Nr. 113 – Ergonomiczna kuchnia bauhaus z wyprzedaży. 

Cena: -40% (58700zł -40% = 35200zł)

 

Bauhaus łączy piękno z funkcjonalnością w kuchni z wyprzedaży.

Codzienne gotowanie musi być przyjemne. Podobnie jak spędzanie czasu przy kuchni z wyprzedaży. Przemysłowe wzornictwo nie może być jednak zbyt proste. Wtedy nasze pomieszczenia przypominałyby bardziej fabrykę. Trzeba pamiętać o pięknie i wyglądzie. To właśnie przemysłową funkcjonalność i artystyczne piękno łączy styl bauhaus. Proste kształty mają nowoczesne linie. Nie znajdziemy tutaj wystający krawędzi. Wszystko bazuje na bryłach, bez zaobleń. Podstawą jest kamień, użyty w każdym możliwym miejscu. Pięknie połączy się z drewnianym wykończeniem wnętrza. Pasuje także do niego szkło na sprzętach kuchennych. Kształty na bazie brył są podstawą, podobnie jak mała ilość dodatków. Kuchnia z wystawy to okazja, ponieważ wykonana jest zgodnie ze stylem bauhaus. Od stu lat tworzy on nowoczesne wnętrza. Do teraz nic nie zastąpiło prostych założeń, które okazaly się rewolucyjne. Dlatego mimo futurystycznego wyglądu, kuchnia jest ponadczasowa. Zawsze będzie wylądać wyjątkowo.

Wysokie szafy zawierają ukryty dodatkowy blat w kuchni.

Ostatnimi czasy jest to modne rozwiązanie. Jest to styl projektowania, który coraz częściej gości w naszych domach. Pasujje także od kuchni bauhaus z wyprzedaży. Coraz częsciej meble kuchenne tworzone są na otwartym planie. Połączone z pokojem dziennym. Większość osób decyduje się za tem na prosty wygląd. Czym mniej rzeczy wystawionych na zewnątrz mebli, tym lepiej. Gwarantuje to estetyczny wygląd. Zamiast wystawionych sprzętów kuchennych i naczy, mamy tylko wygląd mebli. Jeśli są one starannie wykonane z ładnych materiałów, to nie potrzeba nic więcej. Zestaw mebli kuchennych wygląda wtedy jak najlepsza ozdoba. Po rozsunięciu wysokich szaf ukazuje nam się wnętrze wyłożone drewnem. Znajdziemy tutaj zlewozmywak i piekarnik, Drzwi rozsuwają się do boku. Dopiero po otwarciu widzimy, jak wiele zostało tutaj ukryte. Znalazło się nawet miejsce dla szuflad. Stosownie do potrzeb możemy otwierać lub zamykać ukrytą część. Nie musimy godzić się na kompromis wyglądu, wzlędem praktyczności.

Struktura spieków kwarcowych w kuchni jest najlepszą dekoracją.

Świetnie sprwadza się ona na długich powierzchniach. Jest lekka i wytrzymała. Dlatego fronty kuchenne i blaty kuchenne zostały wykonane ze spieków kwarcowych. Uzyskaliśmy tym samym spójny wygląd każdego elementu. Technologia produkcji pozwala na wyoknywanie płyt o precyzyjnych wymiarach. Dlatego krawędzie idelanie do siebie pasują. Spiek kwarcowy w kuchni jest dodatkowo odporny na działanie środków czyszczących. Nie odbarwimy go. W kontakcie z żywnością pozostaje sterylny i łatwy w czyszczeniu. Nie zniszczymy go pod wpływem wody. Spieku kwarcowego często używa się w gastronomii. Jest to on odporny na wstrząsy i zadrapania. Wysoka temperatura również mu nie szkodzi. Spieki kwarcowe powstają na bazie kruszonego kamienia i klejów z żywicy. Są więc bardzo ekoloiczne. Materiał nie odbarawia się, oraz nie traci naturalnego koloru po czasie. Prawdziwą okazją jest fakt, że został umieszczony po bokach, oraz u góry wyspy kuchennej. Posiada już gotowe wycięcia na płytę grzewczą o standardowych wymiarach.

 

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 42 – Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.

Nr. 42 - Stal zawsze świetnie komponowała się ze szkłem oraz białym kolorem.Cena:  -60%...

Nr. 71 – Duży półwysep zapewnia funkcjonalność kuchni z ekspozycji.

Nr. 71 - Duży półwysep zapewnia funkcjonalność kuchni z ekspozycji.Cena: -40% (83700zł -40% =...

Nr. 50 – Interesujące funkcje w modnej kuchni z ekspozycji.

Nr. 50 - Interesujące funkcje w modnej kuchni z ekspozycji.Cena: -40% (67300zł -40% = 40380zł) ...

Nr. 100 – Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży

Nr. 100 – Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży. Cena: -40% (42100zł -40% =...