiednie wzornictwo zbliża go bardziej do mebli pokojowych, niż klasycznej kuchni.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży 1

Nr. 116 – Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży

Nr. 116 - Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży. Cena: -40% (51200zł -40% = 30720zł)  Spiek...
Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu 11

Nr. 114 – Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu

Nr. 114 - Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu. Cena: -40% (148200zł -40% =...
Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży 1

Nr. 116 – Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży

Nr. 116 - Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży. Cena: -40% (51200zł -40% = 30720zł)  Spiek...

Nr. 31 – Drewno świetnie pasuje do bieli w tej kuchni z wyprzedaży.

Nr. 31 - Jasny, naturalny kolor drewna świetnie pasuje do bieli obecnej w pozostałych elementach...