Nr. 11 – W tej kuchni z ekspozycji mamy gładkie fronty nie zawierające uchwytów.

Cena: -50% (48860zł -50% = 24430zł)

Wygląda to niezwykle nowocześnie, świetnie komponuje się z modnym charakterem wnętrza. Przypomina on styl Bauhaus w którym mamy proste geometryczne krawędzie, tutaj jednak zastosowano jeszcze dwie drewniane wstawki w celu ocieplenia stylistyki. Jest to drewniana nakładka na wyspie, idealna aby usiąść przy niej i oprzeć dłonie. Drewno jest ciepłe i przyjemne w dotyku, idealnie sprawdzi się przy siedzeniu przy nim. Możemy od dołu podstawić krzesła i mieć świetne miejsce do jedzenia szybkiego śniadania. Cały blat roboczy jaki tutaj mamy jest na wypsie, jednak jest jego ogromna ilość. Możemy gotować z każdej strony, dodatkowo znajdziemy tutaj także zlewozmywak i płytę grzewczą.

Blaty wykonane są z granitu. Jest to idealny pomysł na trwałą powierzchnie.

Będzie ona służyła przez długi czas, jednak raz do roku wymaga konserwacji. Służą temu specjalne środki. W zamian za to blat będzie bardzo trwały i będziemy mogli z niego korzystać przez dziesiątki lat. Zarówno płyta grzewcza jak i zlewozmywak wykonane są ze stai nierdzewnej. Dobrze komponuje się to z piekarnikiem i mikrofalą, które są w szafach obok. Wyprzedaż mebli kuchennych z ekspozycji 50% nie obejmuje sprzętów kuchennych. Sprzęty te są ciekawym akcentem, który przełamuje jednostajną stylistykę szarości mebli. Są one również na tyle uniwersalne, że dobrze będą pasować do dowolnych dodatków. Na dole tej kuchni z ekspozycji znajdziemy szafki, są one po obu stronach wyspy. Dzięki temu wykorzystujemy przestrzeń na środku pomieszczenia, oraz zyskujemy mnóstwo miejsca na trzymanie wszystkiego co potrzebne jest nam przy gotowaniu.

Wysokie szafy otwierają się na dotyk, wchodzą w skład mebli kuchennych powystawowych z wyprzedaży.

Dzięki temu, że lakier posiada matowy kolor, są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Po ich otwarciu w jednej szafie znajdziemy lodówkę, druga służy jako spiżarnia. Są tutaj także otwarte półki, idealne aby umieścić na nich stylowe dodatki. Może to być chociażby ulubiona książka kucharska. Sam układ mebli kuchennych jest na tyle uniwersalny, że będzie pasował do większości pomieszczeń. Wyprzedaż ekspozycji obejmuje zarówno wyspę, jak i wysokie szafy za nią. Zarówno kolor jak i układ są na tyle uniwersalne, że dobrze dopasują się do większości pomieszczeń. W razie potrzeby istnieje możliwość modyfikacji układu.

Podobne projekty:

Nr. 57 – Kreatywne podejście do wzornictwa umożliwiło stworzenie ładnej i użytecznej ekspozycji kuchennej.

Nr. 57 - Kreatywne podejście do wzornictwa umożliwiło stworzenie ładnej i użytecznej ekspozycji...

Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Nr. 6 - Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych...

Nr. 21 – Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i drewna.

Nr. 21 - Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i...

Nr. 85 – Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.

Nr. 85 - Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.Cena: -40% (52800zł -30% = 36960zł) Nie zajmuje...