Nr. 12 – Meble kuchenne z ekspozycji, które zawierają w sobie dużą wyspę kuchenną oraz rząd szaf pod ścianą.

Cena: 50% (39800zł -50% = 19900zł)

Dominuje tutaj kolor szary na blacie i meblach, na wyspie natomiast jest kolor biały w wysokim połysku. Dodatkowo znajdziemy tutaj drugi poziom blatu na wyspie kuchennej, w postaci drewnianej dokładki. Przy niej znajdują się wysokie krzesła. Jest to świetne miejsce aby usiąść i zjeść posiłek. Zastępuje ona jadalnie i sprawia, że pomieszczenie nabiera jeszcze większej ilości funkcji. Możemy nie tylko gotować, ale także jeść tutaj jedzenie. Dodatkowo w razie potrzeby może to służyć jako dodatkowy blat roboczy idealny aby na nim gotować. Obok natomiast znajdziemy kompozytowy blat, w którym jest miejsce na zlewozmywak i płytę grzewczą. Czyli dwa podstawowe sprzęty, które zazwyczaj umieszczamy na blacie roboczym. Dzięki temu nie potrzebujemy już żadnego dodatkowego miejsca na blacie. Obok wciąż jest wystarczająco aby wygodnie gotować, czy też uniknąć tłoku gdy w pomieszczeniu w jednym momencie będzie kilka osób.

Pod wyspą znajdują się szuflady, jest ich kilka poziomów.

Górna szuflada jest specjalnie wyprofilowana aby móc umieścić płytę grzewczą oraz zapewnić jej odpowiednią wentylację. W tej ekspozycji kuchennej znalazło się również miejsce na zmywarkę po środku wyspy. W dalszej szafie jest miejsce na sortownik odpadów. Z drugiej strony wyspy mamy standardowe szafki, które mogą służyć jako spiżarnia lub miejsce na przechowywanie zastawy stołowej. Specjalny kształt wyspy kuchennej umożliwia umieszczenie jej w dowolnym miejscu pomieszczenia. Dzięki temu z łatwością dopasujemy ekspozycje do naszego pomieszczenia. Jeśli będą potrzebne modyfikacje lub domówienie poszczególnych mebli, również jesteśmy w stanie to wykonać.

Obok wyspy kuchenne znajdują się szare meble kuchenne z ekspozycji dostępne na wyprzedaży.

Z jednej strony interesującym stalowym akcentem jest piekarnik. Dalej znajdują się dwie szafy w których przechowywać możemy potrzebne rzeczy. Na drugim końcu układu znajduje się natomiast wysoka lodówka w zabudowie, która jest osobno w sprzedaży i nie obejmuje jej wyprzedaż. Zamiast standardowych drzwiczek posiada ona front, co bardzo dobrze komponuje się z całością mebli. Meble są matowe, zatem banalnie łatwo będzie się je czyścić. Ciekawym elementem jest specjalny kształt frontów meblowych, ponieważ w górnej części zamontowany został stalowy uchwyt. Jest on wkomponowany w mebel, to właśnie za niego chwytamy gdy chcemy otworzyć szafkę. Stalowe uchwyty świetnie komponują się ze sprzętem kuchennym.

Podobne projekty:

Nr. 64 – Ciemna kolorystyka idealnie podkreśla nowoczesną linię kuchni z ekspozycji.

Nr. 64 - Ciemna kolorystyka idealnie podkreśla nowoczesną linię kuchni z ekspozycji.Cena: -30%...

Nr. 43 – Matowe odcienie mebli kuchennych świetnie komponują się z kamiennymi blatami

Nr. 43 - Matowe odcienie mebli kuchennych świetnie komponują się z kamiennymi blatami   Cena: -30%...

Nr. 73 – Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.

Nr. 73 - Kuchnia z ekspozycji zawiera naturalną paletę barw.Cena: -30% (59700zł -30% = 41790zł)...

Nr. 81 – Drewniane wykończenie frontów kuchennych wcale nie musi być ciemne.

Nr. 81 - Drewniane wykończenie frontów kuchennych wcale nie musi być ciemne.Cena: -30% (67800zł...