Nr. 18 – Stylowa nowoczesna kuchnia z ekspozycji.

Cena: -30% (49990zł -30% = 34990zł)

Dominują w niej dwa kolory, pierwszym są kamienne fragmenty obecne na wyspie kuchennej. W tle kamiennych elementów są wysokie szafy w matowym brązowym kolorze. Dwa kolory zostały zestawione we właściwej proporcji dzięki czemu osiągnięto modny i nowoczesny efekt. Nie znajdziemy tutaj przesadnych ozdób. Wśród wszechobecnego przesytu formy, to właśnie umiar często jest najlepszym wyznacznikiem elegancji. Przy wyspie znajdziemy ciekawy akcent w postaci specjalnej wnęki w której możemy umieścić dowolne dodatki.

Jest to okazja, ponieważ z powodu zmiany kolekcji poekspozycyjne meble kuchenne przeznaczone są do wyprzedaży.

 Dzięki temu możemy go dowolnie zmodyfikować lub nawet przygotować nowy projekt na bazie już istniejącego układu. Szczególnie efektownie prezentuje się wyspa kuchenna składająca się z aż trzech poziomów. Najniższy posiada kamienną strukturę, a w środku wysuwane szuflady. Możemy na nim położyć dodatkowe siedziska aby mieć miejsce do siedzenia. Inną opcją jest zaaranżować to według własnego pomysłu ozdobami, na przykład stylową donicą ładnie komponującą się z meblami kuchennymi. Drugi najwyższy poziom ma odcień brązu, nawiązuje tym samym do szaf w tle. Zawiera on ozdobną wnękę. Dzięki swojej wysokości dobrze zasłania on środkowy poziom, a dokładniej zlewozmywak. Zlewozmywak wykonany jest z granitu jako integralna  część blatu kuchennego. Obok na blacie jest również szeroka płyta grzewcza. Pozostała część to duży odcinek blatu, który służy do gotowania. U góry znajduje się ogromny biały okap kuchenny, którego bryła ma nowoczesny kształt. Jest on wbudowany w zabudowę, która została wykonana specjalnie na jego wymiar. Niżej na wyspie znajdziemy na przemian wysokie oraz niskie szuflady.

 

Pod ścianą znajduje się długi rząd mebli.

Ekspozycja kuchenna zawiera ciekawe rozwiązanie w postaci drzwi rozsuwanych do boku zamiast otwieranych w tradycyjny sposób. Oszczędzamy tym samym mnóstwo miejsca, oraz nie przeszkadzamy sobie przy gotowaniu. Po rozsunięciu drzwi zobaczymy stylowe półki podświetlane na fantastyczny niebieski kolor dzięki pionowemu paskowi z oświetleniem. Po środku obok siebie umieszczona jest lodówka oraz piekarnik, wyprzedaż mebli kuchennych z ekspozycji nie obejmuje ich. Umieszczenie sprzętów obok siebie umożliwia nowoczesna technologia wykonania. Izoluje ona przedostawanie się ciepła pomiędzy urządzeniami.

Podobne projekty:

Nr. 85 – Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.

Nr. 85 - Piękna i ergonomiczna ekspozycja kuchenna.Cena: -40% (52800zł -30% = 36960zł) Nie zajmuje...

Nr. 6 – Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych frontach.

Nr. 6 - Kuchnia z ekspozycji zawiera nowoczesne meble kuchenne o gładkich jednobarwnych...

Nr. 15 – W tej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży jest dwupoziomowa wyspa kuchenna.

Nr. 15 - W środkowej części tej nowoczesnej kuchni z ekspozycji dostępnej na wyprzedaży znajdziemy...

Nr. 75 – Meble kuchenne z ekspozycji będą ważne w koncepcji otwartej kuchni.

Nr. 75 - Meble kuchenne z ekspozycji będą ważne w koncepcji otwartej kuchni.Cena: -30% (65400zł...