Nr. 15 – W środkowej części tej nowoczesnej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży znajdziemy wyspę kuchenną składającą się z dwóch poziomów. 

Cena: -50% (48990zł -50% = 24490zł)

 

Pierwsza to gładka duża powierzchnia z kamienia kompozytowego. Jest to ogromna ilość miejsca do gotowania. Spokojnie może tutaj gotować kilka osób a nadal żadna nie wejdzie sobie w drogę. Jest to fantastyczny sposób na to aby zawsze mieć w kuchni dużo blatu niezależnie od pozostałej części układu. Bardzo często stosuje się takie rozwiązanie w momencie gdy nie możemy lub nie chcemy umieszczać dodatkowych rzędów szafek. Mamy wtedy najczęściej jeden rząd wysokich szafek bez blatu. Obok natomiast dużą wyspę gdzie mamy go pod dostatkiem, dodatkowo jeszcze z wbudowanymi sprzętami agd takimi jak zlewozmywak.

Dzięki nowoczesnym funkcjom nie jesteśmy zmuszani do żadnych kompromisów w kwestii wyglądu.

Od zewnętrznej strony widzimy tutaj modną i elegancką szafę niczym nie różniąca się od tej w pokoju dziennym.  Po jej otwarciu odsłania się przed nami kolejny blat kuchenny ukryty wewnątrz wysokiej szafy. Jest to modne i funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające zachować elegancki układ. Pozornie nic nie wskazuje na to, że po otwarciu szafy na dole zobaczymy szuflady a na górze szklane półki. Obok mamy taflę lustra zamiast frontu, która jest nowoczesną ozdobą na miarę pięknej biżuterii. Jeszcze dalej znajdziemy zabudowaną chłodziarkę do wina. Obok niej za frontem znajduje się duża zabudowana lodówka. Cała ściana mebli ma wygląd nowoczesnego drewna z dodatkową warstwą zabezpieczającą lakieru bezbarwnego.

 

Jest to ekspozycja kuchenna, możemy ją dodatkowo modyfikować przez co nie zawiera ona zlewozmywaka.

W momencie gdy nabędziemy meble kuchenne z ekspozycji objęte wyprzedażą 50%, możemy wykonać otwór w którym zamontujemy zlewozmywak lub zaprojektować dodatkowy rząd mebli w którym go uwzględnimy. Wszystko zależy od specyfiki pomieszczenia oraz naszych potrzeb. Miejsce wybierzemy również w zależności od tego jak przebiega instalacja wodno kanalizacyjna w naszym domu, oraz czy chcemy ją modyfikować. Możliwości ograniczone są głównie naszą wyobraźnią oraz dostępną przestrzenią, ponieważ inne rzeczy w większości przypadków są możliwe do wykonania.

Podobne projekty:

Nr. 84 – Modna kuchnia z ekspozycji zawiera mnóstwo funkcji.

Nr. 84 - Modna kuchnia z ekspozycji zawiera mnóstwo funkcji.Cena: -40% (59900zł -30% = 41930zł)...

Nr. 39 – Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.

Nr. 39 - Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.Cena: -30%...

Nr. 29 – Stylowe poekspozycyjne meble kuchenne w przytulnym kolorze drewna.

Nr. 29 - Stylowe poekspozycyjne meble kuchenne w przytulnym kolorze drewna  Cena: -60%...

Nr. 2 – W tle znajduje się ściana na której są meble kuchenne dębowe z ekspozycji.

Nr. 2 - W tle znajduje się ściana na której są meble kuchenne dębowe z ekspozycji.Cena: -60%...