Nr. 107 – Zestaw mebli kuchennym z kwarcowym blatem. 

Cena: -40% (48400zł -40% = 29040zł)

 

Spiek kawrcowy idealnie nadaje się na meble kuchenne i blaty.

Na jego temat powstały już liczne artykuły. Przede wszystkim spiek kwarcowy umożliwia zastosowanie go jako front kuchenny. Jest lekki i wytrzymały. Możemy więc posiadać jednolitą powierzchnię na górze wyspy kuchennej, jak i po bokach. Jest ona o strukturze i konsystencji kamienia. Kwarc jest najpierw kruszony, potem wypiekany z dodatkiem klejów żywicznych. Dlatego powierzchnia jest cieńka i mocna. Na blacie kuchennym umieszczono palniki. Nie ma potrzeby instalacji dodatkowej płyty grzewczej. Nadaje to niepowtarzalnego, industrialnego charakteru. Stalowe akcenty dobrze pasują do nowoczesnego zestawu mebli kuchennych z wyprzedaży. W tle zastosowano także stalowe półki. W razie potrzeby można z nich zrezygnować i zostawić tylko wysokie szafy. Jednak naszym zdaniem nie warto. Przede wszystkim to wspaniałe miejsce by wyeksponować rzeczy, które lubimy w kuchni. Na odkrytej przestrzeni możemy ustawić dowolne rzeczy. Możemy także szybko odmienić wygląd pomieszczenia, poprzez zmianę dekoracji.

Zestaw mebli kuchennych z ekspozycji będzie pasować do dużego wnętrza.

Jest on przeznaczony głównie do otwartych pomieszczeń. Wyspa kuchenna idealnie oddzieli nam kuchnię od salonu. Jest to naturalna granica. Możemy ją podkreślić inną podłogą. Na przykład w części kuchennej może być glazura. W salonie natomiast położyć możemy panele. Wszystko w tej kuchni z ekspozyjci obraca się wokół wyspy kuchennej. To ona jest centrum pomieszczenia. Przy niej jemy, gotujemy i to w niej przechowywamy rzeczy. Pełni wiele funkcji, jej projekt musi być więc uniwersalny. Dlatego bez problemu ugotujemy tu obiad dla całej rodziny. Duże palniki pomieszczą kilka garnków jednocześnie. Mamy także funkcjonalny zlewozmywak. Pod spodem znajdziemy dodatkowo zmywarkę. Pozwoli nam to na szybkie zmywanie. Z łatwością utrzymamy dzięki temu czystość. Opcjonalnie mamy także stół. Pełni on funkcję jadalni. Jest dołożony do wyspy kuchennej. W każdej chwili możemy go zdemontować. Pomieści się przy nim kilka osób. W razie potrzeby jest to dodatkowa przestrzeń robocza.

Znajdź inspirację wśród kuchni z wyprzedaży.

Odpowiednie wzornictwo może inspirować. Wybierając kuchnię z wyprzedaży, warto zwrócić uwagę na jej wygląd. Tutaj atrakcyjnie wzornictwo połączone zostało z funkcjonalnością. Meble kuchenne niczym nie ustępują tym z pokoju dziennego. Są piękne i wygodne w codziennym użytku. Wszystko to za sprawą starannego projektu. Obejmuje on zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wnętrza szafek. Fronty kuchenne nie posiadają uchwytów. Otwieramy je poprzez naciśnięcie frontu. Kamień jest matowy, więc się nie brudzi. W środku znajdziemy wysuwane kosze typu le mans. Ich specjalny kształt dopasowany jest do garnków. Szuflady zawierają w sobie wkłady na sztućce. Możemy je dowolnie przestawiać według naszych potrzeb. Jest to zdecydwana zaleta w porównaniu do tradycyjnych plastikowych form. Tutaj wkłady na sztućce wykonane są z metalu. Dodatkowo zastosowano tutaj system modułowy. Sami wybieramy jak wkład na sztućce ma wyglądać. Pod zlewem znajdziemy sortownik odpadów, umożlwia ich szybką segregację.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 95 – Meble kuchenne z ekspozycji w stylu skandynawskim.

Nr. 95 - Meble kuchenne z ekspozycji w stylu skandynawskim.Cena: -30% (59300zł -30% = 41510zł)...

Nr. 5 – Tą kuchnie z ekspozycji cechują proste kształty.

Nr. 5 - Tą kuchnie z ekspozycji cechują proste kształty.Cena: -60% (49430zł -60% = 19770zł)...

Nr. 12 – Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf pod ścianą.

Nr. 12 - Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf...

Nr. 78 – Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 78 - Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycjiCena: -40% (58940zł -40% = 35360zł) Układ...