Nr. 20 – Ekspozycja mebli kuchennych zawiera nowoczesne meble w odcieniach szarości, ze stalowymi dodatkami.

Cena: -40% (98900zł -40% = 59340zł)

Tworzy to industrialny efekt znany z nowoczesnych loftów czy też innych modnych pomieszczeń. Nowoczesne szafki przykrywa kamienny blat wykonany z granitu. Dookoła niego jest mnóstwo dodatków o różnej funkcji. Pierwszym, który przyciąga spojrzenie, jest duży okap. Swoimi gabarytami i kształtem pasuje do wyspy kuchennej. Jest on wykonany ze stali nierdzewnej. Przymocowany został do sufitu za sprawą specjalnych stalowych prętów i jednej dużej rury zawierającej w sobie wyciąg powietrza. Ekspozycja przedstawia kuchnię, która może być wykonana na otwartym planie pomieszczenia. Dlatego też istotne jest aby posiadał on odpowiednio dużą moc. Dobrze też, jeśli swoim stylem i wyglądem dobrze komponuje się on ze stylem całego pomieszczenia.

 

Poniżej na wyspie kuchennej znajdziemy również ogromną ilość detali.

 Po środku znajduje się specjalne wgłębienie zawierające niższy poziom blatu. Jest tutaj zamontowana płyta grzewcza. Na samą płytę również znajdziemy ciekawą nakładkę wykonaną z drewna.   Dzięki temu płyta w momencie gdy jej nie używamy nie będzie zabierać nam potrzebnego miejsca. Wystarczy, że przesuniemy na nią nakładkę, a już możemy korzystać z niej jak z normalnego kawałka blatu. Drewniana nakładka ma wysokość równą wysokości drugiej części blatu. Obok natomiast posiadamy specjalnie wyprofilowaną wnękę wykonaną w kamieniu, która mieści w sobie zlewozmywak. Jest tutaj także wysoka bateria kuchenna z ładnymi stalowymi akcentami. Po przeciwnej stronie także znajduje się fragment kamiennego blatu. Wyprzedaż ekspozycji mebli kuchennych nie zawiera w sobie sprzętów takich jak zlewozmywak czy lodówka. Za zlewozmywakiem i płytą znajdują się trzy osobne sektory, wszystkie wyposażone w funkcje stojakiem na zastawę stołową. Atrakcyjnej stylistyki dodają także szklane dodatki przy ladach. Wraz z drewnianymi dodatkami, a także pięknym podświetleniem, stanowią dobrze dopasowany dodatek do całości kuchni. Z boku wyspy znajdziemy również wysuwany stolik. Jest on idealny aby mógł pełnić funkcję jadalni. To właśnie na nim możemy spożywać szybkie posiłki.

 

Za wyspą kuchenną znajdziemy wysokie szafy w matowym odcieniu szarości.

 Na pierwszym planie widoczna jest duża lodówka o stalowym kolorze, pasująca do wiszącego okapu. Posiada ona dwie części chłodnicze oraz zamrażarkę. Jest też miejsce na wysuwane szuflady, do których dodatkowo umieścić możemy wszystkie potrzebne rzeczy. Wszystko to może zostać zasłonięte przesuwanym frontem, wchodzącym w skład wyprzedaży kuchni z ekspozycji. Jest to idealny przykład na pomysłowe wykorzystanie wnętrza zabudowy meblowej. Dalej są wysokie szafy, z wbudowanym piekarnikiem. Jest on w modnym czarnym kolorze. Obok są podświetlane półki, które zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy. Zaraz na końcu szaf znajdziemy wysoką chłodziarkę na wino. Ekspozycja kuchenna jest na wyprzedaży, dobrze nada się do industrialnych wnętrz lub połączonej kuchni z salonem.

Podobne projekty:

Nr. 79 – Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie stali.

Nr. 79 - Industrialny charakter kuchni z ekspozycji zapewnia użycie staliCena: -30% (54900zł -30%...

Nr. 90 – Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego

Nr. 90 - Ekspozycja kuchenna świetnie nada się do domu jednorodzinnego.Cena: -50% (68200zł -50% =...
Mała kuchnia z wyspą i salonem

Nr. 106 – Mała kuchnia z wyspą i salonem

Mała kuchnia z wyspą i salonem. Cena: -50% (37500zł -50% = 18750zł)  Inspirująca wyspa...

Nr. 88 – Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.

Nr. 88 - Elegancki wygląd, oraz praktyczny projekt zapewnia wyjątkowy efekt.Cena: -40% (68500zł...