Nr. 13 – Intrygującą kuchnia z ekspozycji, o bardzo nietypowym wyglądzie.

Cena: -30% (49900zł -30% = 34930zł)

Dominuje tutaj odcień szarości w kolorze stali. Wyprzedaż ekspozycji obejmuje także wyspę, która to posiada w sobie drewniane elementy. Modnym akcentem jest także część wyspy w postaci szafek, które nie dotykają podłogi. Wygląda to tak, jakby ta część szafek unosiła się nad podłogą. Takie rozwiązanie nadaje wyjątkowego charakteru zarówno pomieszczeniu, jak i meblom kuchennym z wyprzedaży ekspozycji. Powyżej mamy drewniany blat, który może pełnić funkcję jadalni. Pod spodem możemy natomiast trzymać nogi w momencie gdy będziemy siedzieć przy stole. Wyspa kuchenna posiada wiele funkcji. Możemy napić się przy niej kawy, poczytać gazetę, czy też po prostu gotować. W obecnej kuchni mamy wyspę oraz wysokie szafy, dlatego ważne jest aby na wyspie była ogromna ilość dostępnego blatu. Tak właśnie jest w tym przypadku, ponieważ jest jeszcze druga część służąca głownie do gotowania.

Tutaj blat jest kamienny, wykonany ze stylowego granitu.

Zamontowane w nim zostały specjalne palniki do płyty grzewczej, oraz wbudowany został zlewozmywak ze stali. Jest to materiał odporny na temperaturę oraz na zadrapania czy wilgoć. Powystawowa kuchnia z wyprzedaży jest zatem idealnym miejscem aby pokazać jego możliwe zastosowania. Dodatkowo stalowe elementy fenomenalnie wyglądają gdy są umieszczone na kamiennym blacie. Podobnie jak zlewozmywak, będący interesującym dodatkiem. Wszystko to utrzymane jest w nowoczesnej stylistyce.

Obok mamy symetrycznie wykonane wysokie szafy.

Po środku znajdziemy piekarnik oraz mikrofalę. Jasna barwa dobrze pasuje do pozostałych meblom kuchennym poekspozycyjnym. Jest tutaj także miejsce na zabudowaną lodówkę, jest ona ukryta za stylowym szarym frontem. Dookoła są również szafki, które bardzo dobrze sprawdzą się jako miejsce do magazynowania użytecznych rzeczy. Po zakupie ekspozycji z wyprzedaży istnieje możliwość modyfikacji projektu według indywidualnych potrzeb pomieszczenia. Jest to dość uniwersalny układ, który dopasujemy do większości pomieszczeń jeśli tylko pozwoli nam na to rozmiar. Całość jest zarówno zgodna z obecnie panującymi trendami, jak i bardzo wygodna pod względem funkcjonalnym.

Podobne projekty:

Nr. 86 – Fronty ekspozycji kuchennej zostały wykonane ze spieku kwarcowego.

Nr. 86 - Fronty ekspozycji kuchennej zostały wykonane ze spieku kwarcowego.Cena: -50% (47800zł...

Nr. 68 – Elegancki wygląd można osiągnąć także przez minimalizm.

Nr. 68 - Elegancki wygląd można osiągnąć także przez minimalizm.Cena: -30% (48900zł -30% =...

Nr. 66 – Najlepsze materiały łączą się tutaj z fascynującym wzornictwem.

Nr. 66 - Najlepsze materiały łączą się tutaj z fascynującym wzornictwem.Cena: 40% (117000zł -40% =...

Nr. 65 – Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.

Nr. 65 - Kamienne fronty nadają elegancki kształt ekspozycji kuchennej.Cena:  -30% (57600zł -30% =...