Nr. 109 – Szara kuchnia z drewnem. 

Cena: -40% (39400zł -40% = 19700zł)

 

Szara kuchnia wygląda chłodno, drewnoprzytulnego ciepła.

Szarość omgłaby przytłaczać. Struktura drewna jest jednak na tyle ciepła i przyjemna, że to przełamie. Możemy też wypróbować własne dodatki w postaci naczyń na półce. W przypadku tego zestawu mebli kuchennych z wyprzedaży, mamy białe naczynia. Doskonale uzupełniają one szarą formę mebli. Możemy także zastosować szkło. Idealnie dopasuje się do nowoczesnych elementów. Warto zwrócić uwagę na fronty kuchenne. Zastosowano tutaj system bezuchwytowy. Zamiast chwycić za uchwyt, wystarczy nacisnąć drzwiczki. Z łatwością otworzymy wtedy szafkę. Powierzchnia frontu zapobiega ewentualnym zabrudzeniom. Jest to fenomenalne rozwiązanie, znane z najlepszych kuchni. Nadaje ono lekkości i niczym nie zaurza kształtu bryły. Szarość jest dość uniwersalnym kolorem. Możemy uznać go za ponadczasow. Nie obejmuje go chwilowa moda. Meble kuchenne powinniśmy dobrać z myślą o pomieszczeniu. Tylko wtedy zyskamy najlepszy efekt. Tyczy się to wymiarów pomieszczenia i użytych do remontu materiałów.

Fronty kuchenne zostały polakierowane w metaliczno szarym kolorze.

Często taka kolorystyka uważana jest za monotonną. Ważne jest jednak, aby zadbać o właściwe dekoracje. Wtedy będzie piękna i praktyczna. Matowe fronty z odpowiedniego lakieru są łatwe w czyszczeniu. Tłuszcz nie osiada na nich. Wystarczy raz przetrzeć, aby pozbyć się zabrudzeń. Każda dekoracja będzie tutaj wyglądała ładnie. Przy wyspie kuchennej mamy drugi poziom. Składa się on grubego, solidnego blatu. Jest on wykonany z drewna, co nadaje przytulny wygląd. Został także odpowiednio wysunięty poza wyspę. Dlatego może pełnić funkcję jadalni lub baru. Jest to idealny sposób na zagospodarowanie powierzchni na środku pomiesczenia. Należy jednak pamiętać, że zlewozmywak wymaga odpowiedniego podłączenia wod. Dlatego nasze pomieszczenie zapewne będzie wymagało pewnych przeróbek. Szara kuchnia z drewnem z wyprzedaży wygląda zaskakująco lekko. Elegancji nadaje natomiast starannie dobrany granit, którego kontunacja znajduje siętakże z boku wyspy. Idealnie komponuje się z szarością, oraz nadaje szlachetności.

Zestaw mebli kuchennych z wyprzedaży obejmuje również wyspę kuchenną.

Jest to sprawdzony, uniwersalny układ. Wysokie szafy zawierają piekarnik, wraz z lodówką. Zlewozmywak, zmywarka i płyta grzewcza jest na wyspie kuchennej. Taki projekt pozwala idealnie rozmieścić każdą z potrzebnych rzeczy. Nie zajmują wiele miejsca, za to odległości między kluczowymi elementami są zachowane. Zestaw mebli kuchennych z wyprzedaży idealnie sprawdzi się w indunstrialnym wnętrzu. Aby nie było nudno, zabudowę urozmaicono drewnianą wnęką. Zawiera ona półki, na których umieszczamy dodatki. Akcesoria wykonane są ze stali, przez co są bardzo wytrzymałe. Wnętrza mebli wypełnione są interesującymi akcesoriami. Na przykład szuflada pod zlewozmywakiem zawiera specjalne wycięcie. Normalnie miejsce dookoła zlewozmywaka zostałoby zmarnowane. Tutaj wykorzystujemy je. Podobnie jest z każdą inną przestrzenią. W razie potrzeby zestaw możemy dowolnie rozbudować. Istnieje możliwość stworzenia projektu na bazie tej kuchni. Postaramy się perfekcyjnie dopasować do wymiarów Twojego poieszczenia.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 41 – Stalowe elementy świetnie komponują się tutaj z drewnianymi meblami kuchennymi.

Nr. 41 - Stalowe elementy świetnie komponują się tutaj z drewnianymi meblami kuchennymi.Cena: -50%...

Nr. 25 – Nowoczesna ekspozycja kuchenna z elementami stali.

Nr. 25 - Nowoczesna ekspozycja kuchenna z elementami stali.Cena: -20% (78600zł -20% = 62880zł)...

Nr. 31 – Drewno świetnie pasuje do bieli w tej kuchni z wyprzedaży.

Nr. 31 - Jasny, naturalny kolor drewna świetnie pasuje do bieli obecnej w pozostałych elementach...

Nr. 82 – Coraz częściej w kuchennych aranżacjach stawiamy na akcesoria.

Nr. 82 - Coraz częściej w kuchennych aranżacjach stawiamy na akcesoria.Cena: -40% (62500zł -40% =...