Mała kuchnia z wyspą i salonem. 

Cena: -50% (37500zł -50% = 18750zł)

 

Inspirująca wyspa kuchenna zawiera okap wyspowy.

Jest on wbudowany bezpośrednio w blat kuchenny. W razie potrzeby wysuwa się na zewnątrz. Efektywnie pochłania wszelkie zapachy. Może być stosowany także w pomieszczeniu otwartym na salon. Kuchnia z wyprzedaży przeznaczona jest do otwartych pomieszczeń. Idealnie sprawdzi się w małej kuchni, połączonej z pokojem dziennym. Dzięki właściwej lokalizacji i układowi, praca w pomieszczeniu jest przyjemna. Wszystko zostało starannie przemyślane. Głównym celem było skrócenie dróg między kluczowymi sterfami kuchni. Odpowiednio wyliczona odłegłość oddziela zlewozmywak, piekarnik i lodówkę. Są to główne strefy, na bazie których powstaje trójkąt roboczy. Optymalna odległość sprzętów to około 1 metr. Również tyle potrzeba, aby móc swobodnie chodzić po pomieszczeniu. Dlatego planując tą kuchnię do zabudowy, zadbaliśmy o wszystkie szczegóły. To dzięki nim gotowanie sprawia tyle radości. Dużym udogodnieniem jest również odpowiedni dobór sprzętu kuchennego. Jego nowoczesne funkcje często umożliwiają gotowanie bardziej kreatywnych potraw.

Blaty i fronty kuchenne zostąły wykonane z tego samego matriału.

Umożliwiła to rewolucyjna technologia spieków kwarcowych. Są one cieńsze od naturalnego kamienia. Pozostają przy tym równie wytrzymałe. Pozwala to na umieszczenie ich na frontach kuchennych. Nadaje to wyjątkowego, nowoczesnego wyglądu. Perfekcyjnie pasuje on do blatów kuchennych, które wykonane są z takiego samego materiału. Tworzy to wrażenie jednego, spójnego monolitu. Takie wzornictwo umożliwia odpowiednia technologia, oraz umiejętności rzemieślnicze. Drewniane dodatki zostały użyte dla przełamania chłodnego wyglądu kamienia. Wszystko zaplanowane zostało w odpowiedniej proporcji. Nie znajdziemy tutaj wiele dodatków, mimo to całość wciąż wygląda ciekawie. Zawdzięczamy to odpowiednim kształtom wszystkich elementów. Całość nie zajmuje wiele miejsca, jest jednak bardzo funkcjonalna. Znajdziemy tutaj przestrzeń do mycia w postaci zlewozmywaka i zmywarki. Jest tu także mnóstwo przestrzeni do gotowania. Zapewnia to duża ilość blatów i łatwe dojście z każdej strony. Wykorzystujemy dzięki temu cały potencjał wnętrza.

Znalazło się tutaj także miejsce do siedzenia.

Wnęka na wyspie służy temu, aby postawić przy niej krzesła. Możemy wtedy mieć dodatkową przestrzeń na do spożywania posiłków. Według potrzeb możemy dowolnie użyć tej strefy. Dodatkowo jest ona pięknym dodatkiem, nadającym wnętrzucharakteru. Z każstrony znajdziemy również szuflady, które pomieszczą ogromną ilość rzeczy. Odpowiedni projekt kuchni z ekposycji tworzy miejsce przyjazne, oraz funkcjonalne. Jest tutaj odpowiednia ilość przestrzeni roboczej, co nie odbywa się kosztem wyglądu. Projektant zadbał o każdy aspekt. Świetnie sprawdzi się ona w kuchni połączonej z salonem. Konstrukcja mebli zapewnia ciągły kontakt domowników ze sobą. Wydajny okap usuwa także wszelkie zapachy i uniedogodnienia, kojarzace się z gotowaniem. Dzięki temu unikamy jakichkolwiek kompromisów. Warto także zwrócić uwage na atrakcyjny wygląd zabudowy meblowej. Sama w sobie stanowi atrakcję i ozdobę wnętrza. Odpowiednie materiały idealnie pasują do ciekawych kształtów mebli.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 56 – W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym wyborem

Nr. 56 - W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym...

Nr. 18 – Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.

Nr. 18 - Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.Cena: -30% (49990zł -30% = 34990zł) Dominują w...

Nr. 71 – Duży półwysep zapewnia funkcjonalność kuchni z ekspozycji.

Nr. 71 - Duży półwysep zapewnia funkcjonalność kuchni z ekspozycji.Cena: -40% (83700zł -40% =...

Nr. 12 – Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf pod ścianą.

Nr. 12 - Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf...