Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy. 

Cena: -50% (39900zł -50% = 19950zł)

 

Urządzając kuchnię możesz wybrać meble kuchenne z wystawy.

Nie tworzymy tutaj zabudowy kuchennej od podstaw. Decydując się na meble kuchenne z wystawy, musimy zaakceptować pewne kompromisy. Jednym z nich jest określony wymiar mebli. Istnieje możliwość modyfikacji w celu zmiany kształtu lub dołożenia dodatkowych elementów. Jednak w tym przypadku blat kuchenny ma już gotowe otwory. Zestaw mebli kuchennych z ekspozycji może wyglądać inaczej po modyfikacji. W chwili obecnej stanowi on przemyślaną calość. Wszystko utrzymane jest w sterylnej i nowoczesnej koncepcji. Jest to charakterystyczne dla stylu bauhaus. Dominują tutaj proste bryły, dodatki stali i stonowana kolorystyka. Neutralne barwy idealnie dopasują się do pozostałych elementów naszego domu. Zestaw z wyprzedaży dobrze sprawdzi się w kuchni otwartej na salon. Meble będą wtedy stanowiły idealną ozdobę. Wyjątkowość pomieszczenia możemy podkreślić przez własną dekoracje. Interesujący okap, czy najprostsze ozdoby, całkowicie odmienią wnętrze.

Blat i fronty kuchenne zostały wykonane z jendego materiału.

Pozwoliło to uzyskać ciekawy kształt wyspy kuchennej. Wygląda ona jak jedna bryła, urozmaicona dodatkowymi otworami. Komponują się one ze stalowymi elementami nad blatem. Użycie spieków kwarcowych pozwoliło zastosować fronty kuchenne z kamienia. Mają niską wagę i z łatwością otwierają się. Najczęsciej to rozmiar pomieszczenia określa jakiego rodzaju zabudowę meblową użyjemy. Tutaj musimy dopasować się do już istniejącego zestawu. Jest on jednak bardzo praktyczny. Wystarcz jedna ściana na wysokie szafy i wystarczająco miejsca na wyspę kuchenną. Możemy ją ustawić pod ścianą, znacznie lepiej sprawdzi się na środku pomieszczenia. Będziemy mieli wtedy łatwy dostęp z każdej strony. W zupełności wystarczy nam przestrzeń robocza, jaką mamy na wyspie kuchennej. Możemy tam gotować i zmywać. Nic nie stoi na przeszkodzie, by traktować ją jako jadalnie. Pod spodem znajdują się liczne szuflady, w których przechowywać będziemy potrzebne rzeczy. Obok znajdziemy zmywarkę. Ma ona standardową szerokość. Jest tu także miejsce na kosze ułatwiające wykorzystanie wnętrza.

Stalowe dodatki to ciekawe urozmaicenie zestawu mebli z ekspozycji.

Zostały one zamontowane w jednej linii, na górze wyspy kuchennej. W skład zestawu mebli z ekspozycji wchodza także akcesoria na blacie. Jest to innowacyjne i rzadko spotykane rozwiązanie. Od zewnętrznej strony mamy specjalne zasłony w formie klapek. W środku są otwory, w których trzymać możemy sztućce i naczynia. Może to posłużyć jako ociekacz do naczyń lub po prostu możemy tutaj trzymać potrzebne sztućce. Nie musimy więc wszystkiego szukać w szufladach. Jest to przydatne zwłaszcza przy gotowaniu. Pomaga utrzymać porządek wśród używanych rzeczy. Jest to także fenomenalny dodatek stylistyczny. Wysokie szafly w tle zawierają piekarnik i lodówkę. Wszystko zostało zbudowane na bazie trójkąta roboczego. Oddziela on strefę gotowania, mycia i przechowywania rzeczy. Optymalna odległość to około dwa metry. Dzięki temu podczas gotowania unikamy chaosu. Dobierając zestaw do naszego wnętrza warto pamiętać o ergonomii. Pomiędzy wyspą kuchenną i meblami powinien być metr wolnej przestrzeni.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 7 – Dyskretna czerń świetnie prezentuje się na nowoczesnych meblach kuchennych z ekspozycji dostępnych na wyprzedaży

Nr. 7 - Dyskretna czerń świetnie prezentuje się na nowoczesnych meblach kuchennych z ekspozycji...

Nr. 8 – Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na otwartych półkach

Nr. 8 - Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na...

Nr. 64 – Ciemna kolorystyka idealnie podkreśla nowoczesną linię kuchni z ekspozycji.

Nr. 64 - Ciemna kolorystyka idealnie podkreśla nowoczesną linię kuchni z ekspozycji.Cena: -30%...

Nr. 80 – Meble kuchenne z ekspozycji, które łączą kilka stref.

Nr. 80 - Meble kuchenne z ekspozycji, które łączą kilka stref.Cena: -30% (68300zł -30% = 47810zł) ...