Nr. 2 – W tle znajduje się ściana na której są meble kuchenne dębowe z ekspozycji.

Cena: -60% (38800zł -60% = 15220zł)

Połączone są z ciekawym kamiennym wzorem znajdującym się obok. Jest to taka sama struktura granitu jak na kamiennej płycie nad blatem.  Dzięki temu całość zyskała wrażenie większej głębi oraz jednolitego wyglądu. Taki sam granit został również użyty na blacie kuchennym. Jest to fantastyczny przykład na to jak dzięki nowoczesnej technologii można otrzymać wyjątkowe i niepowtarzalne wzornictwo. Koncepcja architekta mogła zostać zrealizowana dzięki nowoczesnym metodom produkcji. Dzięki głębi uzyskanej przez wybranie takich samych materiałów, kuchnia sprawia wrażenie dużo większej. Piękny wygląd kamienia dobrze uzupełniają pozostałe meble kuchenne obecne na wyprzedaży z ekspozycji. Z zewnątrz posiadają one strukturę białego lakieru.

Obok znajdują się trzy wysokie szafy z wyraźnie zarysowaną strukturą drewna.

Dobrze pasuje ona zarówno do naturalnego kamienia, jak i białego lakieru w pozostałej części. We wnętrzu dwóch szaf jest przestrzeń do przechowywania rzeczy przydatnych do gotowania, w trzeciej natomiast umieszczona została zabudowana lodówka. Na małej przestrzeni można było w ten sposób zmieścić ogromną liczbę rzeczy.

 

W środkowej części mebli kuchennych poekspozycyjnych znajduje się wyspa kuchenna.

Jest to ekspozycja sklepowa dostępna na wyprzedaży, więc zamiast płyty indukcyjnej znalazła się tutaj jej atrapa. Nad wyspą umieszczony jest fantastycznie wyglądający srebrny okap. Dodaje on nowoczesnego charakteru. Jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale też wygląda jak piękna ozdoba.  pod wyspą znajdują się szafki i zmywarka. Oprócz zmywarki jest także mały zlewozmywaka przy ścianie. Obie te rzeczy dobrze się uzupełniają. Dzięki dużej ilości szafek pod blatem możemy tutaj przechowywać mnóstwo naczyń czy składników do potraw. Blat jest tutaj wykonany z cienkiego kompozytu w białym kolorze. Dzięki temu tworzy jednolitą całość z szafkami. Takie rozwiązanie pozwala skupić wzrok na kamiennych wzorach w rzędzie mebli kuchennych powystawowych. Sama wyspa jest natomiast świetnym dodatkiem umożliwiającym pełne wykorzystanie przestrzeni.

Podobne projekty:

Nr. 24 – Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.

Nr. 24 - Piękne meble kuchenne poekspozycyjne w prostej, eleganckiej formie.Cena: -20% (59700zł...

Nr. 72 – Przemyślany wygląd zapewnia połączenie drewna ze spiekami kwarcowymi.

Nr. 72 - Przemyślany wygląd zapewnia połączenie drewna ze spiekami kwarcowymi. Cena: -30% (53200zł...

Nr. 64 – Ciemna kolorystyka idealnie podkreśla nowoczesną linię kuchni z ekspozycji.

Nr. 64 - Ciemna kolorystyka idealnie podkreśla nowoczesną linię kuchni z ekspozycji.Cena: -30%...

Nr. 19 – Modna kuchnia z ekspozycji dostępna na wyprzedaży.

Nr. 19 - Modna kuchnia z ekspozycji dostępna na wyprzedaży.Cena: -50% (38770zł -50% = 19380zł)...