Nr. 16 – Czerń nigdy nie wychodzi z mody, podobnie jak nowoczesne kuchnie. 

Cena: -50% (49720zł -50% = 24860zł)

 

Tutaj występuje ona w matowym kolorze, dobrze pasującym do drewna na meblach obok. Pozostała część pomieszczenia jest biała dzięki czemu ciemne meble łagodnie kontrastują z kolorem ścian, natomiast dobrze pasują do podłogi. Wyspa kuchenna z jednej strony posiada wnękę, pod którą wsunąć można krzesła. W taki wygodny sposób możemy jeść posiłki bezpośrednio w kuchni zamiast udawać się z nimi do jadalni. Jest to rewelacyjne rozwiązanie ponieważ często jemy coś na szybko a nie zawsze mamy chęć iść z jedzeniem do kolejnego pomieszczenia. Jest to także fantastyczne miejsce aby poczytać gazetę. Pozostałą część bocznych stron wyspy stanowią wysokie szuflady, bardzo pojemne. Ciekawym akcentem kolorystycznym jest to, że z jednej strony posiadają one ciemny matowy kolor, z drugiej natomiast są drewniane jak reszta pomieszczenia. Szyku dodają im również uchwyty wbudowane bezpośrednio we front. Meble kuchenne dębowe dostępne na wyprzedaży ekspozycji mają wewnętrzne szuflady, które możemy dowolnie zaaranżować. Możemy użyć podwójnych szuflad, z których jedna u góry będzie mniejsza i ukryta wewnątrz większej. Możemy łatwo przechowywać naczynia tak, aby nie pobiły nam się przy wysuwaniu szuflady, warto wykorzystać pojemniki utrzymujące talerze.

Akcesoriów tego typu może być wiele, ponieważ ekspozycję kuchenną z wyprzedaży możemy dowolnie konfigurować.

 Dzięki temu możemy wyspa kuchenna może mieć wiele funkcji i dobrze komponować się z pozostałymi częściami układu. Obok znajdziemy dolne szafki w ciemnym matowym kolorze. Przebiegają pod oknem, przewidziane jest więc tutaj miejsce na zlewozmywak. Dzięki temu będziemy mogli obserwować panoramę zza okna, a światło dziennie rozświetli nam pomieszczenie. Do kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży możemy zamówić dodatkowe szafki, warto więc wykorzystać okazję. Jeśli nasze pomieszczenie będzie tego wymagać, możemy zastosować tutaj również wiszące górne szafki. W narożniku mamy natomiast interesujące rozwiązanie stylistyczne. Są to otwarte półki na drewnianym tle, obok natomiast jest czarna szafa. Warto umieścić tutaj nasze ozdoby takie jak ulubiona książka kucharska.

Za wyspą jest także ściana złożona z kilku wysokich szaf.

Wszystkie mają kolor drewna co ładnie komponuje się z czarnym piekarnikiem. Znalazło się tutaj także miejsce na zbudowaną lodówkę. Generalnie w pomieszczeniu tym tak jak i w większości nowoczesnych kuchni z wyspą dominują geometryczne kształty, proste krawędzie, oraz odpowiednia proporcja barw. Lakierowane meble dobrze komponują się z drewnem, tworząc elegancką kombinację.

 

Podobne projekty:

Nr. 33 – Fenomenalne meble kuchenne z ekspozycji, łączące kamień i drewno.

Nr. 33 - Fenomenalne meble kuchenne z ekspozycji, łączące kamień i drewno.Cena: -30% (67900zł -30%...

Nr. 68 – Elegancki wygląd można osiągnąć także przez minimalizm.

Nr. 68 - Elegancki wygląd można osiągnąć także przez minimalizm.Cena: -30% (48900zł -30% =...

Nr. 21 – Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i drewna.

Nr. 21 - Meble kuchenne z ekspozycji składają się z nowoczesnego połączenia lakieru i...

Nr. 78 – Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycji.

Nr. 78 - Wielofunkcyjne meble kuchenne z ekspozycjiCena: -40% (58940zł -40% = 35360zł) Układ...