Nr. 17 – Mnóstwo otwartych półek oraz szklane szafy dają możliwość własnej aranżacji tej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży.

Cena:  -30% (39980zł -30% = 27980zł)

 Zza szyby widzimy całe wnętrze szafki, gdzie wyeksponować możemy odpowiednie dodatki i ozdoby. Możemy je także regularnie zmieniać w zależności od tego, co w danym momencie potrzebujemy. Dowolność w kwestii aranżacji zapewnia również uniwersalny szary kolor z białym kolorem wyspy. Jeśli cokolwiek nam się znudzi, nic nie stoi na przeszkodzie aby co sezon zmieniać dodatki. Dzięki temu ekspozycję z wyprzedaży możemy dobrze dopasować do pomieszczenia którym dysponujemy. Bez problemu możemy zamówić dodatkowe szafki czy kompletnie zmodyfikować obecny układ.

Półki umieszczone są przy wyspie kuchennej, ta natomiast dzieli się na dwie części.

W jednej z nich część mebli kuchennych z ekspozycji została pokryta dodatkową warstwą granitu z boku. Taki sami sam granit jest u góry, nawet zlewozmywak został z niego wykonany. Dzięki temu zlewozmywak jest integralną częścią blatu o takim samym wyglądzie. Obok niego wystaje wysoka bateria kuchenna, świetnie podkreślająca nowoczesny styl. Dalej na blacie znajdziemy szeroką płytę indukcyjną w modnym czarnym kolorze. W dolnej części znajdują się natomiast liczne szafki w których znajdziemy ogromną ilość przestrzeni do przechowywania garnków, urządzeń kuchennych czy zastawy stołowej. Warto również zagospodarować miejsce na zapasy żywności. Pomogą w tym liczne akcesoria do organizowania miejsca wewnątrz szafek.

Obok znajdują się dwie wysokie szafy ze szklanymi frontami.

Wewnątrz widzimy odsłonięte półki, a także modne podświetlenie. Jest to świetne miejsce na własną aranżację. Obok natomiast jest miejsce na zabudowany piekarnik i lodówkę w zabudowie. Meble kuchenne z ekspozycji sklepowej mają szary matowy kolor. W górnej części zostały dodatkowo dołożone szafki podwyższające cały układ, które okazyjnie wchodzą w skład wyprzedaży. Jest to świetne miejsce na przechowywanie rzadziej używanych rzeczy. Jest to modna ekspozycja kuchenna zawierająca nowoczesne rozwiązania, którą ze względu na układ i wygląd łatwo wkomponujemy do większości pomieszczeń.

Podobne projekty:

Nr. 39 – Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.

Nr. 39 - Wyprzedaż mebli kuchennych obejmuje dwa rzędy mebli, oraz wyspę kuchenną.Cena: -30%...

Nr. 1 – Nowoczesne meble kuchenne z wyprzedaży minus 60 procent

Nr. 1 - Nowoczesna kuchnia z ekspozycji w której szafy o niestandardowej wysokości stanowią...
Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu 11

Nr. 114 – Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu

Nr. 114 - Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu. Cena: -40% (148200zł -40% =...
Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu 11

Nr. 114 – Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu

Nr. 114 - Klasyczna kuchnia z wyprzedaży w nowoczesnym wydaniu. Cena: -40% (148200zł -40% =...