Nr. 112 – Biały spiek kwarcowy w meblach kuchennych z wystawy. 

Cena: -50% (52200zł -50% = 26100zł)

 

Biały spiek kwarcowy w szarych meblach kuchennych z wystawy.

Kolorystycznie mamy tutaj dość mocny kontrast. Jednak nadaje on elegancji. Szarość mebli kuchennych z wystawy podkreśla biel spieku kwawrcowego. Zastosowanie spieków kwarcowych pozwoliło uzyskać efekt kamiennych frontów kuchennych. Normanie granit czy marmur jest zbyt ciężki i niepraktyczny, by zrobić z niego drzwiczki meblowe. Spiek kwarcowy ma natomiast wszelkie właściwości kamienia, lecz jest od niego trwalszy i lżejszy. Dlatego istnieje możliwość pokrycia nim frontów kuchennych. W kuchni z wystawy dodatkowo pokryty nim został blat na wyspie kuchennej. Jej boki również mają kamienną strukturę. Tworzy to jedną całość i zapewnia minimalistyczny wygląd. Możemy go urozaicać własnymi dodatkami, bądź oświetlneiem. Kolorystyka jest uniwersalna, więc wszystko będzie pasować. Biały kolor sprawi, że nasze wnętrze będzie wyglądało na większe. Możemy więc zestaw mebli kuchennych z wyprzedaży wstawić do mieszkania lub domu. Wszystko utrzymane jest w praktycznym stylu. Pomaga w tym minimalizm w dodatkach i kształtach.

Dwie środkowe szafy mają zwiększoną głębokość.

Pozwoliło to wysunąć je przed szereg. Jest to niezwykłe rozwiązanie. Zazwyczaj szafy ustawione są w jednym ciągu. Tutaj mamy coś na wzór pomnika nowoczesnej architektury. Uwagę od razu przyciągają białe fronty ze spieku kwarcowego. To one tworzą główną dekorację .Cała reszta jest tłem. Jednak pozostaje bardzo praktyczna. Cociażby za sprawą dwóch piekarników i mikrofali. Możemy gotować ogromną ilość jedzenia. Szczególne niespodzianki czekają na nas po otwarciu mebli. Wysokie szafy wyłożone są drewnem. Mamy tutaj ukrytą półkę, a nawet cały blat roboczy. Ułożony na nim został szeroki zlewozmywak. Meble kuchenne z wystawy zawierają także zmywarkę. Jednak zlewozmywak przyda nam się chociażby podczas opłukiwania warzyw. Zastosowano tutaj fornir. Płyta meblowa została pokryta cieńką warstwą naturalnego drewna. Taka technologia charakteryzuje najwyższej klasy kuchnie z wystawy. To właśnie detale odróżniają rzemiosło, od dzieła sztuki.

Zrezygnowano tutaj z czegokolwiek, co zakłóciłoby linię mebli.

Nawet płyta grzewcza jest minimalistyczna. Zlewozmywak schowany został we wnętrzu mebli. Całość pozostała jednak niezwykle funkcjonalna. Możmey chociażby usiąść przy wyspie kuchennej. Jest tu miejsce dla kilku osób. W razie potrzeby możemy wykorzystać tą przestrzeń do przygotowania obiadu. Szafki pod spodem posłużą do przechowywania rzeczy. W każdej z nich została umieszczona szuflada. Kuchnia bazuje na kształcie brył. Nie mamy tutaj obłych kształtów. Wszystko jest kanciaste i możliwie minimalistyczne. Jest to cecha stylu bauhaus. Wszystko wykonane jest w odpowiednich proporcjach. Zadbano także o symetrię. Zarówno w ułożeniu szafek, jak i szuflad. Całe wzornictwo dąży do stanu równowagi. Niczego nie jest za dużo. Całość wygląda jednocześnie sterylnie, oraz przytulnie. Taki efekt nadał odpowiedni kształt zabudowy, oraz użyte materiały. Nie potrzebują one wielu dodatków, aby fenomenalnie wyglądać. Już sama naturalna struktura drewna i kamienia, jest piękną ozdobą.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 110 – Ukryty wysuwany blat kuchenny

Nr. 110 - Ukryty wysuwany blat kuchenny. Cena: -40% (29700zł -40% = 17820zł)  Nietypowa...

Nr. 8 – Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na otwartych półkach

Nr. 8 - Odcienie szarości ładnie komponują się tutaj z czarnym kolorem obecnym między innymi na...

Nr. 49 – Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.

Nr. 49 -Minimalistyczna forma i proste bryły cechują modne ostatnimi laty kuchnie.Cena:-40%...

Nr. 32 – Ekspozycja meblowa jest wyjątkowa, ze względu na użyty materiał. 

Nr. 32 - Ekspozycja meblowa jest wyjątkowa, ze względu na użyty materiał.    Cena: -20% (52700zł...