Nr. 111 – Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni. 

Cena: -40% (21700zł -40% = 12840zł)

 

Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni całkowicie odmienia jej wygląd.

Fenonenalnie wygląda specjalne podświetlenie. Jest ono umieszczone za taflą kamienia. Nadaje ono głębi, oraz bardzo nowoczesnego wyglądu. Spiek kwarcowy jest długi i wysoki. Za nim podąża linia światła. Dobrze komponuje się ono z szarością ścian. Wystarczy jedynie zmiana barwy światła, aby odmienić wnętrze. Tafla ze spieku kwarcowego zawiera psecjalne wycięcie. Mieści się w nim bateria do zlewozmywaka. Pozwoliło to zachować minimalistyczny wygląd. Warto zwrócić również uwagę na sam zlewozmywak. On także wykonany jest z takiego samego materiału. Wszystko to tworzy wrażenie jednej całości. Jest to innowacyjny materiał tworzący meble kuchenne z wyprzedaży. Przede wszystkim spiek kawrcowy jest lekki. Można więc go umieścić z boku i przodu frontów. Świetnie sprawdza się jako blat kuchenny. Jets odporny na zarysowania dużo bardziej od naturalnego kamienia. Wytrzymuje także dużo wyższą temperaturę. Początkowo jest poddawany obróbce termicznej. Dzięki temu jest tak bardzo wytrzymały. Oprócz kruszonego kamienia zawiera kleje na bazie żywicy.

Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni 1

Opcjonalnym dodatkiem do małego zestawu z ekspozycji może być wyspa kuchenna.

W tej ekspozycji kuchennej była ona przewidziana. Przede wszystkim dostarczała więcej miejsca do gotowania i przechowywania rzeczy. Jednak jest do opcjonalny dodatek. Bez niego także jesteśmy w stanie wykorzystać wszystkie atuty zestawu. Po wysunięciu szuflad czeka nas niespodzianka. Wnętrze zawiera specjalne pojemniki pozwalające zagospodarować wnętrze. Wykonane są one z metalu lub drewna. Są to najwyższej klasy materiały, dużo trwalsze od plastiku. Możemy dowolnie zaaranzwoać wnętrze mebli do naszych potrzeb. Kuchnia jest mała, więc nie możemy tracić żadnej przestrzeni. Dlatego stosujemy tutaj wszystkie możliwe akcesoria. Nawet śmieci segregujemy w specjalnych pojemnikach. Mamy tutaj pełnowymiarową zmywarkę. Na górze jest także wystarczająco blatów kuchennych aby gotować nawet dużo obiad. Wszystko to w szlachetnym wzornictwie, tak charakterystycznym dla kamienia. Pozornie może wydawać się chłodny, jednak nadaje on przytulnego ciepła. Wszystko to za sprawą pięknych wzorów naturalnie formowanych przez spieki kwarcowe.

Spiek kwarcowy na ścianę w kuchni 5

Kuchnia z wyprzedaży idealnie sprwadzi się w bloku.

Zestaw sam w sobie może być samowystarczalną kuchnią. Wystarczy zamontować piekarnik, oraz postawić obok lodówkę wolnostojącą. Świetnie sprawdzi się to w małej kuchni w bloku. Jeśli chcemy w naszym mieszkaniu mieć coś stylowego, zestaw z ekspozycji będzie świetnym rozwiązaniem. Jest on tak samo praktyczny jak każda kuchnia, a przy tym wygląda fenomenalnie. Jest to rzadko spotykane wykorzystanie kamienia w każdym elemencie. Tak wykonane meble nadadzą elegancji każdemu pomieszczeniu. Z powodzeniem możemy zastosować je w otwartej kuchni. Będą wtedy dekoracją pokoju dziennego. Nie przypominają standardowej zabudowy kuchennej. Zamiast tego są szlachetną ozdobą. Dwie półki zostały umiejscowione nad meblami. Możemy tam dowolnie ustawić dodatki. Jeśli w pomieszczeniu mamy okno, możemy zrezygnować z półek. Wtedy meble sprawdzą się w małej kuchni z oknem w środku. Nasz projektant pomoże dostosować zabudowę do pomieszczenia. Jest to prosty ciąg, który powinien pasować do większośći wnętrz. Należy jednak pamiętać o podłączeniu wody i pozostałych instalacji.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 14 – Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie pasuje do nowoczesnych kuchni.

Nr. 14 - Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie...

Nr. 13 – Intrygującą kuchnia z ekspozycji, o bardzo nietypowym wyglądzie.

Nr. 13 - Intrygującą kuchnia z ekspozycji, o bardzo nietypowym wyglądzie.Cena: -30% (49900zł -30%...

Nr. 87 – Komfort połączony został z pięknym projektem.

Nr. 87 - Komfort połączony został z pięknym projektemCena: -30% (43500zł -30% = 21750zł) W dobrze...

Nr. 10 – Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży świetnie łączy w sobie jasne barwy z drewnem.

Nr. 10 - Ekspozycja kuchenna z wyprzedaży świetnie łączy w sobie jasne barwy z drewnem. Cena: -30%...