Nr. 103 – Zestaw mebli kuchennych z rozsuwanym blatem.

Cena: -50% (63900zł -50% = 31950zł)

 

Rozsuwany blat kuchenny to główna atrakcja tej kuchni z ekspozycji.

Jest to korzystne pod każdym względem. Po pierwsze pozwala zasłonić widoczną płytę grzewcą. Tworzy to wygląd jednolitej bryły. Korzystnie wpływa to na wygląd zestawu kuchni z ekspozycji. Drewno znacznie ociepla chłodny wygląd pozostałych elementów. Po rozsunięciu drewniana część blatu kuchennego tworzy jadalnie. Pod spodem mamy drugi poziom wyspy kuchennej. Jest on wykonany z granitu, służy jako przestrzeń robocza. Możemy dostawić stoły do wysuniętej części i wykorzystać ją jako jadalnię. Możemy także używać jej do przygotowywania jedzenia. Obok mamy zlewozmywak z wbudowaną baterią. Okazją jest blat kuchenny, natomiast posiada on już gotowe otwory. Warto o nich pamiętać, podczas wyboru sprzętu do kuchni. Jedna strona wyspy została także wykończona granitem o takiej samej grubości, jak blat. Tworzy to piękną kompozycję kształtów i kolorów. Sam rozsuwany blat jest bardzo innowacyjny. Rzadko spotyka się to rozwiązanie, pomimo ogromu zalet.

Szary połyskujący lakier dobrze komponuje się z granitem.

Całość utrzymana jest w minimalistycznej, nowoczesnej stylistyce. Dlatego ozdobą są użyte materiały, oraz ich proporcje. Możemy także dobrać ozdoby według własnego gustu. Kolorystyka jest bardzo uniwersalna. Dzięki temu dowolne dodatki będą pasowały do tej kuchni z wystawy. Warto zwrócić uwagę na akcesoria, we wnętrzu szuflad. Prawie w każdej z nich znajdziemy inne rozwiązania. Od standardowych relingów dzielących wnętrze, po specjalne kosze na odpady. Wszystko utrzymamy w należytej czystości i porządku. Przed dokonaniem wyboru powinniśmy dokładnie zmierzyć nasze wntętrze. Należy sprawdzić również przebieg instalacji wodnych i elektrycznych. Prawdopodobnie będzie wymagany remont, aby dopasować meble. Wyspa kuchenna wymaga osobnego dopływu i odpływu wody. Wysokie szafy muszą być ustawione pod ścianą. Zestaw będzie pasować do większości pomieszczeń. Możemy go także wyposażyć w dodatkowe elementy, zgodne z własnym gustem.

Charakteru kuchni z wyprzedaży nadają uchwyty.

Są to drobne szczegóły, które wpływają na odbiór całości. Tworzymy meble według prostych zasad. Muszą one dobrze pracować, ułatwiać organizację przestrzeni i przechowywanie wszystkich rzeczy. Projekt musi spełniać wszystkie te cechy. Nie tylko określamy funkcjonalność i możliwości mebli, ale całego pomieszczenia. Bierzemy pod uwagę ściany, podłogi i okna. W przypadku zestawu mebli kuchennych z wyprzedaży, musimy pójść na pewne kompromisy. Szafki nie są dobrane bezpośrednio do klienta, jednak istnieje możliwość modyfikacji. Dodatkowo każdy układ staramy się robić możliwie uniwersalnie. Podobnie jest w tym przypadku. To wyspa kuchenna stanowi główny element wnętrza. Możemy dostawić ją do ściany, tworząc tym samym półwysep. Dobrze sprawdzi się także w jadalni połączonej z salonem. Fenomenalnie wygląda, więc będzie prawdziwą ozdobą wnętrza. Zupełnie je odmieni, oraz nada niepowtarzalnego charakteru. W przemyślany sposób łączy w sobie wygodne funkcje, oraz ładny wygląd.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...

Nr. 54 – Kuchnia z ekspozycji zbudowana na otwartym planie.

Nr. 54 - Kuchnia z ekspozycji zbudowana na otwartym planie.Cena: -20% (58600zł -20% = 46880zł)...

Nr. 26 – Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.

Nr. 26 - Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.Cena: -60% (49890zł -60% = 19956zł) Całość w...

Nr. 26 – Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.

Nr. 26 - Kuchnia z ekspozycji w stylu bauhaus.Cena: -60% (49890zł -60% = 19956zł) Całość w...