Nr. 110 – Ukryty wysuwany blat kuchenny. 

Cena: -40% (29700zł -40% = 17820zł)

 

Nietypowa zabudowa zawiera ukryty wysuwany blat kuchenny.

Tradycyjne kuchnie z wyprzedaży kojarzą się z prostą zabudową. Wyglądają jak typowe pomieszczenia gospodarcze. Tutaj natomiast mamy do czynienia z czymś pięknym i funkcjonalnym. Kuchnia z ukrytym wysuwanym blatem niczym nie ustępuje meblom pokojowym. Jest zaprojektowana z taką samą dbałością o szczegóły. Równie ważny był staranny dobór materiałów. Drewniane fronty są bardzo wytrzymałe. Nie rozsychają się ani nie poddają wpływowi wilgoci. Są także odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zostąły pokryte specjalną folią. Dzięki niej nabrały niesamowitej struktury. Modna kolorystyka charakterystyczna jest dla salonu, czy innych pomieszczeń. Podobnie jak dodatki przyciemnianego szkła. Jest to charakterystyczne dla mebli, które widujemy w pokoju dziennym. Tutaj postawiono na atrakcyjne wzonirctwo. Po odsłonięciu drzwi ukazuje nam się spory, wysuwany blat kamienny. Z pewnością wystarczy go do przygotowywwania większości potraw. Do jego wykonania został użyty starannie dobrany granit.

Meble kuchenne z ekspozycji są piękną ozdobą każdego domu.

Sprawdzą się dobrze w mieszkaniu lub domu. Najlepiej na otwartej przestrzeni. Nie zaburzają wystroju wnętrza typowo kuchennym wzornictwem. Zamiast tego stanowią prawdziwą ozdobę pomieszczenia. Możemy wydzielić strefę na kuchnię specjalną glazurą. Zestaw mebli kuchennych z wyprzedaży można uzupełnić o wyspę kuchenną. Warto pamiętać, że w komplecie nie ma zlewozmywaka. Można przerobić blat aby umieścić tam jednokomorowy zlewozmywak. Stracimy jednak cenną przestrzeń. Dlatego możemy dodatkowo dorobić inne meble. Będą miały identyczny wygląd. Dopasują się do Twojego wnęrza i wymagań. Nasz projektant chętnie stworzy coś dopasowanego o Twoich potrzeb. Możemy wykonać rownież blat kuchenny wysuwany z szuflady. Będzie on stanowił dolny poziom i przedłużenie miejsca roboczego. Sprawdzi się przy gotowaniu większych dań. Będzie on zamontowany na specjalnych okuciach meblowych. Mają one zwiększony udźwig, przez co utrzymają ciężar kamienia.

Niewielki zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do gotowania.

Mowa tutaj o blacie kuchennym podnoszonym i wysuwanym z szuflady. Jest także lodówka, piekarnik i zmywarka. Blat kuchenny zawiera także miejsce na wycięcie otworu pod zlewozmywak. Sugeruje się jednak dorobienie dodatkowej części mebli. Na etapie projektu możemy zaplanować przyłącza, oraz wizualizacje. Nie będziemy musieli wtedy iść na żadne kompromisy pod względem przestrzeni. Sporo miejca zyskamy także za sprawą akcesoriów meblowych. Mowa tutaj o specjalnych pojemnikach we wnętrzu szuflad. Pozwalają one utrzymać porządek, oraz wykorzystać nieużywaną przestrzeń. Ciekawostką jest sposób otwierania wysokiej szafy. Drzwi nie otwierają się standardowo w przód. Zamiast tego rozsuwają do boku, po czym chowają na głębokości mebli. W wąskim pomieszczeniu pozwoli to nie tarasować ciągu komunikacyjnego. W czasie gotowania nie będziemy musieli omijać wystających drzwi. Z taką samą dbałością o szczegóły przygotowano pozostąłe elementy. Mowa tutaj na przykład o zachowaniu odległości pomiędzy sprzętami AGD.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 10 – Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży świetnie łączy w sobie jasne barwy z drewnem.

Nr. 10 - Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży świetnie łączy w sobie jasne barwy z drewnem. Cena: -30%...

Nr. 30 – Klasyczne meble kuchenne z ekspozycji w stylu francuskim.

Klasyczne meble kuchenne z ekspozycji w stylu francuskim.Cena: -30% (124600zł -30% = 87220zł)...

Nr. 16 – Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie.

Nr. 16 - Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie. Cena: -50% (49720zł...

Nr. 112 – Biały spiek kwarcowy w meblach kuchennych z wystawy

Nr. 112 - Biały spiek kwarcowy w meblach kuchennych z wystawy. Cena: -50% (52200zł -50% = 26100zł)...