Nr. 114 – Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu. 

Cena: -40% (148200zł -40% = 88920zł)

 

Klasyczna kuchnia w nowoczensym wydaniu.

Wygląd zestawu z wyprzedaży może się podobać tradycjonalistom. Jest to klasyczna wygodna kuchnia w nowoczesnym wydaniu. Użyto tutaj nowoczesne rozwiązania, pamiętając o klasycznym wzornictwie. Udany projekt odpowiednio połączył te dwie cechy. Jeśli chodzi o wygląd to dokminuje tutaj drewno. Zostało ono dodatkowo pokryte lakierem. Nadał on trzech barw. Motywem przewodnim jest kolor biały. Wyspa kuchenna została pokryta granatowym lakierem. Podkreśla on elegancję, oraz szlachetność drewna. Jako tło znajdują się także szafy pomalowane w ciemnym kolorze. Wszędzie zostały zachowane proporcje. Ścian nad płytą grzewczą została wyłożona granitem. Dookoła niej znajdziemy drewniane wykończenie. Wygląda bardzo szlachetnie i świetnie ukrywa okap. Ściana dookoła została wykonana ze zwykłej płyty gipsowej. Należy o tym pamiętać, podczas wyboru kuchni z wyprzedaży. Jest to okazja, jednak należy dostosować ją do naszego wnętrza. Ważne jest sprawdzenie wymiarów, oraz finalny montaż.

Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu 11

Ekskluzywne klasyczne meble kuchenne z wyprzedaży to okazja.

Całośc zestawu kuchennego jest duża. Powinniśmy zatem dokładnie sprawdzić nasze pomieszczenie. Pomoc architekta może okazać się niezbędna. Należy pamiętać o rozmieszczeniu doływu wody, oraz instalacji elektrycznej. Całe pomieszczenie będzie należało przerobić zgodnie z instrukcjami. Ekskluzywne klasyczne meble kuchenne z wyprzedaży to prawdziwa okazja. Jednak należy pamiętać o wszystkich kompromisach. Meble są wysokie, często nieustawne. Bardzo prawdopodobne, że będziemy musieli dokonać przeróbek. Jeśli już to zaakceptujemy, to otrzymamy rewelacyjną zabudowę meblową. Jest to kuchnia najwyższej klasy, według najwyższych światowych standardów. Posiada grube fronty kuchenne z litego drewna. Blaty również zostały wykonane z grubej wartswy drewna. Kamień został starannie dobrany. Wszystkie powierzchnie zostały wykończone eleganckimi frezami. Chociażby wyspa kuchenna składa się z dwóch poziomów. Jeden służy do wszystkiego i tworzy go drewniany blat kuchenny. Drugi jest typowo roboczy, choć nadal niespotykanie elegancki. Wykonany jest z granitoj płyty, która zawiera zlewozmywak.

Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu 10

Drewniana kuchnia na wymiar nigdy nie podlega trendom.

Wzór tej kuchni jest ponadczasowy. Mamy tutaj nowoczesne rozwiązania, takie jak ekran nad płytą grzewczą. Wykonany jest z hartowanego szkła i odporny na wysoką temperaturę. Możemy na nim wyświetlać przepisy lub oglądać filmy. Wszystkie sprzęty także posiadają nowoczesne funkcje. Przydaje się to chociażby podczas zmywania. Wnętrze szafek możemy doposażyć w dodatkowe kosze. Warto zwrócić uwagę na szuflady. Ich boki są drewniane, nie metalowe. Jest to jednocześnie powrót do tradycji, oraz potwierdzenie staranności wykonania. Po środku jednego rzędu jest miejsce na okno. Możemy go nie uwzględniać i zamiast tego umieścić tam półki. Uwagę zwracają także grube, rzeźbione wsporniki. Nadają one wiktoriańskiego charakteru. Podobnie jak liczne pilastry, zdobiące krawędzie. Idealnie pasuje także duży piec. Posiada on miejsce na dziesięć palników. Mogą być one dowolnie łączone. Jest to ilość godna prawdziwej restauracji. Zadbano także o dwa zlewozmywaki. Jeden jest pomocniczy i służy głównie do płókania warzyw.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy

Nr. 102 – Wyprzedaż nowoczesnch mebli kuchennych z wystawy. Cena: -50% (39900zł -50% = 19950zł)...

Nr. 58 – Klasyczna kuchnia z ekspozycji wykonana we francuskim stylu.

Nr. 58 - Klasyczna kuchnia z ekspozycji wykonana we francuskim stylu.Cena: -30% (97200zł -30% =...

Nr. 36 – Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 36 - Spieki kwarcowe na frontach kuchennych i czarne meble kuchenne z ekspozycji.Cena: -30%...

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...