Nr. 14 – Gładka tafla ekspozycji mebli kuchennych z wyprzedaży o jednolitym kolorze idealnie pasuje do nowoczesnych kuchni.

Cena: -60% (47640zł -60% = 28854zł)

Tutaj matowa szarość do dobrze pasuje do systemu bez uchwytowego. Dzięki temu, że nie posiadamy widocznych uchwytów, kuchnia zyskała na eleganckim wyglądzie. Zaskakuje natomiast fakt, że uchwyt wbudowany jest wewnątrz frontu. Oznacza to, że front jest uchwytem. Czyli aby otworzyć szufladę pociągamy bezpośrednio za odpowiednio ukształtowany fragment mebli. Jak w większości nowoczesnych kuchni w stylu Bauhaus tak i tutaj dominują proste geometryczne bryły. Nadają one współczesnego charakteru oraz mogą być bardzo eleganckie dzięki użytym materiałom czy też dodatkom. Tutaj bok mebli płynnie przechodzi w kompozytowy blat kuchenny. Oznacza to, że blat wykonany został z drobno kruszonego kamienia sklejonego klejem żywicznym. Umożliwiło to nadanie jednolitego koloru który jest taki sam jak na lakierowanych bokach wyspy. Daje to fantastyczny efekt w którym bryła wydaje się jedną całością bez żądnych podziałów.

Obok wyspy znajdują się ustawione w rzędzie wysokie szafy z fantastycznym dodatkiem w postaci oświetlonej ramki.

Obok wyspy znajdują się ustawione w rzędzie wysokie szafy z fantastycznym dodatkiem w postaci oświetlonej ramki. Listwy z oświetleniem biegną przy każdym z boków mebli. Dookoła została zbudowana ścianka która długością zrównuje się z przodem mebli. Dzięki temu nie widzimy głębokości kuchni z ekspozycji, wydają się one wtopione wewnątrz wnęki. Samą wnękę fenomenalnie rozświetlają listwy z oświetleniem. Jest to dobry przykład na to jak przy minimalistycznym podejściu do ilości materiałów i ozdób stworzyć elegancki efekt. Mamy tutaj zaledwie dwa kolory, brązowy i szary. Zostały one umiejętnie połączone we właściwej proporcji, natomiast uroku dodają także sprzęty agd w czarnym kolorze. Wszystkie nowoczesne oraz o szklanej powierzchni nadają współczesnego wyglądu. Do tego znacznie ułatwiają pracę ponieważ wyposażone są w najnowsze rozwiązania technologiczne. Interesującym dodatkiem jest również duża chłodziarka do wina.

 

Wewnątrz skrywa się dużo więcej udogodnień.

Wewnątrz skrywa się dużo więcej udogodnień. Zaczynając od ukrytej wysokiej lodówki, przez wewnętrzne wielopoziomowe szuflady. Każdy z elementów jest starannie przemyślany. Od zewnętrznej strony kuchnia z wyprzedaży wygląda na nowoczesny mebel odbiegający wyglądem od standardowy pomieszczeń kuchennych, za to bardzo elegancki i stylowy. Otwierając natomiast szufladę za szufladą i szafką, na każdym kroku odkrywamy wspaniałe rozwiązania. Na wyspie znajdziemy trzy rzędy szerokich szuflad z których każda ma osobny drewniany wkład. Jeszcze ciekawsze akcesoria są obok przy wysokich szafach, gdzie szuflady wysuwają się w pełni,

Podobne projekty:

Nr. 25 – Nowoczesna ekspozycja kuchenna z elementami stali.

Nr. 25 - Nowoczesna ekspozycja kuchenna z elementami stali.Cena: -20% (78600zł -20% = 62880zł)...

Nr. 52 – Stylowa wyspa kuchenna pasuje do mebli z ekspozycji.

Nr. 52 - Stylowa wyspa kuchenna pasuje do mebli z ekspozycjiCena: -30% (59700zł -30% = 47760zł)...

Nr. 104 – Kuchnia z ukrytym wysuwanym blatem

Kuchnia z ukrytym wysuwanym blatem. Cena: -50% (43700zł -50% = 21850zł)  W szafie ukryty jest...

Nr. 69 – Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z wyprzedaży

Nr. 69 - Jeśli unikalne wzornictwo przemawia do Ciebie, z pewnością polubisz tą kuchnię z...