Połączony stół z wyspą w kuchni. 

Cena: -40% (46500zł -40% = 27900zł)

Stół można połączyć z wyspą w kuchni

Jest kilka sposobów na to, aby wyspa pełniła rolę jadalni. Można zrobić miejsce wśród dolnym szafek, w którym umieścimy krzesła. W tym przypadku zastosowano inne rozwiązanie. Drewniany blat został połączony ze stalową zabudową. Utworzyło to stół, będący integralną częscią wyspy kuchennej. Możemy go dowolnie odsuwać w zależności od potrzeby. nawiązuje on stylistyką do pozostłej części kuchni. Grubość samego drewna jest taka sama, jak pobliskiego granitu. Zapewnia to płynne przejście i tworzy jedną całość. Inny materiał wyraźnie oddziela część służącą jako jadalnia. W razie potzreby możem na niej przygotowywać posiłki. Jednak taki stół pełni funkcję pełnoprawnej jadalni. Jest on wystarczająco duży, aby pomieścić pięć osób. Starczy to na większość śniadań. Powierzchnię blatu możemy zaaranżować według naszych potrzeb. Na pewno przyda się podczas gotowania. Będzie także idealny podczas relaksu. Możemy przy nim poczytać gazetę. Minusem jest niezagospodarowanie dolnej przestrzeni. Byłoby to świetne miejsce na szafki.

Mamy tutaj odsłonięte półki na górnej powierzchni szafek.

Kuchnia z ekspozycji nie wymaga dużej przestrzeni. Wszystko za sprawą uniwersalnego układu. Wymiary również są typowe, więc projekt jest mocno przemyślany. Mamy tutaj strefę zmywania. Zlewozmywak został wykonany z granitu. Identycznego, jak ten na blatach kuchennych. Jest także strefa gotowania, w postaci szerokiej płyty grzewczej. Warto pamiętać o wystarczająco wydajnym okapie. Będzie to szczególnie istotne w przypadku kuchni na otwartym planie. Jeśli mamy pomysł jak połączyć stół z wyspą w kuchni, warto zadbać także o wentylację. Pomoże nam w tym wydajny okap wyspowy. Możemy także wyciąć otwory w blacie i umieścić tam okap wysuwanyz blatu. Jest to nowoczesne rozwiązanie, coraz częściej stosowane. Zależy to już wyłącznie od państwa oczekiwań i potrzeb. Sama forma mebli kuchennych z wyprzedaży jest lekka i naturalna. Wszystko to za sprawą użycia dużej ilości drewna. Nadaje ono niepowtarzalnej atmosfery. Szczególnie w połączeniu z kamieniem. Wszystko zostało wykonane w odpowiednich proporcjach.

Wysokie szafy wkomponowane są w ścianę.

Tworzy to minimalistyczny, nowoczesny wygląd. Żadne wypukłości nie rzucają się w oczy. Czasami stracimy na tym trochę przestrzeni po bokach. Finalny efekt jednak wszystko wynagradza. Wysoka zabudowa została wykonana z drewna. Świetnie pasuje ono do grafitowej szafy. Nic nie wystaje poza obręb ściany. Nie jest to często spotykane rozwiązanie. Dlatego czyni kuchnię z ekspozycji wyjątkową. W sodku znajdziemy normalne korpusy, takie same jak w każdej kuchni. Dobierając kuchnię z wyprzedaży, warto pamiętać o odpowiedniej ścianie. Idealnie sprawdzi się taka o zbliżonych wymiarach. Tylko wtedy osiągniemy zamierzony minimalistyczny efekt. Warto dostrzec także drewniany blat, który jest ukryty we wnętrzu. Poniżej znajdują się drewniane szuflady. Wszystko to jest doświetlone odpowiednim oświetleniem. Dostępna przestrzeń została maksymalnie wykorzystana. Tworzy także idealny obszar roboczy w połączeniu z wyspą. Znalazło się tu również miejsce na piekarnik i lodówkę.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 20 – Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości.

Nr. 20 - Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości, ze stalowymi...

Nr. 69 – Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z wyprzedaży

Nr. 69 - Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z...

Nr. 94 – Ekspozycja kuchenna niczym nie przypomina stereotypowych kuchni. 

Nr. 94 - Ekspozycja kuchenna niczym nie przypomina stereotypowych kuchni. Cena: -30% (63800zł -30%...

Nr. 49 – Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.

Nr. 49 -Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.Cena:-40%...