Nr. 108 – Czarna kuchnia z wyspą i drewnem. 

Cena: -40% (41900zł -40% = 25140zł)

 

Wyprzedaż ekspozycji obejmuje czarną kuchnię z drewnem.

Wysokie szafy wykonane zostały z drewna. Jest tutaj także przeszklony regał. Możemy zobaczyć jego wnętrze poprzez szklaną taflę. Podkreśla je również oświetlenie zamontowane na podłóżnej taśmie. Na regale możemy umieścić potrzebne naczynia, lub ulubione dodatki. Będziemy je mieli zawsze pod ręką. Mogą też być ciekawą dekoracją, w zależności od potrzeby. Tylko od nas zależy, jak urządzimy nasze wnętrze. Obok znajduje się przestronna czarna wyspa kuchenna. Została pomalowana na czarno. Jednak kolory zostały dobrane w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu czerń nie dominuje pozostałych kolorów. Dobrze sprawdzi się w kontrastującym, jasnym wnętrzu. Na wyspie znalazło się miejsce na drugi poziom. Jest to fenomenalny dodatek w postaci grubego drewnianego blatu. Zamiast klasycznej nogi blatowej, mamy tutaj taflę szkła. To również jest nawiązanie do drugiej części zabudowy meblowej. Szkło jest bezbarwne, dlatego nakładka wygląda jakby unosiła się w powietrzu. Nadaje to dużej lekkości zabudowie.

Matowy lakier łatwo się czyści, więc może być w dowolnym kolorze.

Czarna kuchnia z wyspą jest dość trudna do dekoracji. Detale w tym kolorze wydają się znacznie większe. Dlatego dobrze jest przełamać je na przykład drewnem. Takie akcenty to świetny dodatek wizualny. Jednak oprócz ładnego wyglądu, ważne jest codzienne funkcjonowanie. Ułatwia je odpowiedni projekt mebli kuchennych. Zostały one zaprojektowane w odpowiednich proporcjach. Najważniejsze strefy w kuchni dzieli także określona odległość. Jest ona na tyle bliska, abyśmy nie musieli chodzić bez potrzeby. Dodatkowo piękny wygląd nie odbywa się kosztem funkcjonalności. Kuchnia z wyprzedaży jest bardzo praktyczna. Każdy jej element był projektowany z myślą o trzech funkcjach. Przede wszystkim jest to gotowanie i zmywanie. Trzecim elementem jest przechowywanie żywności. Całość została wykonana z uwzględnieniem tych trzech wymogów. Pamiętano o zmywarce, aby ułatwić czyszczenie sztućców. Gotowanie ułatwi ogromna płyta grzewcza. Pod nią znajdziemy kilka szutflad.

Opcjonalne dodatki idealnie uzupełniają nam wnętrze.

Możemy je umieścić na blacie, lub na półkach. Gdy nam się znudzą, wystarczy je zmienić. Małe szczegóły mogą zupełnie odmienić charakter wnęrza. Wyspę kuchenną możemy łatwo zamienić w półwysep. Ciemny kolor odbija światło i optycznie powiększa zestaw mebli. Dlatego dobrze rozświetli on naszą kuchnię. Ładnie wygląda na nim także oświetlenie. Dlatego możemy zamontować dodatkowe i stosować dekorację światłem. Metalowy piekarnik został umieszczony w stojącej zabudowie. prócz niego we wnętrzu szafek mamy mnóstwo akcesoriów. Ciekawym rozwiązaniem są dodatkowe ukryte szuflady. Wykorzystują one przestrzeń, która często się marnuje. Mamy jedną wysoką szufladę. Po jej wysunięciu okazuje się, że w środku jest jeszcze jedna. Świetnie nadaje się do umieszczenia w niej wkładu na sztućce. Może być wykonany z drewna, aby dopasować go do wnętrza szuflady. Znalazło się także miejsce na sortowniki odpadów. Na wyspie mamy warstwę czarnego granitu.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 4 – Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.

Nr. 4 - Zmiana ubiegłorocznej kolekcji oznacza wyprzedaż kuchni z ekspozycji.Cena: -60% (36000zł...

Nr. 20 – Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości.

Nr. 20 - Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości, ze stalowymi...

Nr. 17 – Szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży.

Nr. 17 - Mnóstwo otwartych półek oraz szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z...

Nr. 20 – Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości.

Nr. 20 - Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości, ze stalowymi...