Nr. 115 – Biała kuchnia z drewnem. 

Cena: -40% (41200zł -40% = 24720zł)

 

Wyprzedaż mebli kuchenych z ekspozycji obejmuje białą kuchnię z drewnem.

Dobierając materiał kierowaliśmy się dwoma funkcjami. Przede wszystkim użyte materiały powinny być trwałe. Meble kuchenne zmieniamy średnio co piętnaście lat. Dlatego muszą być one solidnie wykonane. Technologia z każdym rokiem rozwija się. Obecnie folia PVC i lakiery oferują nie tylko ogromne możliwości stylistyczne, ale także duża trwałość. Dlatego zastosowaliśmy tutaj biały, błyszczący lakier. Świetnie pasuje do niego jasny granit użyty na blacie kuchennym. Oba materiały są łatwe w konserwacji i utrzymaniu czystości. Kilka warstw lakieru zapewnia odporność na zarysowania. Fronty kuchenne i blaty są również odporne na wilgoć. Dodatkowo pomaga w tym użycie wydajnego okapu. Zdecydowanie będzie pasować tutaj kwadratowy okap wyspowy. Idealnie komponuje się on z bryłą mebli. Może być on biały lub w kolorze stali nierdzewnej. Na wyspie kuchennej znalazł się zlewozmywak, oraz płyta grzewcza. W wysokiej szafie jest lodówka. Wszystko zgodnie z regułą trójkąta roboczego. Mamy odpowiednią odległość pomiędzy każdą strefą w kuchni.

Biała kuchnia z drewnem 1

Kolorystyka zestawu mebli kuchennych będzie pasować do każdego wnętrza.

Jest to uniwersalne rozwiązanie. Możemy je urozmaicać dodatkami. Nieważne czy umieścimy kuchnię z wyprzedaży w otwartym pomiesczeniu, czy zamkniętym. Jest to okazja w obu przypadkach. Dopasujemy ją do praktycznie każdego nowoczesnego wnętrza. Przy tym nie jest nudna, ponieważ zawiera elementy drewniane. Urozmaiceniem jest także wysokiej jakości granit. To właśnie te naturalne materiały w połączeniu z dobrymi zawiasami wyróżniają tą ekspozycję kuchenną. Wszystko zostało starannie zaplanowane. Możemy zatem komfortowo gotować i przechowywać tutaj skłądniki potraw. Wyspa kuchenna jest na tyle duża, że może pełnić funkcję jadalni. Zestaw kuchni z ekspozycji będzie pasować do każdej kolorystyki wnętrza. Możemy wykonać wstępne wizualizacje, aby to potwierdzić. Pamiętać należy o przygotowaniu pomieszczenia pod meble kuchenne. Przeróbka instalacji elektrycznej i wodnej, może okazać się niezbędna. Biały kolor dodatkowo powiększy pomieszczenie, może pasować do małej kuchni w bloku.

Biała kuchnia z drewnem 3

Drewno we wnętrzu szafek nadaje elegancji.

Rewolucyjnym rozwiązaniem jets zastosowanie ukrytego blatu kuchennego. Wykonany jest on z drewna. Podobnie jak szuflady. Ten sam materiał powtarza się także na tylnej ścianie mebli. Od zewnętrznej strony nic nie zaburza nowoczesnej bryły szafek. Fronty kuhcenne nie mają nawet wystających uchwytów. Dopiero po rozsunięciu drzwi czeka na nas miłe zaskoczenie. Już sam mechanizm otwierania frontów kuchennych jest ciekawy. Odsuwają się one najpierw do boku, a potem wsuwają wewnątrz mebli. Dzięki temu na wąskiej powierzchni nie blokują drogi do wyspy kuchennej. Mamy swobodne przezjście i dostęp do blatu roboczego. Blat we wnętrzu szafy możemy wysunąć. Podbonie jak każdą szufladę. Na górze znajdują się półki. Możemy na nich ustawić dowolne ozdoby. Jest tutaj także gniazdko elektryczne, więc możemy tam umieścić sprzęty kuchenne. Słoje drewna świetnie komponują się z białym lakierem. Drewno także znajdziemy we wkładach do szuflad. Jest ono dużo trwalsze od plastiku. Jego plusem jest także piękny wygląd.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 56 – W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym wyborem

Nr. 56 - W pomieszczeniu otwartym na salon, ta kuchnia z ekspozycji będzie świetnym...

Nr. 51 – Środkowa część pomieszczenia zawiera wyspę kuchenną z ekspozycji.

Nr. 51 - Środkowa część pomieszczenia zawiera wyspę kuchenną z ekspozycji.Cena: 30% (58900zł -30%...

Nr. 92 – Drewno w kuchni z ekspozycji zapewnia przyjemny nastrój.

Nr. 92 - Drewno w kuchni z ekspozycji zapewnia przyjemny nastrój. Cena: -30% (69800zł -30% =...
Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży 1

Nr. 116 – Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży

Nr. 116 - Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży. Cena: -40% (51200zł -40% = 30720zł)  Spiek...