Nr. 116 – Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży. 

Cena: -40% (51200zł -40% = 30720zł)

 

Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży wygląda rewelacyjnie.

Materiał ten bazuje na nowoczesnej technologii. Perfekcyjnie naśladuje naturalny kamień. Jest to nic innego jak skruszony kamień, połączony żywicą. Następie poddany jest obróbce termicznej. Tak powstały budulec idealnie nadaje się na blaty kuchenne. Możemy nim również wyłożyć ścianę. Jest lekki i wytrzymały, dlatego nadaje się na fronty kuchenne. Powstaje wtedy efekt kamiennego wyglądu. Możemy mieć taki sam kamień na blacie, frontach i ścianie. Daje to szerokie możliwości wizualne. Tak został użyty spiek kwarcowy w tej kuchni z wyprzedaży. Mamy tutaj połączenie kamienia z ciemnym drewnem. Nadaje to szlachetnego i eleganckiego wyglądu. Trwałość użytych materiałów także jest imponująca. Spieki są odporne na temperaturę, zarysowania i wilgoć. Dlatego świetnie nadają się do kuchni. Blat na wyspie kuchennej zawiera gotowe wycięcie pod zlewozmywak. Znajdują się tu również trzy otwory pod baterię kuchenną. Należy uwzględnić odpowiednie podłączenie wodne do zlewozmywaka i zmywarki.

Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży 1

Fronty kuchenne ze spieków kwarcowych są wytrzymałe i piękne.

Zwłaszcza w połączeniu z odpowiednimi zawiasami meblowymi. W tym przypadku posiadają one dodatkowe wyciszenie. Drzwiczki same domykają się w cichy sposób. Ich wytrzymałość także jest zwiększona w porównaniu do standardowych. Fronty kuchenne ze spieków kwarcowych zostały połączone z drewnem. Stanowi ono drugi poziom wyspy kuchennej. Całość będzie idealnie prezentować się w otwartym pomieszczeniu. Kuchnia przypomina meble salonowe. Szczególnie jeśli zastosujemy tutaj odpowiednie dodatki. Znajdziemy tutaj także wycięcie na szeroką płytę grzewczą. Otwory zostały wycięte również pod przełączniki do płyty. Poniżej płyty mamy szuflady. Obok znajuje się zmywarka. Jest to ciekawy dodatek do zlewozmywaka. Pozwoli łatwo utrzymać czystość. W tle mamy także piekarnik, chłodziarkę do wina i mikrofalówkę. Wszystko w stylowej zabudowie. Idealnie pasuje od zestawu kuchni z wyprzedaży. Powyżej znajdują się długie wiszące szafki. Są większe od standardowych.

Spiek kwarcowy w kuchni z wyprzedaży 7

Kuchnia z ekspozycji tworzona na lata to okazja.

Będziemy przez długi czas cieszyć się pięknym wnętrzem. Jeśli jesteśmy w trakcie wyboru kuchni z ekspozycji, warto wybrać trwałe rozwiązanie.Kuchnia z wyprzedaży posłuży nam kilkanaście lat, jeśli wybierzemy odpowiednie materiały. Zastosowano tutaj wysokiej jakości drewno, oraz nowoczesną technologię spieków kwarcowych. Sam wygląd ekspozycji kuchennej także jest niebanalny. Główny element to wyspa kuchenna. Posiada ona dwa poziomy. Jeden jest typowo roboczy i wykonany ze spieku kwarcowego. Możemy tutaj gotować, kroić i zmywać. Drugi poziom jest wyższy. Możemy do niego dostawić wysokie krzesła i mieć jadalnię. Tło stanowi jeden rząd mebli. Tutaj również po środku zostąl użyty spiek. Nawiązuje on do pozostałej zabudowy, tworząc jeden zestaw mebli z ekspozycji. Po bokach mamy dwie wysokie szafy. Po środku mamy rząd przeszklonych szafek. Na ścianie pomiędzy meblami znajdziemy drewnianą wnękę. Tutaj jest miejsce na ozdoby lub dodatkowa przestrzeń do pracy. Nie znajdziemy tutaj wystających uchwytów. Fronty kuchenne posiadają specjalny kształt, aby nie zaburzać linii mebli.

Podobne kuchnie z ekspozycji:

Nr. 100 – Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży

Nr. 100 – Drewniana kuchnia z ekspozycji w okazyjnej wyprzedaży. Cena: -40% (42100zł -40% =...

Nr. 103 – Zestaw mebli kuchennych z rozsuwanym blatem

Nr. 103 - Zestaw mebli kuchennych z rozsuwanym blatem.Cena: -50% (63900zł -50% = 31950zł)...

Nr. 29 – Stylowe poekspozycyjne meble kuchenne w przytulnym kolorze drewna.

Nr. 29 - Stylowe poekspozycyjne meble kuchenne w przytulnym kolorze drewna  Cena: -60%...

Nr. 1 – Nowoczesne meble kuchenne z wyprzedaży minus 60 procent

Nr. 1 - Nowoczesna kuchnia z ekspozycji w której szafy o niestandardowej wysokości stanowią...